MIYO, White Maniac Eyeliner 2 in 1 (Kredka do oka 2 w 1)

MIYO, White Maniac Eyeliner 2 in 1 (Kredka do oka 2 w 1)

Kategoria
Marka
Pojemność 3,4 g

Czy make up to Twoja mania? Sprawdź kredkę 2 w 1 Whitemaniac - Twoje narzędzie do wybielania!

Kredka o kremowej delikatnej konsystencji, doskonale rozprowadza się zarówno na linii wodnej oka jak i na całej powiece. Do zastosowania na linii wodnej oka- w celu optycznego powiększenia oczu, na całej powiece, jako baza pod cienie zdecydowanie przedłużająca ich trwałość. Położona na całą powiekę, sprawia, że cienie mają zdecydowanie intensywniejsze kolory ("podbija" kolor). Może być również z powodzeniem stosowana jako biały, kremowy cień do powiek.

Sposób aplikacji: nanieś na górną i/lub dolną powiekę jak najbliżej linii rzęs, w razie potrzeby delikatnie rozetrzyj. Możesz także stosować na linii wodnej oka.

w pisaku / flamastrze
Efekt
matowe

Moja miłość

Zdecydowanie jedno z moich ulubionych odkryć ostatniego czasu. Biała, gruba, miękka i wielofunkcyjna kredka. Sprawdza mi się we wszystkim o czym wspomniał producent. Kupiłam ją na promocji, jako kredkę na linię wodną i się nie zawiodłam!
Bardzo łatwo się nakłada bez potrzeby najmniejszego nacisku, marzenie! Świetnie się też rozciera i pięknie podbija kolor nawet słabszych cieni jako ich baza.
Jedyne do czego jej nie używam to rysowanie kreski na powiece, bo unikam jej temperowania skoro jeszcze mogę, a jest dość gruba gdy nie jest zaostrzona.
Serio to strzał w dziesiątkę, jest mega wydajna i nie zamierzam jej na nic wymieniać.