Adidas, Active Skin & Mind, Pure Fresh 24H Deodorant (Dezodorant w kulce unisex)

• dezodorant w kulce z eukaliptusowym olejkiem eterycznym zapewniający 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem
• kompleks glicero-hialuronowy pozwalający na szybkie nawilżenie skóry*
• formuła niezawierająca alkoholu ani aluminium
• kosmetyk nadający się do stosowania pod pachami, na szyi, na nadgarstkach i na klatce piersiowej
• czysta, wegańska formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną
• opakowanie wykonane w co najmniej 25% ze szkła z recyklingu, a nakrętka – w 98% z plastiku z recyklingu

* szybkie przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry

zapachowa, bez alkoholu
w kulce
antyperspiranty
nawilżające, ochronne

to nie dla mnie

kupiłam bo zaciekawiła mnie formuła unisex ale zapach ewidentnie męski pomimo, że opakowanie bardzo kojarzy się z damskim dezodorantem. Cena była ok - akurat trafiłam na promocję. Kulka wygodna w uzyciu i dość szybko się wchłania w skórę. Ja mam dośc intensywny pot i niestety po jakimś czasie czułam się nieświeżo - nie lubię takich sytuacji bo się wtedy bardzo źle czuję stąd też już go więcej nie kupię - ze względu na zapach jak i trwałość.

Dość średni

Dezodorant w kulce charakteryzuje się według producenta zapachem unisex choć osobiście mnie drażni ponieważ dla mnie jest zdecydowanie męski zapach. Jeśli chodzi o użytkowanie to łatwo się aplikuje, wysycha ale po krótkim czasie nie czuje się komfortowo tak jakby antyperspirantu nie używałam. Plus za to że nie brudzi ubrań i nie pozostawia śladów ani nie podrażnia skóry również po depilacji.

Nie polecam

Kupiłam dezodorant zachęcona niska promocyjna ceną, niestety nie sprawdził się zupełnie.
Produkt unisex, ale zapach według mnie jest męski.
Największym rozczarowaniem była dla mnie długość działania - po godzinie nie zauwazam już jego działania, a z każdą godzina czuję się bardziej nieświeżo niż bez jakiegokolwiek dezodorantu.
Na tle innych kosmetyków firmy wypada naprawdę źle.

Niestety dla mnie się nie sprawdził

Dezodorant ma wiele pozytywnych opinii, ale niestety moja nie może się z nimi pokryć. Przede wszystkim długość działania to u mnie.... 1 godzina. Po godzinie czułam się gorzej jakbym wogóle nie użyła jakiegoś dezodorantu. Nie mam wielkich problemów z potliwością czy z zapachem ale z tym produktem bardzo nie polubiła się moja skora. Nieprzyjemny zapach pojawiający się po godzinie skreśla go niestety zupelnie.

Świeży zapach i komfort

Dezodorant znajduje się w poręcznym szklanym opakowaniu z kulką. Ma przyjemną, lekką formułę, która idealnie rozprowadza się na skórze. Dość szybko się wchłania nie pozostawiając na ubraniach śladów. Dezodorant ma piękny, świeży zapach. Jest on na tyle uniwersalny, że może być stosowany zarówno przez panie jak i panów. Skutecznie chroni przed nieprzyjemnym zapachem przez całą dobę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Naturalny dezodorant z efektem pielęgnacyjnym

PRODUKT OTRZYMAŁAM DO TESTOWANIA OD WIZAŻ.PL

OPAKOWANIE:
Dezodorant znajduje się w szklanym opakowaniu. Bardzo mi się to podoba. Mało jest na rynku produktów w tej kategorii, w takim właśnie opakowaniu.
Jest to dezodorant w kulce. Sama kulka jest dosyć mała, co trochę przedłuża aplikację produktu pod pachami.
Kulka jednak działa bardzo dobrze, nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość kosmetyku.

ZAPACH:
Jest to zapach unisex, ale moim zdaniem spodoba się bardziej mężczyznom. Dodatek olejku eukaliptusowego powoduje, że zapach jest bardzo naturalny. Na początku wydawało mi się, że jest intensywny i będzie mocno wyczuwalny w trakcie dnia. Jednak wcale tak nie jest.

KONSYSTENCJA:
Dezodorant ma przyjemną konsystencję. Bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia plam na ubraniach, nawet tych ciemnych.
Dodatek gliceryny i olejku sprawia, że jego konsystencja jest inna niż pozostałych produktów.

DZIAŁANIE:
To zdecydowanie dezodorant o delikatnym działaniu i dodatkowym efekcie pielęgnacyjnym. Zauważyłam, że posiada właściwości nawilżające, dzięki dodatkowi gliceryny.
Produkt nie podrażnia skóry pod pachami. Można go stosować nawet od razu po depilacji.

Kosmetyk zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Jednak efekt momentami utrzymuje się zbyt krótko.
Zauważyłam, że nie zapewnia 100% suchości skóry do jakiej jestem przyzwyczajona.
Jest to jednak produkt naturalny. Jego działanie pielęgnacyjne oraz dobry skład sprawiają, że chętnie po niego sięgam.

Dodatkowym atutem produktu jest możliwość stosowania go na skórze nadgarstków, szyi oraz klatce piersiowej.

Delikatna pielęgnacja

Deo w kulce pachnie lekkim eukaliptusem, daje pewna ochronę przez potem i niemiłym zapachem podczas treningu jak i w ciągu normalnego dnia. Fajnie się rozprowadza, szybko się wchłania. Doskonały produkt dla sportowców. Nie uczula i nie podrażnia.

