Greenini, Superfood, Hair Care Fluid Protection Against Split Ends (Fluid do pielęgnacji włosów)

Ekspresowa regeneracja.

Produkt o natychmiastowym działaniu, który w krótkim czasie może znacząco poprawić wygląd i kondycję włosów, napiąć strukturę, wyrównując łuskę włosa. Produkt zapewnia ochronę przed rozdwajaniem się końcówek i niekorzystnym wpływem środowiska.

w butelce, z pompką
olejek, serum, jedwab
regenerujące / odbudowujące, nawilżające, odżywiające, wygładzające, ochrona końcówek
bez silikonów

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Jest świetny!

Używam go od niedawna, jednak już widzę zadowalające mnie efekty.
Miałam problem z rozdwajającymi się końcówkami i miałam ogromną nadzieję, że właśnie ten produkt sprawi, że moje końcówki będą wyglądać o wiele lepiej. I właśnie tak jest. Kolejnym jego plusem jest przepiękny zapach! Włosy po użyciu pachną obłędnie. Nie skończy się na jednym opakowaniu. Produkt ma za zadanie nadać włosom naturalny blask, faktycznie tak jest. Efekt jest bardzo zadowalający.