Eveline Cosmetics, Argan Oil, SOS Lash Booster (Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

SOS multifunkcyjne serum do rzęs 5 w 1 to produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa oraz bazy pod tusz. Formuła wykazuje działanie regenerujące i odżywcze. Pogrubia i zagęszcza rzęsy.
Składniki aktywne:
bioHyaluron Complex - wnika w strukturę rzęs, nawilża, wygładza i stymuluje ich wzrost
. Luxury of Youth Complex - regeneruje, odżywia i wzmacnia rzęsy. odbudowuje i chroni włókna włosa przed działaniem czynników zewnętrznych.
 D - pantenol wnika w głąb rzęs, nawilża, wygładza i pogrubia włókno włosa, nadaje połysk, chroni, regeneruje i wzmacnia rzęsy od nasady aż po same końce.
Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Polecany również dla osób noszących szkła kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

w tuszu
żel
odżywki do brwi, odżywki do rzęs
regenerujące, stymulujące wzrost
hipoalergiczna

Super cena jak i jakość

Serum do rzęs Eveline Cosmetics to prawdziwa perełka w mojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Jego innowacyjna formuła wzbogacona o składniki aktywne pomaga wzmocnić i zagęścić moje rzęsy, sprawiając, że stają się one bardziej długie i gęstsze. Regularne stosowanie serum sprawia, że moje rzęsy wyglądają zdrowsze i bardziej odżywione. Dodatkowo, serum ma lekką konsystencję, która łatwo się aplikuje i szybko się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia na rzęsach. Jest to również doskonała baza pod tusz do rzęs, który dzięki serum lepiej się trzyma i wydłuża efekt pięknych, podkreślonych rzęs. Zdecydowanie polecam to serum wszystkim, którzy pragną uzyskać piękne, zdrowe i gęstsze rzęsy.

Świetne jako baza pod tusz, ale nie jako odżywka

Serum stosuje jako bazę pod tusz do rzęs. Super wydłuża rzęsy, dzięki czemu po wytuszowaniu są jeszcze bardziej wydłużone. Serum ma biały kolor, ale po nałożeniu na niego tuszu do rzęs, kolor jest już niewidoczny. Nie powoduje sklejania rzęs ani nie podrażnia. Natomiast jeśli chodzi o pobudzenie wzrostu rzęs to tego nie zauważyłam, a używam go regularnie od kilku lat. Podsumowując, serum jest fajne jako baza pod zwykły tusz w codziennym makijażu. Daje dodatkowe wydłużenie rzęsom. Natomiast jeśli ktoś oczekuje po nim wzrostu rzęs to lepiej poszukać czegoś innego.

Super odżywka

Odżywkę zakupiłam z ciekawości, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Stosowałam ją prze miesiąc dwa razy dziennie. Teraz używam jej pod tusz do rzęs. Po miesiącu rzęsy stały się dłuższe, grubsze i gęstsze. Teraz kiedy używam jej pod tusz moje oko wygląda rewelacyjnie. Rzęsy są długie i wyglądają przepięknie. Polecam każdej kobiecie.

Nie był to tak dobry produkt.

Serum kupiłam sama, ponieważ znane blogerki bardzo go polecały, więc skusiłam się na zakup tego produktu. Aplikowałam kilka razy jako bazę pod tusz oraz jako serum na noc. Niestety w obydwu przypadkach byłam rozczarowana z tego produktu. Nie zauważyłam żadnych działań jak dla mnie ten serum nie robił nic. Więc niewykorzystane opakowanie wylądowało w koszu i już wiem, że nie kupię ponownie tego produktu.

Super jako baza pod tusz !

