Cetaphil, PRO Oil Control, Foam Wash (Pianka do mycia)

Cetaphil, PRO Oil Control, Foam Wash (Pianka do mycia)

Cetaphil PRO Oil Control Pianka do mycia jest kosmetykiem niekomedogennym, co oznacza, że nie zatyka porów. Dzięki temu może być stosowana przez osoby mające tendencję do powstawania zaskórników i zmagające się z trądzikiem. Pianka jest hipoalergiczna, dlatego podczas jej użytkowania nie trzeba obawiać się wystąpienia reakcji uczuleniowej. Innowacyjna struktura pianki zapewnia jej dwutorowe działanie. Kosmetyk dogłębnie i skutecznie oczyszcza, łagodząc jednocześnie podrażnienia. Właściwości te są zasługą odpowiednio dobranych składników, które nie wykazują działania drażniącego.

Komponenty pianki do mycia Cetaphil zostały dobrane w taki sposób, aby oczyszczały skórę, ale nie uszkadzały jej powierzchni. Głównym składnikiem jest nowoczesna generacja kompleksów cynku. Dzięki temu pierwiastkowi pianka oczyszcza, koi i goi. Cynk działa bowiem przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Przyspiesza również proces gojenia się ran (tzw. apoptozy), który polega na przyspieszonym obumieraniu chorych komórek, a następnie zastępowaniu ich nowymi, zdrowymi.

Istotną rolę w składzie pianki do mycia Cetaphil PRO Oil Control odgrywa gliceryna, która ma zdolność do wiązania się z cząsteczkami wody, dzięki czemu zapewnia długotrwałe nawilżenie i chroni skórę przed odwodnieniem. W połączeniu z kompleksami cynku zapewnia piance wielotorowe działanie.

trądzikowa, młoda, tłusta
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
oczyszczanie twarzy
pianka
z pompką, w butelce

Bardzo dobra pianka do cery trądzikowej

Jestem zachwycona jej skutecznością i delikatnością, która sprawia, że moja skóra jest idealnie oczyszczona i odświeżona. Jednym z największych atutów tej pianki jest jej zdolność do kontrolowania nadmiaru sebum i połysku, co jest kluczowe dla mojej skóry, szczególnie w strefie T. Po użyciu pianki, moja skóra staje się matowa i wygląda zdrowsza przez cały dzień. Co więcej, pianka jest bardzo delikatna dla mojej wrażliwej skóry, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Jej formuła bez mydła i hypoalergiczna sprawiają, że jest idealna dla osób z wrażliwą skórą, tak jak ja. Dodatkowo, pianka doskonale się pieni i łatwo się spłukuje, co sprawia, że jest bardzo wydajna i przyjemna w użyciu. Nie pozostawia także tłustej warstwy na skórze, co jest dla mnie bardzo ważne.

Nie tylko dla cery trądzikowej

Korzystam z pianki, chociaż nie ma cery tłustej ani z trądzikiem. Za to mam cerę suchą i wrażliwą, ale z zaskórnikami, zatem muszę ją mocno nawilżać. Ale pomaga w regulacji sebum, przez co mam mniej zaskórników, są mniejsze. Pianka jak pianka, myje twarz, nie podrażnia, dobrze się rozprowadza. Cena jak za takie działanie dość wysoka. Pompka dośc wygodna.

Dobrze oczyszcza

Stosuję ją regularnie od kilku lat i mogę stwierdzić, że jest to jeden z lepszych produktów jakich używałam. Pianka doskonale oczyszcza i bardzo pomaga mi w walce z zaskórnikami i niedoskonałościami. Moja skóra jest po niej niesamowicie gładka, ale i delikatnie zmatowiona i gotowa pod dalszą pielegnację. Ja najbardziej lubię ją stosować na dzień, do jej dokładnego oczyszczenia po śnie. Butelka jest dosyć pojemna, przez co produkt jest bardzo wydajny. Jednym z jej minusów jest uczucie ściągnięcia po umyciu, jednak nie jest ono na tyle mocne, żeby jakoś bardzo przeszkadzało. Ponadto oczywiście cena, dosyć sporo kosztuje, ale uważam, że mimo wszystko jest warta przetestowania.

