Ziaja, Pro, Program Naprawczy, Maska krem pod oczy z ceramidami 1,3,6

Ziaja, Pro, Program Naprawczy, Maska krem pod oczy z ceramidami 1,3,6

Wskazania: skóra bardzo sucha, odwodniona, zwiotczała, jako kuracja równoważąca kondycję skóry po zabiegach estetycznych.
Działanie: nawilża. Zapobiega wiotczeniu skóry. wygładza zmarszczki.
Substancje aktywne:
formulacja substancji czynnych identycznych ze skórą Zwiększa dostarczanie i wymianę lipidów w skórze uzupełnia braki w cemencie międzykomórkowym. Zapobiega nadmiernej utracie wody.
kwas hialuronowy - tworzy film wzmacniający barierę hydrolipidową skóry. nawilża i zapobiega utracie wody ze skóry.
Witamina E - Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek. Chroni przed zniszczeniem lipidy naskórka oraz włókna kolagenowe i elastynowe skóry, zapewniając ochronę przed wpływem środowiska. Ma również działanie zmiękczające i wygładzające.
Witamina C - wykazuje dwukierunkowe działanie. Ma zdolność hamowania aktywności enzymów powodujących niszczenie składników ścian naczyń krwionośnych, przez co zapobiega osłabieniu naczynek i stymuluje lepsze ukrwienie. Z drugiej strony wspomaga proces wytwarzania i regeneracji kolagenu spowalniając w ten sposób starzenie się skóry. Trwale redukuje niewielkie zmarszczki, działa lekko wybielająco poprawiając koloryt skóry.
Preparat nanieść na skórę powiek i pod oczami. Rozprowadzić ruchami głaskania. Nie wprowadzać do worka spojówkowego.

maski pod oczy
sucha, dojrzała, normalna
rozświetlające, regenerujące, nawilżające, liftingujące
w słoiku

Wydajność niesamowita

Chętnie sięgam po te maskę w czasie okresu zimowego. Nakładam na noc. Rano skóra jest nawilżona. Wydajność jest niesamowita. Naprawdę polecam warto go zakupić.

Kremowa nawilżająca maska pod oczy

Ten produkt to kremowa nawilżająca maska dla delikatnej skóry pod oczami. Nie podrażnia ani nie obciąża skóry.
Ma przyjemną lekką formułę. Doskonale rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Jest wydajna. Zapach jest delikatny. Maska sprawiła, że moja skóra pod oczami stała się bardziej elastyczna, nawilżona i ukojona.

Warto wypróbować ten produkt

Chciałabym podzielić się swoimi wrażeniami na temat maski kremowej pod oczy Ziaja Pro Program Naprawczy z ceramidami. Ogólnie jestem zadowolona z korzystania z tego produktu, ale muszę przyznać, że nie spełnił w pełni moich oczekiwań.

Przede wszystkim, doceniam łagodną formułę maski kremowej. Jest delikatna dla skóry wokół moich oczu i nie powoduje podrażnień. To jest dla mnie ważne, ponieważ ta część mojej skóry jest szczególnie wrażliwa.

Maska dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej lub lepkiej warstwy na skórze, co jest bardzo pozytywne. Mogę ją stosować zarówno rano, jak i wieczorem, bez obaw o efekt "mętnych" oczu.

Nawilżenie, które ta maska zapewnia, również jest zauważalne. Moja skóra wokół oczu wydaje się być bardziej miękka i elastyczna po użyciu tego produktu. Czuję, że dostarcza on odpowiednią dawkę nawilżenia, której ta delikatna część mojej skóry potrzebuje.

Jednak muszę przyznać, że nie dostrzegłam spektakularnych efektów w redukcji zmarszczek czy opuchlizny. Mimo regularnego stosowania maski, nie widzę znaczącej poprawy w tych obszarach. Oczekiwałam, że maska z ceramidami przyniesie większe rezultaty w odniesieniu do tych problemów.

Nic specjalnego

Po przeczytaniu opinii, spodziewałam się czegoś...konkretniejszego. Konsystencja ok, dość treściwa. Zapachu brak. Brak też spektakularnego działania. Co prawda produkt dość dobrze nawilża skórę wokół oczu, niestety powoduje ich szczypanie. Poza tym nie wchłania się. Bardzo wydajny, męczyłam go przez pół roku, ostatecznie zużyłam do stóp. Nie kupię ponownie, chociaż cena jest zachęcająca.

Nie zachwyciła...

Moja cera dojrzała, mieszana (tłusta strefa T, sucha i wrażliwa na policzkach).
Maskę-krem zakupiłam z polecenia mojej pani od facemodelingu (na marginesie dodam, że żadne kosmetyki nie zrobią tego, co głęboki masaż twarzy ;)
Ponieważ moją główną bolączką są pojawiające zmarszczki mimiczne i suchość pod oczami, to postanowiłam zakupić maskę.
Ponadto maska jest polecana po różnego rodzaju zabiegach, a ja coraz częściej z takowych korzystam.
Nakładałam, zgodnie z zaleceniami mojej pani, czyli gruba warstwę na noc, bez usuwania.
Niestety maska nie zrobiła niczego ponadto, co robił dotychczasowy krem pod oczy.
Nie zauważyłam spektakularnych efektów, a wręcz zaczerwienienie i suchość po dłuższym czasie stosowania.
Wgryzłam się w skład i stwierdziłam, że wcale nie jest rewelacyjny. Nie jest też najgorszy, po prostu adekwatny do ceny.
To taki produkt, który krzywdy nie zrobi, ale też nie za wiele pomoże.
Maska mnie nie zachwyciła, wykorzystam do końca, ale już nie codziennie, tylko od czasu do czasu i poszukam czegoś naturalnego!
Sam produkt jest bezzapachowy, bardzo tłusty, mega wydajny i tani.