Wolę drugą wersję

Co prawda producent pisze o eukaliptusowym olejku eterycznym, ale mi ten zapach bardzo przypomina miętę, przez co osobiście wybieram drugą wersję o mniej intensywnym zapachu. Sam produkt zapewnia długotrałą świeżość i zapach utrzymuje się długo neutralizując nieprzyjemne zapachy. Testowalam go uprawiając sporty zimowe i super sobie poradził. Myślę że to kolejny świetny produkt tej marki.

Opakowanie jest raczej minimalistyczne i bardzo przypadło mi do gustu. Duży plus na płaską zakrętkę, ponieważ gdy produkt będzie się kończyć można go obrócić i wykorzystać w 100%

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Szkoda, że nie jest trwalszy

Dezodorant w opakowaniu wyprodukowanym z materiałów z recyklingu. Szklana buteleczka z plastikową kulką. Nie zawiera aluminium. Zapach jak dla mnie unisexowy, z eukaliptusową nutą, mniej męski niż niebieska wersja - bardziej mi się podoba. Podoba mi się konsystencja - przyjemna, kremowa. Dezodorant szybko się wchłania, nie zauważyłam aby brudził ubrania.

Daje poczucie świeżości, jest przyjemny w stosowaniu. Nie podrażnia, nawet wrażliwej skóry. Minusem jest niestety trwałość choć to tak naprawdę zależy od tego czego oczekujemy. Dezodoranty bez aluminium już z zasady są mniej trwałe - taki ich urok, coś za coś. Za to mają inne zalety, których te z aluminium nie mają. Na lato czy bardziej wzmożone aktywności może być za słaby ale na co dzień , bez "szaleństw" jest ok. Zależy co kto potrzebuje, w końcu każda z nas jest inna :)

Nie do końca...

Zapowiadał się bardzo dobrze- ładny zapach. przyjemna formuła, obietnice producenta. Okej, czułam po nim odświeżenie, ładnie pachniałam, czułam że działa ale... nie na długo. Używałam już dezodorantów, które działały dłużej. Niestety po jakimś czasie już nie czułam jego działania, zaczęłam się po prostu pocić jak zwykle. Szkoda, bo po tej marce spodziewałam się czegoś więcej, ale najwyraźniej za słaby dla mnie.

Przyjemnie odświeża

Dawno nie miałam już okazji testować dezodorantów w kulce, bo ostatnio używałam tych w sztyfcie, ale ten od Adidasa mile mnie zaskoczył.
Dezodorant Pure Fresh dobrze się rozprowadza pod pachami, nie drażni delikatnej skóry nawet po bezpośredniej depilacji depilatorem. Lubię takie niedrażniące i nieuczulające produkty.
Plastik kulki jest dość miękki i nie trzeba jej mocno dociskać do ciała, żeby wydobyć kosmetyk. Dezodorant po przetoczeniu kulki pokrywa się cienką warstwą kosmetyku, nie skapuje nic nadmiernie z kulki.
Dezodorant ma bardzo przyjemnie odświeżający zapach, nawet kojarzy mi się z męskimi, pociągającymi perfumami.
Małe, poręczne opakowanie, łatwo je wrzucić do torby na basen czy siłownię. Przy dużym wysiłku czuć dezodorant, a nie pot.
Opakowanie szklane, wykonane w min. 25% ze szkła pochodzącego z recyklingu. Plus dla firmy za świadomość ekologiczną i podejście do ochrony środowiska.
Piękna szata graficzna. Szklane opakowanie z naklejoną etykietą, ale bokami widać ile dezodorantu jeszcze pozostało w opakowaniu. Nakrętka ma fajne wyżłobienia, małe dziurki, dzięki czemu łatwo chwycić nakrętkę w dłonie i odkręcić opakowanie, nawet gdy dłonie są mokre, zwłaszcza po wyjściu z basenu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Uniwersalny zapach unisex. Bez aluminium w składzie.

Dezodorant w kulce adidas active skin & mind pure fresh z eukaliptusowym olejkiem eterycznym to jeden z lepszych dezodorantów bez aluminium w składzie, jakie miałam okazję stosować.
Opakowanie dezodorantu to szklana buteleczka wykonana w co najmniej 25% ze szkła z recyklingu, a nakrętka – w 98% z plastiku z recyklingu. Podoba mi się takie ekologiczne podejście marki.
Sam dezodorant ma kremową konsystencję, świetnie rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Dużym plusem jest też to, że nie zostawia żadnych śladów na ubraniach, przynajmniej do tej pory nie zauważyłam takich na sobie.
Muszę mu też przyznać, że jest wyjątkowo łagodny dla wrażliwej po depilacji skóry pod pachami.

Zapach nie każdemu może przypaść do gustu, moim zdaniem jest bardziej męski niż unisex ale pomimo tego podobał mi się i nie miałam żadnych oporów w jego stosowaniu. Bardzo też spodobał się mojemu mężowi, który podkrada mi go regularnie :)

Żel i dezodorant adidas otrzymałam chwilę przed moim wyjazdem na kilkudniowy kurs jogi. Pozwoliło mi to na przetestowanie go w wymagających warunkach, po długich godzinach intensywnych ćwiczeń. No cóż po raz kolejny przekonałam się, że dezodoranty nie zawierające soli glinu mają mniejszą skuteczność niż te z jego zawartością, niestety. Nie znaczy to jednak, że ten dezodorant w ogóle nie jest skuteczny, jednak jego skuteczność z pewnością nie sięga 24 godzin tak jak deklaruje to producent. Przynajmniej w moim przypadku i mojego męża zresztą też. Jednak oboje jesteśmy z niego całkiem zadowoleni. Naszym zdaniem, w porównaniu z dezodorantami bez aluminium innych marek ( a także innych dezodorantów marki adidas) ten ma naprawdę przyzwoitą skuteczność. Z pewnością warto go wypróbować.