Clarena, Anti Age Line, Caviar Face Peeling (Kawiorowy peeling do twarzy)

Clarena, Anti Age Line, Caviar Face Peeling (Kawiorowy peeling do twarzy)

Peeling drobnoziarnisto - enzymatyczny z kawiorem o podwójnym działaniu - papaina rozpuszcza zrogowaciały naskórek, delikatne drobinki mechanicznie go oczyszczają. Ekstrakt z kawioru oraz witamina E odżywia, stymuluje regenerację, neutralizuje wolne rodniki oraz powstrzymuje proces starzenia. Peeling przeznaczony dla każdego rodzaju cery.

oczyszczające, nawilżające, wygładzające
mechaniczne
drobnoziarniste
mieszana, tłusta, normalna, sucha
w tubce
żel

Nic specjalnego...

Peelingu pierwszy raz używałam jeszcze w podstawówce i robił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Po wielu latach postanowiłam do niego wrócić ale nie spojrzałam przed na skład, który jest okropny (TEA w składzie totalnie go dyskwalifikuje). Mam cerę mieszaną z tendencją do niedoskonałości.

Peeling ma bardzo delikatne drobinki i mimo, że jest mechaniczny to nie pogarszał stanu mojej cery. Był na tyle delikatny, że działał bardziej jak żel do twarzy peelingujący. Konsystencja jest żelowo płynna, znacznie rzadsza od innych peelingów, które używałam. Zapach jest jednak bardzo dziwny, dosyć perfumowany ale czymś stłumiony.

Niestety ale po latach zmieniłam zdanie co do tego kosmetyku. Nie zachwycił mnie i patrząc na cenę i jego niełatwą dostępność to nie jest wart uwagi. Skład jest tragiczny, a do tego mikro plastik, którego staram się unikać. Nie zrobił efektu wow i nie odczułam różnicy przed ani po. Może nawet minimalnie moja twarz wyglądała gorzej.

Produktu zdecydowanie nie polecam. Nie wrócę do niego ponownie a teraz próbuję zużyć go do stóp. Lepiej zainteresować się np.: peelingiem enzymatycznym z tołpy. Jest to moje drugie i ostatnie opakowanie.

Kupiony w: U konsultantki

Świetny

Jestem bardzo zadowolna z tego peelingu ,przez jego podwójne działanie bardzo dokładnie oczyszcza twarz . Pracuje na firmie clarena od lat więc produkt świetnie spełnia swoją rolę przy profesjonalnych zabiegach jak i w zaciszu domowym .

Wykorzystała: kilka próbek

dobry

Peeling ma żelową konsystencję, dzięki której nie spływa z twarzy. Konsystencja jest pisałam jest bardzo przyjemna i produkt dobrze się rozprowadza. Peeling jest drobnoziarnisty i delikatnie ściera martwy naskórek, więc raczej skóra nie będzie po użyciu podrażniona. Kosmetyk ma ładny i delikatny zapach, nie wysusza skóry. Opakowanie jest według mnie bardzo ładne i z pewnością zwróciłabym na niego uwagę w sklepie. Produkt jest dobry i z chęcią użyłabym go ponownie.

Dobry

Kupiłam w niskiej cenie w jednej z sieciowych drogerii i nie żałuję :)

Peeling wydajny, formuła żelu z niewielką ilością drobinek, ale ostrych i skutecznych w działaniu. Produkt bardzo ładnie oczyszcza i wygładza skórę, po zabiegu twarz jest niesamowicie miękka i gładka w dotyku. Tuż po lubi być jednak zaczerwieniona. Nie nazwałabym tego peelingu delikatnym, no chyba, że praktycznie nie będziemy go wmasowywać. Przy cerze naczyniowej czy delikatnej bym się zastanawiała, przy ogóle cer niewrażliwych na mechaniczne złuszczanie - jak najbardziej tak. Super oczyszcza i wygładza.

Zastanawiam się tylko czy nie ma tańszych alternatyw. Chociaż tutaj na plus jest brak polietylenu, za to jest puder bambusowy, gliceryna, kawior, papaina, ekstrakt z żeń-szenia, hydrolizowany wyciąg z drożdży, także skład aktywny jest naprawdę godny uwagi :)

Bardzo dobry peeling

Fantastyczny peeling do twarzy z cudnym bardzo eleganckim delikatnym zapachem. Naprawdę bardzo dobrze wygładza skórę, jest delikatny dla skóry, nie podrażnia jej ani nie uczula. Powoduje, że skóra wygląda na zdrowszą, gładszą, bardziej jędrniejszą a i też po zastosowaniu go, krem zdecydowanie lepiej się wchłania. Moim zdaniem minusem jedynie tego produktu może być jego średnia wydajność a przecież do najtańszych nie należy.

delikatne scieranie, fajna konsystencja

Peeling z Clarena wyprobowałam dzieki testerowi. I nie zwiodłam się. Zełowa konsystencja łatwa do aplikacji. Kosmetyk delikatnie sciera, a wiec napewno nie odczujecie po nim podraznien.