Cudowny

Ten krem jest po prostu cudowny genialny, gdybym miała jeszcze hity kosmetyczne to ten krem by go otrzymał. Generalnie skóra pod oczami (ja nakładam go również na powieki) wyglada pięknie, rano spojrzenie jest wypoczęte, skóra nawilżona i odżywiona sam krem jest moim zdaniem dość bogaty dlatego nie nakładam go pod makijaż tylko na noc. Dość szybko się wchłania. Jestem bardzo zadowolona

Ulubieniec pod oczy

Mój numer 1 wśród kremów pod oczy. Mam alergię i wrażliwe oczy szukałam więc kremu, który nie będzie podrażniał skóry pod oczami i po zastosowaniu oczy nie będą podrażnione, a jednocześnie co było bardzo ważne żeby skóra była świetnie nawilżona. Ten krem spełnił wszystkie moje oczekiwania plus wielki za wydajność.

Polubiłam go za nawilżenie, delikatność i lekkość choć nie jest ponadprzeciętny.

Zacznę od tego, że produkty do pielęgnacji skóry wokół oczu zmieniam bardzo często. U mnie najgorszym problemem są worki i cienie, które ciężko zniwelować. Markę Ziaja bardzo lubię bo mają różnorodne produkty w przystępnych cenach. Ten kosmetyk otrzymałam w prezencie. Opakowanie to tubka o pojemności 50 ml. Krem jest biały o dość gęstej konsystencji i delikatnym, lekko wyczuwalnym zapachu. Z opisu producenta wynika, że produkt nawilża, zapobiega wiotczeniu skóry oraz wygładza zmarszczki. Ja używam rano a wieczorem stosuję już inny krem. Produkt dość dobrze się wchłania, nie trzeba go rozprowadzić w dużej ilości. Uczucie nawilżenia utrzymuje się przez długi czas w moim przypadku. Cienie wydają się być nieco zmniejszone a skóra lekko napięta. Co do wygładzenia zmarszczek ciężko mi cokolwiek opisać bo nie mam ich zbyt wielu w tym miejscu. Nie uczula, nie powoduje podrażnień czy łzawienia oczu. Jest całkiem wydajny ale to po prostu dobry krem i raczej nic więcej. W mojej ocenie mocne 4 :)

Miłe zaskoczenie

Z kosmetykami ziaji mam różne doświadczenia. Albo jest efekt Wow albo klapa. Ta maska na noc to zdecydowane Wow. Używam go max 2 razy w tygodniu i raczej na weekend. Tworzy na skórze taki bardziej tłusty efekt. Cena i pojemność na plus.

kerem gigant za niewielki pieniądze

To, co rzuciło mi się od razu w oczy to ogromna pojemność tego kremu. Za ok. 30 zł dostajemy aż 50 ml kremu, kiedy standardowe kremy pod oczy mają zaledwie 15 ml.

Krem ma gęstą konsystencję (ale nie tłustą) i bardzo dobrze rozprowadza się i wchłania na skórze.

Lepsze nawilżenie zauważyłam od razu po pierwszym użyciu, a po dwóch tygodniach stosowania cienie pod oczami są bledszy, a zmarszczki mimiczne mniej widoczne. Nie spodziewałam się tyle dobrego po tak niedrogim kremie ;)

Odratował skórę pod oczami

Do tej pory nie używałam kremu pod oczy - smarowałam skórę pod oczami tym samym kremem, co resztę twarzy. Odkąd zmieniłam korektor na bardziej kryjący, musiałam się podratować .
Krem dostałam, ale kosztuje jakieś śmieszne pieniądze - myślę, że mniej niż 20zł, a pojemność jak na krem pod oczy jest ogromna, więc bardzo się opłaca.
Konsystencja jest gęsta, ale wchłania się dość szybko. Krem nazywa się maską naprawczą i totalnie to zrobił - skóra pod oczami jest gładsza. Nie zniknęły mi zmarszczki, zasinienia jak były, tak są, ale wygląda lepiej i lepiej na niej wyglądają kosmetyki.
Skończyłam opakowanie i na razie mam inne kremy do zużycia, ale jeśli będę kupować kolejne kosmetyki pod oczy - totalnie sięgnę po Ziaję.
Opakowanie, to spora tubka. Świetnie się go używa - tubka jest na tyle sztywna, że łatwo wycisnąć odrobinę, a jednocześnie na tyle miękka, że mogę ją sobie powyginać i wydobyć kosmetyk do samego końca.

Dobry produkt

Maska-krem pod oczy z ceramidami 1,3,6 Ziaja PRO to bardzo dobry produkt wspierający codzienną pielęgnację obszaru skóry wokół oczu.
Maska-krem bardzo dobrze nawilża skórę, co przekłada się na wygładzenie skóry i niwelowanie zmarszczek.
Regularne stosowanie produktu daje namacalne efekty. Jako osoba posiadająca skórę bardzo suchą odczuwam, że po zużyciu całego opakowania skóra nabrała elastyczności, jest świetnie nawilżona i gładka.
Opakowanie maski-kremu jest dość duże, ponieważ zawiera aż 50ml produktu. Co sprawia, że maska wystarcza na bardzo długo. Produkt jest wyjątkowo wydajny.
Opakowanie jest poręczne i wygodne w aplikacji.
Pomimo tego, że mam tendencję do alergii na wiele produktów pod oczy skład maski-kremu nie spowodował alergii ani żadnych podrażnień.
Cena produktu jest przystępna i adekwatna do jakości.
Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie produktu i z pewnością sięgnę po kolejne.