Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Ceramide Serum (Serum ceramidowe do twarzy)

Zadbaj o swoją skórę przed, w trakcie i po intensywnych zabiegach kosmetologicznych z wielozadaniowym serum o bogatej i przyjemnej konsystencji. Dzięki zawartym składnikom aktywnym o silnych właściwościach regenerujących, produkt jest idealny dla osób stosujących terapię retinoidami lub posiadających skórę wrażliwą. Unikalna mieszanka ceramidów, kwasów tłuszczowych i fitosteroli naturalnie występujących w barierze lipidowej skóry oraz kompleksu aminokwasów, natychmiastowo zapewnia optymalne nawilżenie, wzmacnia i przywraca prawidłowe funkcjonowanie osłabionej skóry. Przy użyciu technologii submicron, składniki te zostały zamknięte w mikrokapsułkach o przedłużonym czasie uwalniania, co zwiększa ich skuteczność. Zastosowanie peptydu miedziowego wspomaga regenerację, a przy regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne i lepiej radzi sobie z zanieczyszczeniami. Bisabolol z ekstraktem z żeń-szenia oraz wyciąg z lukrecji gwarantują szybkie zmniejszenie zaczerwienienia i podrażnienia skóry, pozostawiając ją gładką i sprężystą. Formuła wzbogacona olejem arganowym i masłem shea, idealnymi do pielęgnacji skóry dojrzałej, pomaga zatrzymać procesy starzenia wygładzając drobne zmarszczki i zapobiegając powstawaniu nowych.

96,6% składników pochodzenia naturalnego.

regenerujące, łagodzące, na zaczerwienienia, nawilżające
z pompką
serum
wrażliwa, odwodniona, normalna, sucha

Super serum ceramidowy do twarzy Anny Lewandowskiej

Polecam serum ponieważ poprawia owal twarzy, reguluje drobne zmarszczki oraz staje się odporniejsza na szkodliwe czynniki środowiskowe. Skóra jest delikatna,nawilżona i bardzo ładnie pachnie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Luksusowe, bogate w składniki odżywcze i naprawdę rewitalizujące skórę.

Test kosmetyków Phlov był jednocześnie moim pierwszym spotkaniem z tą marką - nigdy przedtem nie miałam okazji używać tych produktów z dlatego ogromnie ucieszyłam się, gdy dowiedziałam się, że będę miała przyjemność stosować ten zestaw.

Ceramidowe serum to prawdziwy eliksir rewitalizujący - generalnie ceramidy to złoto i trudno mi wyobrazić sobie bez nich moją pielęgnację - a cerę mam suchą, wrażliwą i skłonną do alergii.
Phlov oferuje nam coś niezwykłego i widać to dosłownie na każdym kroku.

Wizualnie nie mam się do czego przyczepić - szklana butelka z precyzyjną pompką jest higieniczna i wygodna. Minimalistyczny design wpisuje się w mój gust i od razu przywodzi na myśl produkty selektywne.
Serum jest lekkie i szybko się wchłania, jednocześnie otulając skórę ochronną woalką.
Ma doskonały, bogaty skład i obłędnie pachnie - kobieco, mocno i kwiatowo - lubię takie klimaty!
Doskonale współgra z kremami (zarówno tymi na noc, jak i tymi dziennymi, z SPF włącznie).
Jest delikatne i nie obciąża ani nie podrażnia skóry - nie zauważyłam, by zapychało.

Działanie serum jest na piątkę z plusem i naprawdę nie przesadzam!
Już od pierwszych aplikacji łagodzi podrażnienia i działa kojąco. Wspaniale i długotrwale nawilża, ponadto rozpromienia skórę i wygładza ją.
Z każdym tygodniem widać stopniową poprawę - twarz jest promienna i pełna blasku, podrażnienia znikają, a koloryt jest ujednolicony.
Widzę również poprawę elastyczności skóry i nawodnienia, odgniecenia od poduszki przestały się pojawiać!
Co ważne, mam wrażenie, że rzeczywiście skóra jest wzmocniona i lepiej chroniona - mniej rzeczy mnie podrażnia, a to naprawdę nie jest proste do osiągnięcia.
Nie mam również zarzutów do wydajności tego produktu - starcza na długo, co częściowo rekompensuje wysoką cenę regularną.

Ogólnie rzecz biorąc - warto je poznać.
Naprawdę, z ręką na sercu - używałam różnych serów z ceramidami, ale to jest zdecydowanie najlepsze - oprócz regeneracji znacząco poprawia elastyczność skóry, a to dla mnie bardzo ważne - w 31 wiośnie życia stawiam na mocną prewencję, zdecydowanie ;).
Jeśli tylko chcecie i możecie zainwestować taką kwotę w pielęgnację, to kupujcie śmiało - to prawdziwy eliksir młodości i piękności!
Kocham, uwielbiam i z pewnością kupię ponownie ♥️

Dobry produkt:)

Jestem posiadaczką cery mieszanej skłonnej do powstawania niedoskonałości. Serum sprawdziło się u mnie dobrze, jednak zdecydowanie są tańsze jego zamienniki o lepszym działaniu. Po jego zastosowaniu czuć nawilżenie skóry, dodatkowo pięknie pachnie.

Renew Pro Ceramidowe Serum

Bardzo jakościowy produkt. Cudowna lekka formuła, bardzo przyjemny zapach i atomizer idealnie dozujący kosmetyk. Serum pięknie się wchłania, rozświetla cerę. Lekki jak chmurka, całkowicie wchłania się w skórę, od razu można poczuć jak pięknie nawilża. Przynosi ukojenie nałożone na oczyszczoną cerę. To najlepszy kosmetyk jaki dotychczas używałam. To była i wciąż trwa praedziwa przyjemność. Na pewno będę na niego polować w perfumeriach sephora.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Miała duże oczekiwania, niestety nie zostały spełnione

Serum niestety nie spełniło moich oczekiwań. Moje wrażenia są raczej żadne. Miałam ogromną nadzieję na poprawę nawilżenia mojej sklonnej do przesuszania cery ale nie zauważyłam większych efektów. Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny i przyjemny. Konsystencja jest lekka i dosyć rzadka, jeżeli chodzi o wydajność to uważam go za mało wydajny produkt.

