Zara, Cashmere Rose EDP

Zara, Cashmere Rose EDP

Cashmere Rose marki Zara to kwiatowo - drzewno - piżmowa woda perfumowana dla kobiet. Nutę głowy stanowi Lotos; nutą serca jest Brzoskwinia; nutą bazy jest Białe piżmo. Elegancki, intensywny i kobiecy zapach.

wody perfumowane
piżmowe
Rekomendacja
jesień / zima, na wieczór, na dzień

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Ładny, trwały zapach

Wodę perfumowaną Cashmere Rose marki Zara otrzymałam w prezencie i zostałam naprawdę mile zaskoczona pięknym eleganckim zapachem.
Zapach ma nuty to kwiatowo - owocowo - piżmowe.
Nutą głowy jest kwiat lotosu, który jako pierwszy odczuwalny jest po rozpyleniu wody perfumowanej. Kolejną nutą zapachową, która utrzymuje się najdłużej jest brzoskwinia. Białe piżmo jest elementem podtrzymującym zapach i na długo jest wyczuwalny na skórze.
Zapach jest wyjątkowo trwały.
Flakon jest prosty w formie i wygodny w aplikacji.
Cena produktu jest przystępna biorąc pod uwagę pojemność 100ml.

• Flakon: 5

przyjemny, otulający zapach za niewielkie pieniądze

Mam swoje ulubione perfumy i odzieżowe sieciówki to nie są dla mnie miejsca do kupowania pachnideł. A tymczasem...

Dostałam w prezencie od młodej osoby, która powiedziała, że jej zdaniem ten zapach do mnie pasuje.

Zapach rzeczywiście jest przyjemny. Gdybym miała opisać go jednym słowem to użyłabym "otulający". Zapach jest ciepły, trochę waniliowy, trochę piżmowy. Dość mocny, więc trzeba uważać z ilością. Ale mogę siedzieć w jego towarzystwie w domu i czuję się przyjemnie. Zadziwiająco trwały jak za taką cenę. Skóra pachne
przez cały dzień. Raczej jesienno-zimowy, choć może być i na letnie wieczory.

Warto oczywiście najpierw spróbować w sklepie, bo nie wiadomo co się komu spodoba.