Pharmaceris, S, Hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+

W Hydrolipidowym kremie ochronnym do twarzy dla dorosłych i dzieci Pharmaceris S zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie działania antyUV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia skutecznej i bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Krem zapewnia ponad 98% ochronę antyUV oraz minimalizuje ryzyko powstawania zmian barwnikowych i przebarwień. Dwutlenek tytanu zapobiega fotostarzeniu i reakcjom fotouczulającym - minimalizując ryzyko powstawania podrażnień. Masło Shea łagodzi i odżywia naskórek oraz zapobiega jego przesuszeniu. Preparat szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy.
Hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+ ` Sun Protect` Pharmaceris S jest wodoodporny, hypoalergiczny, bez alergenów, barwników i kompozycji zapachowej. Polecany również przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej.
Nanieść odpowiednią warstwę kremu na twarz 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu.

chroni od słońca

Używam na wyjazdy, gdzie wiem, że będę narażona na mocne, palące słońce. Po całym dniu nie mam śladów działania słońca, opalenizny mimo ekspozycji na promienie. Nadaje się pod makijaż ale nie jest on już tak świeży.

Mam suchą skórę więc u mnie się sprawdza ,ładnie nawilża . Używam SPF 50+ ponieważ przy niższych filtrach wychodzi mi plama posloneczna na twarzy .polecam

Bardzo dobry krem z filtrem! Krem jest wydajny, ma lekką konsystencję, zbytnio nie bieli. Sprawdzi się dobrze dla wrażliwej i suchej skóry. Wykończenie jest satynowe.

Nie dla mnie

Krem kupiłam z polecenia dermatologa, ale niestety nie spełniał moich oczekiwań. Jestem osobą z cerą mieszaną, wcześniej tłusta i niestety krem spływał z twarzy. Jego konsystencja również nie była dla mnie przyjemna. Zbyt wodnista. Nie czułam się komfortowo z nim na twarzy.

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam go przypadkowo w aptece, po aferze z Purito (ich SPF był moim ukochanym). Pierwsze użycie było takie sobie. Twarz się świeciła, szybko nałożony makijaż się zważył.
Ponownie zaaplikowałam ten krem w dniu, w którym nie planowałam nakładać makijażu. Najpierw wmasowałam dużą ilość produktu, a następnie delikatnie go wklepałam. Mniej więcej 10 minut po nałożeniu, SPF wtapia się w skórę, zaryzykowałabym się nawet stwierdzić, że cera wygląda lepiej z tym kremem niż bez.
A mam cerę tłustą, więc to wyczyn.
Czasami się roluje, zwłaszcza jeśli się spieszę, szybko nakładam makijaż i nie wklepuję tego kremu. Trzeba nabrać trochę wprawy.

Używamy całą rodziną

Kremu używam co roku w okresie letnim ja i inni członkowie moje rodziny. Bardzo dobra ochrona przeciwsłoneczna bez zapychania. Krem lekko bieli, ale nie obciąża nadmiernie skóry. Jak za tę cenę, uważam, że jest to bardzo dobry produkt.

Krem SPF

Mój najlepszy krem z filtrem. Odkąd go odkryłam to nie mam ochoty zmieniać. Jest idealnie tym, czego szukałam. Chroni przed słoncem i jednocześnie nie zostawia tłustego filmu. Nie jest też niewidoczny po nałożeniu, ale to jak dotąd "najlżejszy" krem z spf 50 jaki używałam. Nie zapycha, nie podrażnia. Ideał i wracam do niego cały czas <3
Nie jst najtańszy, ale totalnie warto!

Nie!

Okropnie mnie zapchał. Na dekolcie pojawiły mi się małe krostki, taka chropowata skórka. Coś jak uczulenie. Na twarzy multum zaskórników i podskórnych krost które leczyłam ok 2 miesiące.

krem na 4ke

krem jak najbardziej zdał egzamin
stosowałam go w Grecji podczas wakacji
przy dużym słońcu świetnie chroni naszą cerę, trzeba uważać aby nie smarować za blisko oczu bo piecze
niestety tubka się szybko skończyła, starczyło mi na 6 dni użytkownia

Ulubieniec wśród spfów

Hydrolipidowy krem marki Pharmaceris zakupiłam po raz pierwszy kilka lat temu, gdy zaczynała się moja przygoda z kremami z wysokim filtrem. Był pierwszym wyborem i po dziś dzień okazał się jednym z najlepszych.
Krem opakowany jest w wygodną tubkę o pojemności 50ml. Standardowa konsystencja, czyli gęstsza od kremu do twarzy. Dobrze się rozprowadza, odrobinę bieli, jednak ten efekt po chwili się wchłania i nie jest tak intensywny. Ponadto ma działanie lekko nawilżające. Nie wysusza, nie podrażnia cery, a co bardzo ważne -nie zapycha, nie powoduje powstawania nieprzyjaciół.
Co jednak najbardziej istotne w kwestii kremu z filtrem -chroni przed słońcem. Sprawdza się pod makijażem (dobrze z nim współgra) oraz solo na twarzy podczas plażowania.
Jest to bardzo dobry produkt i jak na efekty ma bardzo korzystną cenę, bowiem podobne kremy z filtrem potrafią kosztować kilkadziesiąt złotych więcej. Dochodzą mnie jednak głosy, że został wycofany i na rynku został inny, podobny ale niestety nieco gorszy.

Jak można wycofać tak dobry krem

Jedyny krem na rynku który nawilżał skórę, nie zostawiał białych śladów, nie wysuszał skóry, nie przetłuszczał i chronił. Jak można było go wycofać, zostawiając jednocześnie drugi wasz bardzo poodobny krem z filtrem, ale dużo, dużo gorszy.

Całkiem ok, ale nie wiem czy to to

Całkiem fajny krem w bardzo rozsądnej cenie. Lekki, bardzo dobrze się rozprowadza, nie bieli ani nie zapycha. Niestety bardzo szybko mi się skończył. Nie wiem, czy kupię ponownie, myślę że jeszcze potestuję kremy innych firm