Piękna cera

Serum ma bardzo piękny zapach i idealną konsystencję. Podoba mi się dizine tych produktów są bardzo szykowne i śliczne. Super jest formuła serum bo bardzo szybko się wchłania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

serum ceramidowe dla odbudowy bariery hydrolipidowej

serum ma przyjemna otulającą konsystencję
u mnie w pielęgnacji wieczornej bardzo dobrze się sprawdza
producent obiecuje - natychmiastowe ukojenie, regeneracja, redukcja zmarszczek - tutaj nie zauważyłam jedynie redukcji zmarszczek, ale może to kwestia czasu,
serum zmniejsza podrażnienia i zapobiega wysuszeniu skóry, zapewnia natychmiastowe ukojenie

Wspomaga procesy regeneracyjne skóry

Odbudowuje barierę skóry i przywraca jej prawidłowe funkcje, nawilża

dobry produkt do odbudowy bariery hydrolipidowej, szereg skutecznych substancji

Doskonałe serum ceramidowe

Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Ceramide Serum to doskonałe serum ceramidowe do twarzy, które intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Bogata formuła serum zawiera ceramidy i skwalan, które wzmacniają barierę ochronną skóry, zapobiegając utracie wilgoci i chroniąc przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Po zastosowaniu serum skóra staje się gładka, elastyczna i promienna. Produkt ma lekką teksturę i szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia ciężkości ani tłustości. Polecam to serum każdemu, kto szuka skutecznego produktu do nawilżenia i regeneracji skóry twarzy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lekkie serum, które szybko się wchłania

Serum faktycznie bardzo łagodzi twarz, ma przepiękny zapach i bardzo higieniczne opakowanie.
Bardzo podoba mi się w nim to, że szybko się wchłania. Natomiast nie zauważyłam jakiegoś powalającego nawilżenia skóry.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Moje cudo , to miłość w szklanej butelce

Jestem wprost zachwycona zapachem tych kosmetyków. Czy tylko mi się kojarzy on od razu z luksusem ?
Ale od początku
Butelka bardzo ładna , zgrabna , szklana i pompka.
Na moją buzię wyciągałam tak 3 pompki
Konsystencja taka bardziej rzadka ale nie aż tak , że się lało
Kolor również jak w przypadku kremu różowo - biały . No i tu jest ten zapach MMM. Taki słodki ale zarazem perfumowany .
Bardzo szybko produkt się rozprowadza i wchłania. Od razu widać, że zmarszczki są lekko wypłycone oraz u mnie widać gołym okiem było wypłycenie wągrów. Więc super !
Skóra napięta , lśniąca , wygładzona ! Bardzo wydajny produkt. I jestem mega zadowolona z niego . Używałam na niego krem i tam samo cała seria super sprawdza się pod makijaż. Stosowałam rano i wieczorem. Mam skórę skłonna do zapychania a tu nic , więc dla mnie bomba !

Przyjemne w stosowaniu serum

Serum jak i krem marki phlov dostałam do przetestowania z wiżaż. Produkty bardzo mi się spodobały, jestem ciekawa innym produktów tej marki i myślę że jeszcze coś zakupię. Serum tak jak krem z lini renew pro mają jasną różową barwę i przyjemny delikaty kobiecy zapach. Serum zamknięte w szklanym pojemniczu z pompką. Wygodna apliakcja. Szybko się wchłania, skóra jest promienna i miękka w dotyku. Napewno zauważyłam pozytywny wpływ na moją skórę. Co do działania przeciwzmarszczkowego myślę że troszkę zaszybko by ocenić działanie.

Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, Ceramide Serum

Recenzując serum ceramidowe do twarzy Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, zwrócę uwagę na jego skuteczność, konsystencję, zapach, opakowanie oraz odpowiednio dopasuję opinię do mojego typu skóry.

Mam normalną skórę z tendencją do przesuszania się, czasami z problemem z zapychaniem. Warto podkreślić, że ten kosmetyk mnie nie zapchał.

Konsystencja serum jest lekka i łatwa do aplikacji, szybko się wchłania, co sprawia, że jest wygodne w użyciu, szczególnie podczas porannych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapach jest przyjemny i delikatny, co dodaje do przyjemności korzystania z produktu.

Co do działania, serum dobrze nawilża skórę, zapewniając jej miękkość i gładkość. Moja skóra wydaje się być promienna i dobrze odżywiona po jego użyciu. Jednakże, podobnie jak w przypadku kremu remodelującego, nie zauważyłam widocznych efektów przeciwzmarszczkowych. Serum nie zredukowało istniejących zmarszczek, co może być rozczarowujące dla osób oczekujących tego rodzaju działania.

Opakowanie produktu jest estetyczne i praktyczne, co również jest atutem.

Podsumowując, serum ceramidowe Phlov by Anna Lewandowska, Renew Pro, to produkt, który dobrze nawilża skórę i dodaje jej promiennego wyglądu. Jednakże, jeśli oczekujesz widocznych efektów przeciwzmarszczkowych, być może będziesz musiała poszukać alternatywnego rozwiązania. Co do ceny, mogłaby być bardziej adekwatna do efektów, jakie produkt zapewnia. Pomimo tego, jeśli szukasz lekkiego i nawilżającego serum, to może być odpowiedni wybór.