Nivea, Łagodnie oczyszczający żel-krem do mycia twarzy z olejkiem migdałowym, Cera sucha i wrażliwa (Nowa wersja)

NIVEA® Łagodnie oczyszczający żel-krem do mycia twarzy z olejkiem migdałowym został stworzony specjalnie z myślą o pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Delikatnie i skutecznie oczyszcza i wygładza skórę, nie powodując jej przesuszania się. Jego formuła wzbogacona o naturalny olejek migdałowy ma właściwości łagodzące i nawilżające skórę. Dzięki temu jest ona głęboko oczyszczona i ukojona oraz zyskuje zdrowy i piękny wygląd. Produkt przeznaczony do mycia cery suchej i wrażliwej oczyszcza ją w wyjątkowo delikatny sposób, zachowuje naturalny poziom nawilżenia i pomaga zapobiegać wysuszaniu się skóry. Działa w równowadze z mikrobiomem Twojej skóry. Po użyciu żelu-kremu do mycia twarzy skóra jest czysta i zadbana.

oczyszczanie twarzy
wrażliwa, sucha
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
w tubie

Bardzo przyjemny

Żel, a raczej krem do mycia twarzy ma ładne i praktyczne opakowanie. Delikatny zapach typowy dla marki Nivea dodatkowo uprzyjemnia użytkowanie.
Żel nie pieni się, ale fajnie rozprowadza na twarzy domywajac resztki makijażu. Nawet można używać go do oczu. Nie powoduje szczypania i podrażnienia.
W kremie zatopione są kuleczki które podczas mycia rozpuszczają się.
Krem- żel jest średnio wydajny.
Z cerą tłustą nie poradzi sobie, jednak do suchej jest w porządku.
Cera nie jest ściągnięta.
Wolę jednak produkty, które tworzą piankę, bo mam wrażenie lepiej domytej buzi.

Wystarczający dla podstaw

Od wieku lat w moje łazience znajdują się jakieś kosmetyki marki Nivea. Ostatnio w drogerii internetowej wpadłam na ten łagodnie oczyszczający żel-krem do mycia twarzy z olejkiem migdałowym. Żel ten został stworzony z myślą o pielęgnacji cery suchej i wrażliwej czyli takiej jak moja. Już samo opakowanie przyciąga wzrok a konsystencja jest puszyscie kremowa i aksamitna jako żel do mycia twarzy jest delikatny i skutecznie oczyszcza twarz. Zauważyłam również, że wygładza skórę, nie powodując jej przesuszania. Moja skóra jest po nim ukojona i wygląda zdrowo.
Myślę, że to dobry zakup dla osób które chcą oczyścić twarz i nie mają większych wymagań.

Bardzo go lubię i często do niego wracam

Kosmetyki marki Nivea znam i zawsze chętnie do nich wracam w przerwach od stosowania dermokosmetyków.

Do tego kremu oczyszczającego wracam szegolnie w zimę kiedy to moja cera staje się wrażliwa i nawracają problemy z barierą hydrolipidową.

Krem bardzo dobrze wtedy oczyszcza moją i tak już hiper wrażliwą cerę bez jej dodatkowego podrażniania. Delikatne drobinki w nim zawarte masują i wygładzają twarz.

Po takim myciu moja skóra zawsze jest zaopiekowana, miękka i ukojona. Nie jest to mój KWC ale bardzo go lubię :)

Idealny do codziennego stosowania

Staram się poddawać recenzji kosmetyki co do których nie mam wątpliwości że są skuteczne w swoim działaniu i tak jest w tym przypadku bo ten produkt do mycia naprawdę działa wiele dobrego a marki Nivea nie trzeba nikomu przedstawiać ,to już kawał czasu i historii na światowym rynku kosmetycznym a nadal zaskakuje swoimi kosmetykami.Nigdy nie używałam preparatów do mycia twarzy o takiej formule i konsystencji bo jest ona bardzo kremowa jak w nazwie ale przy tym lekka i łagodnie oczyszczająca skórę z codziennego brudu , który trzeba zmywać aby skóra twarzy była w jak najlepszej kondycji, świetnie zmywa też pozostały makijaż i inne wydzieliny które wytwarza nasza cera.Ja go polubiłam bo nie podrażnia mojej skóry z naczynkami ,łagodzi i ma fajny zapach, bardzo delikatny taki typowo Niveowy.Polecam wypróbować ,ja to zrobiłam ale połowę tubki oddałam córce która też jest z niego zadowolona.Bo to w końcu Nivea;)

Fenomenalny

Fenomenalny żel do mycia twarzy o pięknym, naturalnym zapachu wiśni. Idealnie oczyszcza twarz z makijażu, poza oczami - do tego muszę używać jednak osobnego środka do demakijażu. Skóra wydaje się oczyszczona i pory ściągnięte, a w połączeniu z innymi produktami jak serum Fat Water czy kremem Hydro Vizor stanowi fajną bazę do pielęgnacji skóry twarzy.