Mocna pianka

Produkt choć w formie delikatnej pianki bardzo dobrze oczyszcza skórę i zmywa resztki makijażu. Po użyciu można odczuć lekkie ściągnięcie i raczej nie ma co czekać na nałożenie pielęgnacji. Zdecydowanie polecam do wieczornej pielęgnacji, myślę że rano może być zbyt mocna dla wielu osób.

jeden z ulubiencow

pianke kupilem z uwagi na obietnice producenta, ktore sa wysokie, oraz pojemnosc - jest bardzo duza.

PLUSY:
+ lekka, puszysta konsystencja
+ zapach, jest świezy
+ efekt widocznego umycia twarzy, dobrze zmywa sebum i pomaga w regulacji swiecenia sie
+ pojemnosc
+ sklad

MINUSY:
- pąpka. potrzebuje około pięciu nacisniec aby moc komfortowo umyć twarz
- nie umiem wskazać więcej

produkt z pewnością kupie ponownie, sprawdza się do mycia twarzy rano i wieczorem, bez ściągniecia

Produkt godny uwagi

Jeśli chodzi o kosmetyki do oczyszczania twarzy to bardzo lubię pianki do mycia i to dzięki nim czuje, że moja twarz jest prawidłowo oczyszczona. Pianka do mycia twarzy CETAPHIL PRO OIL CONTROL jest ulubionym kosmetykiem mojego męża, dlatego też postanowiłam rośnież ją przetestować.
Przy mojej cerze mieszanej, tłustej w strefie T tego typu produkty bardzo dobrze się u mnie sprawdzają.
Pianka w ciekawym, kolorowym opakowaniu, z możliwością aplikacji za pomocą pompeczki co bardzo lubię. Pianka ma bardzo lekka formułę o przyjemnym zapachu. Uważam, że jego działanie jest naprawdę skuteczne, fajnie domywa resztki makijarzu pozostawiajac uczucie prawdziwego odswieżenia. Pianka skutecznie usuwa nadmiar wydzielanego sebum, zmniejszając tym samym świecenie się skóry.
Jedyny mały minus tej pianki to lekki efekt ściągnięcia skóry po użyciu. Uważam, że jej cena jest adekwatna do wydajności, ponieważ takie opakowanie pianki starcza na długo. Podsumowując, jest to produkt godny uwagi.

Zwykłe mycie za nieziemską cenę

Każdy dermatolog rekomendował mi kosmetyki z tej marki, więc grzecznie stosowałam się do zaleceń. Po kupie kasy wyrzuconej w błoto, miałam już dosyć. Produkt zapewnia zwykłe oczyszczenie cery i nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego jest taki drogi. Tak jak niczego w życiu nie żałuję, to tych kilku lat wydawania kasy na ten drogi i zarazem przeciętny kosmetyk już tak. Chemiczny skład. Wysuszał mi twarz. Powtórzę za krukiem z wiersza Poego i powiem: "Nevermore!".

