Iwostin, Solecrin, Krem ochronny dla skóry wrażliwej i alergicznej SPF 50+ (nowa wersja)

• Zapewnia bardzo wysoka ochronę każdego rodzaju skóry
• Poprawia wygląd skóry odpowiednio ją nawilżając i wygładzając
• Połączenie filtrów organicznych, które pochłaniają promieniowanie UVA i UVB oraz filtra mineralnego.
• Antileukine 6® – immunologiczny filtr nowej generacji zapewnia dodatkową ochronę anty-UV oraz wzmacnia równowagę hydrolipidową skóry.
• Witamina E - chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry.

wrażliwa, sucha
kremy z filtrem do ciała, kremy z filtrem do twarzy
łagodzące, nawilżające, ochronne
hipoalergiczna, bez alkoholu
w tubie
Filtry
SPF > 50

Pierwszy filtr jak pierwszy mąż (albo naleśnik)

Jak w tytule- był to pierwszy krem z filtrem, który kupiłam zaczynając swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją cery.

Moja cera jest: mieszana, naczynkowa, lekko wrażliwa i od pewnego czasu ma skłonności do zapychania. Kremów z filtrem zaczęłam używać kiedy zaczęły się moje kłopoty z trądzikiem, a że mam cerę naczynkową ochrona przeciwsłoneczna jest konieczna.

Krem jest tłusty, pozostawia na skórze tłusty film, raczej nie nadaje się pod makijaż. Moją cerę niestety zapychał, a ponadto bieli. Faktycznie jest delikatny, nie podrażnia, ani nie uczula, dlatego też może być przydatny np dla dzieci lub dla cer wrażliwych, lecz nie skłonnych do zapychania. Osobiście znam wiele znacznie lepszych kremów z filtrem, ten dla mnie odpada.

Mój ulubiony krem z spf

Kremu Iwostin używam cały rok, mam cerę mieszaną jednak nie przeszkadza to w stosowaniu kremu z spf. Krem Iwostin nie zapycha porów, jest bezzapachowy i nadaje się pod podkład. Zima czasem "rozcienczam " krem lekkim kremem matujacym (szczególnie pod makijaż).
Po użyciu kremu zawsze mam wrażenie że skóra jest nawilżona i odżywiona. Krem chroni latem przed przebarwieniami. Krem można upolować w promocji często w superpharm- ja bardzo polecam

Plusy i minusy

Krem rzeczywiście świetnie sprawdza się dla skóry wrażliwej, której jestem posiadaczką. Nie uczula, nie podrażnia i nie piecze. Pod tym względem jest super. Jak najbardziej nadaje się pod makijaż. Niestety jest bardzo tłusty, przez co również przetłuszczał mi włosy. Ma również taką "ciężką" konsystencję i tworzy na twarzy tłustą, nieprzyjemną warstwę. Dodatkowo wybiela twarz. Myślę, że fajnie sprawdzi się na wakacjach nad morzem, jednak na co dzień sprawdzi się tylko i wyłącznie pod makijaż.

Fantastico ❤️

Fantastyczny krem spf, który spełnia moje oczekiwania.

Zacznę od tego, że krem ten jest w bardzo przystępnej cenie.

Jeśli już zdecydujesz się na jego zakup, myślę, że nie pożałujesz.
Oczywiście każda skóra ma inne potrzeby. Jeśli jednak mojej wymagającej skórze spasował, jest duża szansa, że Twojej też spasuje.

Mam mieszaną cerę, wrażliwą z dużą skłonnością do zapychania.
Czasem(rzadko), ale zdarza się, że nawet kosmetyki przeznaczone do cery wrażliwej, wywołują u mnie podrażnienia lub reakcje alergiczne.

Przy tym kremie nic się nie dzieje!
Skóra jest nawilżona, promienna i bezpieczna!

Używam go codziennie na serum. Czasami gdy moja skóra potrzebuje duuuzego nawilżenia, nakładam serum, krem i na końcu krem iwostin spf.

Krem trochę bieli skórę, jednak nie przeszkadza mi to w zupełności.

Idealnie nadaje się pod makijaż. Jest lekki, nie zostawia tłustego filmu, nie klei się,nie roluje, nie zapycha porów, nie podrażnia.

Jak dla mnie jest cudowny.

Jego konsystencja jest przyjemnie kremowa. Nie ciężka. Łatwo się go rozsmarowywuje. Cera po nim naprawdę wygląda na zdrowa i promienna.
Do tego wszystkiego jest idealnie chroniona przed szkodliwym promieniowaniu uv.
Nie posiada żadnego zapachu

Stosując go codziennie, zapobiegniemy powstawaniu zmarszczek.

Krem jest w poręcznej tubce. Można go mieć zawsze przy sobie. Na wakacjach, nad rzeką, wszędzie!

Estetyczne opakowanie. Zawarte są na nim wszystkie najważniejsze informacje. Bez zbędnych reklam.

Z całego serca polecam ten krem wszystkim którzy szukają dobrego spf na codzień.
Krem nadaje się również dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Krem spf50 Iwostin

Krem ten sprawdza mi się super. Jest bardzo wydajny, a dodatkowo na promocji można go kupić za 33 zł- więc zaletą jest też cena. Na początku przy nałożeniu trochę bieli, ale gdy się go rozsmaruje, nie ma po nim już śladu. Używam go pod makijaż, nie zapycha mnie, nie powoduje wyprysków więc polecam.