Ilość zużytych opakowań: 1 mała 2 duze

dobry, kawiorowy i różowy

Jest to bardzo dobry kosmetyk. Używam go razem ze swoim Clarisonic\'em Mia 2 i działa genialnie.

Plusy:

-pięknie pachnie
-doskonale oczyszcza skórę twarzy - naprawdę poradzi sobie z suchymi skórkami i porami
-ładnie opakownie i fajny kolor
-nie wysusza i \'nie ściąga\' skóry
-nie zapycha
-fajny skład

Minusy:

-wysoka cena za malutkie opakowanie : średnia wydajność
-mogłby się pienić

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Idealny.

Uwielbiam efekt jaki daje na twarzy naprawdę porządny peeling. Czuję, że skóra jest odpowiednio wypielęgnowana i zadbana. I ten produkt spełnia wszelkie moje oczekiwania - mój peeling idealny, chętnie będę kupować nowe opakowania.

<b>Konsystencja:</b> lekki, dość rzadki, półtransparentny żel; peeling zawiera rzadkie, czerwone, małe drobinki i dużą ilość maleńkich, piaskowych drobinek niezidentyfikowanego koloru.

<b>Zalety:</b>
*spełnia swoje główne zadanie - doskonale złuszcza martwy naskórek, wygładza i pielęgnuje skórę wyraźnie, po zastosowaniu buzia jest gładziutka jak skóra niemowlaka
*jest lekki, nie zapycha, nie powoduje zaskórników - wręcz przeciwnie
*jest ostry, ale jest to odpowiednio wyważony, nie powoduje podrażnień, a zaczerwienienie po peelingu szybko znika
*wydajność w porządku
*pięknie, świeżo, luksusowo wręcz pachnie
*nie powoduje ściągnięcia skóry ani wysuszenia
*w składzie puder bambusowy (czyli te drobinki peelingujące), ekstrakt z kawioru, żeń-szeń, proteiny z drożdży i sojowe, są też filtry UVA i UVB

<b>Neutralnie:</b>
*cena - średnia półka; ale uważam, że za taką jakość warto zapłacić około 40zł
*opakowanie - umiarkowany minimalizm

<b>Wady:</b>
*podczas użycia troszkę szczypie w oczy
*na początku składu są dwa składniki szkodliwe dla naszej skóry
*raczej kiepsko z dostępnością

Świetny produkt polskiej firmy. Warto kupić, warto używać, bo działa i to działa genialnie. Produkt dopracowany w każdym calu, za małe minusy odejmuję pół gwiazdki. Ale i tak jest to najlepszy peeling do twarzy jaki do tej pory miałam okazję stosować.
Polecam, zdecydowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

fajny, ale za ostry

Do mojej delikatnej skóry twarzy - wrażliwej i naczynkowej zazwyczaj używam peelingów enzymatycznych. Ten jest i enzymatyczny i z drobinkami, więc postanowiłam go wypróbować.

Jednak jest za ostry. Peelingów zazwyczaj używam podczas kąpieli, więc może dlatego para rozszerzyła naczynka i efekt &quot;ścierny&quot; był za mocny, niemniej jednak trochę podrażnił mi skórę. Postanowiłam go więc używać jak peelingu enzymatycznego, rozprowadzić i pozostawić na chwilę na twarzy, delikatnie zmyć nie trąc tymi drobinkami. Efekt była taki, że wyszłam z łazienki czerwona jak pomidor, a twarz chłodziłam zelową mrożoną torebką. Myśle, że to fajny produkt i dobry peeling, ale nie dla naczynkowej skóry.

Mój ulubiony na chwile obecną

Plusy:
- zapach, dość taki kremowy ale ładny
- bardzo fajnie ściera, drobinki są idealne, ani za małe, ani za duże
- konsystencja przyjemna
- skóra jest dobrze wypeelingowana
- czasem zostawiam jako maseczkę na 10 minut i efekt jest jeszcze lepszy
- ładna szata graficzna
- skład
- dosyć wydajny

Minusy:
- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 - standardowe

Wart polecenia

Peeling o świetnym składzie, przyjemny w użyciu. Drobinki bardzo delikatnie masują oraz peelingują twarz. Produkt oczyszcza i nawilża.
Zastosowania antyzmarszczkowego nie zauważyłam bo po prostu mimo 33 lat nie mam oznak najmniejszych zmarszczek.
Naprawdę wart zakupu:)

Idealny

Peeling idealny. Delikatne działanie a jednosześnie wysoka skuteczność. Nie powoduje wyrzucenia na powierzchnie twarzy wszystkich niedoskonałości po 3-5 dniach, jak mają to zwyczaj robić inne peelingi. Ma przyjemny, wyrazisty kobiecy zapach, oraz delikatną leistą konsystencję. Używając go ma się wrażenie, że to nie peeling,a żel do twarzy. Głęboko oczyszcza i pozostawia skórę czystą i przygotowaną do kolejnej pielęgnacji.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30ml