Jest w porządku, choć bywało lepiej

Piankę stosowałam razem z kremem z tej serii i uważam, że pianka spisała się lepiej.
Miałam poczucie oczyszczonej skóry, produkt radził sobie z sebum mojej mieszanej cery. Ciężej było ze zmywaniem olejku, którym wykonuję demakijaż - tutaj musiałam myć twarz dwu- lub trzykrotnie, aby zupełnie pozbyć się makijażu i zabrudzeń. Minusem pianki jest też szczypanie oczu, gdy ta dostanie się w okolice. Poza tym ma ładny zapach i praktyczną pompkę. Działanie ograniczające zmiany skórne ciężko mi ocenić, ponieważ po stosowaniu razem z kremem nie zauważyłam, by ilość zmian się zmniejszyła.
Ponadto, kiedy testowałam piankę mojej mamy, okazało się, że ta lepiej sobie radzi z dogłębnym oczyszczeniem mojej cery, w tym także ze zmyciem olejku i makijażu zrobionego tymi samymi kosmetykami, co wcześniej.
To sprawia, że już raczej nie wrócę do Cetaphilu, choć uważam, że nie jest on najgorszym produktem tego typu, jaki stosowałam. Może być lepiej, ale mogło być też gorzej. Za tę cenę jednak można trafić na wyższą jakość.

Skuteczne oczyszczanie skóry trądzikowej

Pianka Cetaphil Pro Oil Control to niekomedogenny i hipoalergiczny produkt idealny dla cer problematycznych, trądzikowych, zmagających się z nadmiernym wydzielaniem sebum. Skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń i zmniejsza wydzielanie sebum.

Używałam jej, gdy mój problem z trądzikiem i tłustą skórą stał się prawdziwym utrapieniem. Bardzo szybko pomogła mi przywrócić dobrą kondycję skóry. Niestety dosyć mocno wysusza, więc przy jej stosowaniu koniecznie trzeba zaopatrzyć się w dobrze nawilżający krem. Polecam raczej osobom, które mają naprawdę poważny problem z trądzikiem. Na sporadycznie pojawiające się niedoskonałości wybrałabym coś o mniej intensywnym działaniu.

Bardzo dobra pianka

Jestem bardzo zadowolona. Pianka bardzo dobrze oczyszcza twarz i zmywa resztki makijażu. Nie powoduje podrażnień (mam wrażliwą skórę), nie wysusza , nie zapycha i nie pogarsza stanu cery. Podoba mi się jej delikatny zapach. Wygodnie się jej używa- pompka się nie zacina. Jest bardzo wydajna. Mogłaby być tylko tańsza.

Lepsza połowa

Stosuję piankę łącznie z kremem z tej serii i śmiało mogę powiedzieć, że pianka sprawia się w tym duecie lepiej.
Przede wszystkim bardzo przyjemnie się ją stosuję. Pianka jest lekka i wręcz otula delikatną skórę twarzy. Nie podrażnia ani skóry ani oczu. Nawet kiedy przesadzę z ilością produktu to moje oczy po kontakcie z pianką nie szczypią , nie łzawią i nie są zaczerwienione.
Zapach pianki jest rozkoszny. Słodki, kwiatowo- owocowy i długo utrzymuję się w powietrzu. Zapach medycznie wyglądającego kosmetyku totalnie mnie zaskoczył! Znając nieprzyjemny zapach kremu po pierwszym zastosowaniu pianki byłam w pozytywnym szoku. Piankę chcę się mieć na twarzy jeszcze dłużej w związku z utrzymująca się w nutą.
Pianka bardzo delikatnie obchodzi się ze skórą a jednoczesnie skutecznie oczyszcza bez uczucia przesuszenia.
Cera przez długi czas jest świeża a nadmiar sebum ograniczony. Ważne dla mnie jest również uczucie ukojenia skóry, która po zastosowaniu pianki jest miękka, elastyczna i nawilzona.
Bardzo polubiłam ten produkt i mimo wysokiej ceny muszę przyznac, ze jest bardzo wydajna i jej zakup po prostu się opłaca.

Bardzo dobra pianka do cery problematycznej

Pianka idealnie nadaje się do porannego oczyszczania twarzy, jest bardzo delikatna, nie podrażnia ani nie przesusza skóry. Jest wydajnym produktem po który warto sięgnąć. Mam cerę problematyczną. Dzięki tej piance stan mojej cery znacząco się poprawił, zmniejszyło się zaczerwienienie na twarzy a także ilość krostek.