Używam regularnie tej odżywki jako baza pod tusz do rzęs.
Biała odżywka od Eveline to moje must have przy tuszowaniu rzęs. Pogrubia i wydłuża rzesy jednocześnie je odzywając. Przetestowałam kilka tuszy na niej i z każdym gra idealnie. Nic się nie kruszy nie skleja. Rzeski są o wiele grubsze i dłuższe niż przy użyciu samego tuszu.
Bardzo polecam :)

Jako baza bardzo dobra

Serum do rzęs z olejkiem arganowym 5 w 1 sprawdza się bardzo dobrze jako baza pod tusz do rzęs! Dzięki niej rzęsy po wytuszowaniu zyskują objętość oraz są delikatnie wydłużone. Nie zauważyłam jej działania jako odżywki, która wydluza rzęsy i pobudza do wzrostu.

Serum do rzęs

Kupiłam ten produkt na promocji do przetestowania.Po stosowaniu pod tusz do rzęs zauważyłam poprawę.Moje rzęsy wyglądać na dłuższe i bardziej odżywione.Teraz już codziennie stosuje to serum.

Nie różni się właściwie składem od odżywki 8 w 1. Może jest ciut mniej bielący.
Od lat stosuje go jako baza pod tusz i swego rodzaju " warstwa ochronna" między rzęsami a tuszem. I raczej tylko tak na prawo działać. Rzęsy nie mają rozdwojonych końcek, nie wiem jak ta odżywka której nie nakłada się u nasady miałaby pomoc. Ta baza dodaje odrobinę długości i objętości. Jeśli nałożymy tusz na późno może sprzyjać sklejaniu, więc tusz trzeba na nią położyć od razu.
Skład jest całkiem w porządku, cena i dostępność też. Sprawdza się dużo lepiej niż podobna odżywka od Maybelline czy essence.
Polecam sobie wypróbować, Wiele nie ryzykujecie.

Jest ok

Od dawna znam to serum i używałam go. Nie było to regularne, ale zawsze lubię do niego wracać. Może nie jest to serum, które robi spektakularne rzęsy, ale jako baza pod tusz sprawdza mi się idealnie. Każdy tusz wygląda po tym serum jakoś lepiej. Potrafi wydobyć to coś, czegoś nie uzyskamy do końca stosując tusz do rzęs solo. Używam naprzemiennie z drugą wersją i obie mi bardzo przypadły do gustu. Polecam!

Baza rewelacja

Serum kupiłam w promocji 2 w cenie 1. Nie obiecywałam sobie mega efektów...a tymczasem..
Produkt wygląda jak tusz do rzęs tylko w białym kolorze. Bardzo łatwo się go nakłada. Na początku widać biały kolor serum a po chwili serum staje się prawie niewidoczne.
Stosuje serum jako odżywkę na noc (czasami zapominam go nałożyć) oraz codziennie jako bazę po tusz. Pierwsze opakowanie zużyłam w całości a teraz zaczynam stosować drugie.
Jako baza jest rewelacyjne - rzęsy są grubsze i dłuższe. Oko wygląda wyraziście.
Jako odżywka też spełnia swoje zadanie ale bez efektu wow. Rzęsy są dłuższe i nie widzę żeby wypadały. Fajne by było żeby były grubsze ale tego efektu niestety nie mam.
Produkt oceniam na bardzo dobry. Na pewno będę regularnie stosować bazę pod tusz bo jej działanie widać od razu. Może z czasem moje rzęsy także przytyją.....nie tracę nadziei.

Dobre jako baza pod tusz do rzęs

Serum zakupiłam na promocji w Rossmanie w atrakcyjnej cenie około 9 zł.
Serum jest białe i bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod tusz. Po nałożeniu tego serum rzęsy stają się lekko białe, ale po pomalowaniu tuszem zupełnie tego białego koloru nie widać. Rzęsy po nałożeniu serum i tuszu są wyraźnie dłuższe, grubsze i wyglądają dużo efektowniej niż po nałożeniu samego tuszu.
Serum nie podrażniło moich oczu.
Niestety jeśli chodzi o działanie pielęgnacyjne to osobiście go nie zauważyłam.

Produkt bardzo mi się sprawdził, rzęsy są po nim długie i gęste. Dobrze sprawdza się jako baza pod tusz do rzęs. Cena też jest atrakcyjna w stosunku do jakości. Miałam już kilka opakowań. Bardzo polecam.