Uwielbiam

Polubiłam się z tym kremem. Używam już chyba 3 opakowanie, często można dostać go na promocji w drogeriach internetowych.
Używam go tylko do twarzy. Ma dosyć gęstą konsystencję, trzeba chwilę z nim popracować, aby dobrze go wsmarować. Nie roluje się, nie zostawia białych plam, idealnie się wchłania. Zostawia minimalnie tłustawą warstwę, delikatnie się błyszczy. Dzięki niemu moja sucha skóra wygląda zdrowo i promiennie. Jako że używam go od dłuższego czasu mogę stwierdzić, że oprócz właściwości przeciwsłonecznych, ma również doskonale właściwości pielęgnacyjne. Wygładza oraz koi moją niekiedy podrażnioną skórę. Nie zapycha.

W porządku

Kupiłam ten krem w promocji w pojemności 75 ml. Był bardzo wydajny, starczył na kilka miesięcy użytkowania. Był dość gęsty, ale dobrze się wchłaniał, więc nie przeszkadzało mi to, tym bardziej, że używałam go zimą. Pod makijaż również się nadawał. Mam suchą skórę i nie miałam problemów z nadmiernym wyświecaniem. Myślę, że nie mam się do czego przyczepić. Nie wiem , czy kupię ponownie, bo obecnie preferuję lżejsze konsystencje, ale gdy zmienię zdanie, to do niego wrócę :)

U mnie słabo

Kupiłam Iwostin spf50, ponieważ potrzebowałam go używać pod witaminę C. Niestety jak tylko zaczęłam go używać to wyskoczyły mi wypryski. Jak tylko go odstawiłam to od razu było lepiej. Chyba za bardzo zapycha moją skórę i jest za ciężki dla mnie.

Fajny dla cer suchych do normalnych

Lubie kremy przeciwsloneczne, ktore moge stosowac samodzielnie, bez dodatkowych kremow nawilzajacych. Lubie tez ciezsze formuly, bardzo dlugo uzywalam kremu rozanego Dr. Hauschka. I ten krem taki jest, lekko gesto-tresciwy. Krem jest biały, potem biel znika i zostawia lekko tlusty filtr, ktory rowniez znika, ale chwile to trwa (zanim dojade do pracy jest juz ladny mat). Wiem, ze taka formula moze dla wielu osob byc trudna lub nieodpowiednia, natomiast dla mnie, ze wzgledu na to ze stosuje krem z filtrem codziennie, chcialam miec filtr z mieszanka filtrow mineralnych, a nie same chemiczne. Kolejnym jego plusem jest to, ze nie wedruje po twarzy, nie podraznia oczu, ani nie powoduje lzawienia. Cera po nim jest bardzo ladna, odzywiona, niewysuszona, niezapchana, nie ma tez zadnych wypryskow. (nie ma tez sklonnosci do owych). Na tak dobra ochrone przeciwsloneczna ma tez swietna cene (zdarza mi sie go wrecz kupic jako krem do ochrony calego ciala na wyjazd do azji pd-wschodniej/inne tropiki, kiedy chce miec pewnosc ze krem doleci ze mna, czyli leci w podrecznym, a nie ma akurat 'samolotowych wersji' innych kremow)

To nie to

Zakupiłam ten spf skuszona pozytywnymi opiniami w internecie oraz dobrą ceną w stosunku do pojemności.
Niestety nie polubiliśmy się. Męczę ten krem do kilku miesięcy i nie mogę skonczyć. Używam tylko w dni kiedy nie wychodzę na miasto bądź typowo na plażę.
Okropnie wyświeca się na twarzy. Jakbym posmarowała się olejem! Jest bardzo ciężki, zapychający.
Jedyny plus jaki widzę oprócz ceny i pojemności to fakt, że nie migruje do oczu i nawet na pełnym słońcu nic nie szczypało.
Na pewno nigdy więcej go nie kupię.

Bardzo dobry krem dla dzieci i dorosłych

Krem zakupiłam razem z emulsją ochronną z tej samej firmy i serii. Krem w gruncie rzeczy kupiłam z myślą o moich dzieciach, jednak sama chętnie po niego sięgam.

Na kartoniku mamy wszystko czego potrzebujemy czyli skład, zastosowanie i przeznaczenie, czyli taki standard. Krem mamy w opakowaniu o poj. 50ml na cały okres emisji słonecznej jest wystarczający.

Krem o rzadszej konsystencji, świetnie rozprowadza się i szybko wchłania. Zapach neutralny.

Dla dzieci:
Świetna ochrona buzi przed słońcem, bez podrażnień czy uczulenia. Krem dobrze się rozprowadza, lekko natluszcza i nawilża. Jak przy większości tego typu kremów zostawia no ale ślady, które muszą się wchłonąć.

Dla dorosłych:
Zdaje egzamin pod makijaż, ale trzeba wcześniej zastosować przed nałożeniem podkładu, gdyż zbyt szybkie nałożenie powoduje, że podkład się roluje. Nie uczyła i nie podrażniał. Zapach neutralny.

Jak dla mnie świetny ochronny krem ochronny. Pierwszy raz mam nie upieczone twarz od slonca????

Zapychacz

Kupiłam produkt na promocji, jednak nie jest to numer 1. Krem się wyświeca, nie daje matu, tylko tłusty blask. Zdecydowanym plusem jest to że nie bieli oraz nie roluje się, łatwo się rozprowadza. Przestałam używać do twarzy, ponieważ zauważyłam że mnie zapycha. Na twarzy pojawiło się sporo zaskórników, dlatego krem zużyłam do ciała. Za zapychanie odejmuje mu jedną gwiazdkę.