Całkiem w porządku

Miałam już kiedyś krem do mycia twarzy i byłam bardzo zadowolona. Dlatego
wzięłam też i ten. Opakowanie jest standardowe - plastikowa tubka z zamknięciem na klik. Szczerze mówiąc nie wyczułam żadnego zapachu. Konsystencja jest rzadka, kremowa, wręcz aksamitna bym powiedziała. I zawiera niewielkie drobinki. Krem bardzo dobrze oczyszcza, jest naprawdę delikatny dla twarzy. Nie wysusza a wręcz nawilża a nawet natłuszcza. Bo zostawia na skórze delikatnie tłustawy film. Początkowo mnie to drażniło ale szybko się przyzwyczaiłam. Nie podrażnienia ani nie uczula a do tego jest naprawdę wydajny. Na pewno do niego wrócę jak tylko będę miała okazję.

Łagodny i przyjemny dla skóry

Żel- krem do mycia twarzy jest przyjemny. Ma bardzo kremową konsystencję. Przyjemny zapach. Żel zawiera naturalny olejek migdałowy. Skóra po jego zastosowaniu jest delikatnie oczyszczona i nawilżona. Dla mnie super.

Nie dla mojej mieszanej cery

Skusiłam się na ten produkt na wyprzedaży. Mam cerę mieszaną, ale ze skłonnością do przesuszania. Zapach jest bardzo delikatny, kremowy. Konsystencja jak krem, dosłownie. Myjąc twarz tym produktem miałam wrażenie, że rozcieram namoczony krem na twarzy. Po umyciu twarz faktycznie jest miękka, ale mam wrażenie, że jest nie domyta. Po czasie niestety lekko zaczął mnie zapychać, przez to, że nie dawał rady przy mieszanej cerze. Dla mnie jest zbyt łagodny. Przy cerze wrażliwej napewno sprawdzi się o wiele lepiej.

Delikatny i przyjemny

Lubię do niego wracać. Ma fajną kremowa konsystencje i bardzo delikatny zapach. Skóra po jego użyciu jest delikatnie oczyszczona i nawilżona dla mnie bomba.

Łagodny dla cery

Żel krem od Nivea kupiłam w Rossmanie razem z tonikiem z tej samej serii, może zacznę od tego że produkt ten jest rzadkiej konsystencji koloru białego, pachnie typowo jak kosmetyki z tej firmy, nie pieni się przez co można odnieść wrażenie że słabo oczyszcza cerę, mi na szczęście nie zrobił krzywdy, a wręcz przeciwnie moja skóra po tym żelu była ukojona, odżywiona i zregenerowana, nie miałam uczucia ściągnięcia po myciu twarzy, ani suchych skórek które często robią mi się na czole, na skroni i w okolicach brwi, ponad to jest tani i wydajny, to dobry kosmetyk do którego będę częściej wracać jak najbardziej polecam.

Dla mnie (cera mieszana) jest zbyt łagodny.

Zakupiłam go jakiś czas temu z czystej ciekawości. W końcu nie na co dzień widujemy kosmetyki do mycia twarzy w takiej formule.
Jest to produkt o właściwościach łagodzących i nawilżających, ale wciąż mający za zadanie oczyścić twarz, czego nie robi najlepiej.
Dedykowany dla osób o cerze wrażliwej z tendencją do przesuszeń.
Kremowa, łatwo rozprowadzająca się konsystencja i przyjemny charakterystyczny zapach typowy dla marki.

Łagodnie oczyszczający żel-krem do mycia twarzy z olejkiem migdałowym, cera sucha i wrażliwa - Nivea (Nowa wersja)

Ten żel-krem do mycia twarzy z olejkiem migdałowym od Nivea ma niezwykle zaskakującą, kremową formułę, która jest bardzo przyjemna w aplikacji. Co istotne, produkt ma ładny zapach, trochę klasycznego kremu Nivea w niebieskim opakowaniu :) oraz delikatnie olejku migdałowego. Zawiera drobinki czyszczące skórę, jednocześnie nie podrażniając jej. Żel, a bardziej moim zdaniem krem myjący, oczyszcza, lekko napina skórę, nie pozostawiając uczucia ściągnięcia. Po zmyciu pozostawia efekt odżywionej, lekko nawilżonej skóry, nie jest to jednak głębokie nawilżenie, ponieważ produkt myje, a nie wnika w skórę jak np. krem do twarzy. Według mnie Nivea się postarała, jest to coś innego, ale nadal poprawnego, do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Warto wypróbować, polecam.