Garnier, Fructis, Nourishing Banana Hair Food (Maska do włosów bardzo suchych (nowa wersja))

Maska przeznaczona do włosów bardzo suchych. Formuła nadaje intensywny blask i wzmocnienie. Intensywnie odżywia oraz nawilża włosy, zapobiega ich puszeniu, wygładza włókna i uszczelnia łuskę włosa w lekkiej formule.
97% składników pochodzenia naturalnego
7 x więcej odżywienia*
3 sposoby użycia: jako odżywka, maska lub pielęgnacja bez spłukiwania
Wegańska formuła**

* Test instrumentalny po aplikacji maski i jej spłukaniu
** Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
nabłyszczające, nawilżające, wzmacniające, wygładzające
zapachowa
w słoiku
lekkie
Skóra głowy
normalna

Mega wydajna

Super maska do włosów. Opakowanie duże z nakrętka. Produkt bardzo wydajny, mała ilość wystarczy na pokrycie włosów.Zapach przepiękny. Włosy po użyciu są lśniące, super miękkie i sprężyste. Nawilża włosy i wygładza. Włosy łatwo się rozczesują
Czy maska wzmacnia włosy? Hm nie wiem bo za krótko ja stosuje.

Idealna maska :)

Miałam okazję testować starą wersję i widze różnicę między tymi wersjami. Zapach totalnie na plus. Konsystencja a także skład również. W serii tych masek podoba mi się to że można je stosować na 3 różne sposoby. Moim ulubionym jest jako maska po umyciu włosów. :)

Moje nowe odkrycie

Przetestowałam maskę od Garnier Fructis, Nourishing Banana Hair Food i mam wiele do powiedzenia na jej temat. Po pierwsze, zapach jest niesamowity. Formuła jest bardzo bogata i kremowa, co sprawia, że łatwo się rozprowadza po włosach. Efekty są naprawdę imponujące. Maska sprawiła, że moje suche i zniszczone włosy, stały się miękkie oraz gładkie. Jeśli twoje włosy potrzebują odżywienia, polecam wypróbować ten produkt.

gładkość, nawilżenie, przyjemność, odżywienie

Idealna konsystencja produktu, ani nie jest maska zbyt rzadka ani zbyt zbita. Dobrze rozprowadza się po włosach, które do tego miło pachną. Opakowanie wygodne. Efekt widoczny od pierwszego użycia, właściwie wyczuwalny. Mam suche i puszące się włosy a maska dała radę ! Są wyraźnie gładsze i przyjemne w dotyku. Moje niesforne włosy ta maska idealnie ujarzmia, odżywia i wygładza. Na pewno będę do niech wracać i polecać bliskim.

Banan daje radę

Maskę bananowa już znam i jest to fajny produkt. Włosy są nawilżone i dobrze się rozczesują. Do tego bardzo ładnie pachnie. Jedyne co, to nie jestem fanką odkręcanych opakowań, mało wygodne.

Świetna maska

Maskę stosuję od lat i często do niej wracam. Moje włosy są niesforne, szorstkie i ciężko je rozczesac. Po użyciu maski są miękkie, dobrze się układają i z łatwością rozczesują. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajna.

Bananowa maska do włosów

Maska zamknięta w wygodnym dużym opakowaniu . Posiada delikatny zapach który pozostaje na włosach . Maska ma bardzo lekka przyjemną konsystencję , idealnie rozprowadza się na włosach. Pojemność to aż 400 ml, formuła jest wegańska. Moje włosy są nią zachwycone. Po jej zastosowaniu są widocznie odżywione i nawilżone, bardzo dobrze się rozczesują. Są wzmocnione i nie piszą się tak jak po zwykłych maskach. Zakochałam się w tej masce od pierwszego użycia . Uwielbiam i polecam.

Banan dla Twoich włosów.

O masce bananowej słyszałam bardzo dużo opinii, jednak dopiero teraz miałam okazję przetestować ją na własnych włosach. Sprawdziła się rewelacyjne, nawilżenie jest na wysokim poziomie. Jest też bardzo wydajna

Bananowy hit

Nie byłam przekonana na początku do tej odżywki, jednak po pierwszym użyciu zdobyła moje serce! Obłędny bananowy, przyjemny zapach, dość gęsta konsystencja, dzięki czemu produkt nie spływa z włosów, tylko na nich zostaje tyle czasu ile chcemy. Odżywkę łatwo się nabiera, ma wygodne, bardzo pojemne opakowanie. Na moich wysokoporowatych, falowanych włosach zrobiła dobre wrażenie. Włosy są ujarzmione, mniej się puszą, ładnie się podkręcają. Jestem bardzo zadowolona.

Maska banana

Maska Garnier Banana Hair Food ładnie pachnie, łatwo się ją nakłada, nie obciąża włosów, za to je nawilża. Nadaje się szczególnie do włosów suchych, nadając im odżywienia i nawilżenia.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jedna z lepszych masek jakie miałam!

Włosy rozjaśniam od około 12 lat. No są w średnim stanie. Kręcone włosy do najłatwiejszych w obsłudze nie należą, ale z tą maską ich pielęgnacja to bajka! Włosy są miękkie, pięknie pachną i nie puszą się! HIT

Maska garnier bananowa

Pierwsze, co zwróciło moją uwagę w tym produkcie, to nieziemski zapach. Pachnie pięknie. Słodko i bananowo, tak że możnaby ją zjeść????
Przetestowałam wszystkie trzy sposoby aplikacji produktu i najbardziej mi się podoba sposób tradycyjny, czyli nałożenie maski na około pół godziny, a później zmycie. Włosy po tym są nawilżone i widocznie bardziej błyszczące. No i nie plączą mi się końce, a zawsze miałam z tym duzy6 problem. Na plus zasługuje też to, że trochę ujarzmia mój puch, który mam zawsze po myciu. Z minusów to, że otwieranie opakowania mokrymi rękami jest dosyć problematyczne i wolałabym coś z pompką.
Opakowanie jest duże, więc wydajność produktu jest super i starczy na długi czas.
Zapach po masce można nawet poczuć następnego dnia. Uwielbiam!