Pharmaceris, H, Stimupurin, Specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów

Pharmaceris, H, Stimupurin, Specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

Szampon opracowany dla kobiet i mężczyzn z problemem nasilonego okresowego i przedwczesnego wypadania włosów. Pomaga walczyć z łysieniem o podłożu genetyczno-hormonalnym (łysienie androgenowe) oraz spowodowanym czynnikami środowiskowymi. Zapobiega utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia, osłabienia organizmu (diety) oraz po ciąży. Bezpieczny dla wrażliwej skóry głowy.
Połączanie dwóch składników Naturalnego Czynnika Wzrostu FGF oraz kofeiny stanowi działanie, hamujące proces wypadania włosów i jednocześnie stymulujące ich odrastanie. Składniki kompleksu działają na poziomie komórkowym aktywując geny odpowiedzialne za proces budowy nowego włosa. Pobudzają jednocześnie aktywność życiową istniejących mieszków włosowych, przyspieszając wzrost włosów i wydłużając ich cykl życia (fazę anagenu). Kofeina zapobiega łysieniu, neutralizując negatywny wpływ hormonów odpowiedzialnych za degradację włosów i przedwczesne wypadanie. Składniki kondycjonujące: niacynamid (wit. PP), D - Pantenol oraz biotyna działają łagodząco przywracając fizjologiczną równowagę skóry głowy. Szampon oczyszcza włosy i skórę głowy. Wygładza strukturę włosa, wzmacnia i przywraca ich naturalną gęstość. Posiada pH neutralne dla skóry.

do włosów wypadających
oczyszczające, wzmacniające
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Bardzo przyzwoity

Po 5 latach rozjaśniania włosów zapragnęłam zapuścić swój naturalny kolor. Szukając „przyspieszaczy wzrostu” trafiłam na ten szampon. Co do działania i oczyszczania jestem bardzo zadowolona, nie miałam żadnych problemów ze skóra głowy. Zagęszczenia i wzrostu nie zaobserwowałam. Bardzo przyjemny, niewielkiej ilości trzeba do umycia głowy przez to, że ładnie się pieni

Kolejne cudo z polecenia babci

Moja babcia ma oko do perełek kosmetycznych. Wiele produktów mam z jej polecenia. Ten szampon tez :)

I tak, moje włosy są farbowane i ostatnie farbowanie je dobiło - krusza się strasznie, są suche. Ale nie to jest najgorsze - miałam dużo problemów zdrowotnych, wiec doszło dodatkowe wypadanie włosów. Kruszenie się zmniejszyło ilosc moich włosów o polowe, a wypadanie - o kolejna cześć.

Ale od czego ma się babcie? Od polecajek!! I ta była trafiona!!!

Plusy:
+ zmniejsza wypadanie włosów już po 2 tyg stosowania razem z wcierka (wcierka co 2-3 dni bo zapominam, szampon 3 razy w tyg)
+ po miesiącu zaczynaja pojawiać się baby Hair - raczej może meszek niż baby Hair ale potem to będzie!
+ doskonale się pieni przez co jest —->>
+ wydajny - wystarczy naprawdę mała ilosc a domyjemy włosy

Minusy?
- niestety u mnie przyspiesza przetłuszczanie włosów przez co musze myć je częściej
- drogi - ale w sumie można uważać go za produkt apteczny

Ale szczerze? Żaden inny szampon mi tak nie pomógł. Dlatego przymykam oko na przetłuszczanie

Polecam na problemy wypadania włosów, z wcierka - kombo idealne

Tragedia ; )

Zużyłam kilka opakowań.

Zalety:
– szukaj, może znajdziesz

Wady:
– brak działania
– drogi
– skład słaby
– bardzo wysusza skórę i włosy
– niewydajny

Ogólnie: zero. Tragedia.

Włosy: zadbane, niefarbowane, proste. I tak sobie nie poradził.

Działa - włosy rosną szybciej

Na moich cienkich i puszących włosach się sprawdził. Szampon ten dociążył moje włosy i wygładził tak, że nie musiałam po nim stosować odżywek, włosy "samoistnie" zaczęły lepiej wyglądać, mniej puszyć (nawet zauważyłam fale zamiast puchu). W kwestii wypadania- to już od jakiegoś czasu zahamowałam ten proces wcierkami i kuracjami. Ale podczas używania tego szamponu zauważyłam, że moje włosy zaczęły szybciej rosnąć (częściej je podcinam), więc duży plus. Zdecydowanie poprawił mi kondycję włosów. Szampon ładnie pachnie i dobrze się pieni. Cena niestety jest dość wysoka, ale jakościowo to jeden z lepszych produktów jakich miałam okazję używać na porost włosów.

Szampon

Moje włosy są bardzo gładkie, śliskie i łatwo je przeciążyć. Niestety ten szampon dokładnie to robi. Włosy się szybciej robią tłuste i nieświeże.
Jeśli chodzi o działanie na skórę głowy to potwierdzam że działa. Więcej włosów mi rośnie, nie wypada tyle ile wypadało. Wiadomo ze nie jest to tylko kwestia szamponu, ale uważam że używanie go wspomogło wzrost nowych włosów i mniejsze wypadanie.
Szampon jest gesty, dobrze się pieni choć nie aż tak mocno jak te typowo drogeryjne. Ma piękny, świeży zapach. Jest wydajny.
Ogólnie to dobry kosmetyk, ponieważ na prawdę widać i czuć efekty, ale niestety nie jest dostosowany do mojego rodzaju skóry głowy i włosów. Będzie lepszy dla kogoś kto potrzebuje też nawilżenia i wygładzenia. Wiem ze szampon dobiera się do skóry głowy ale podczas mycia siła rzeczy spływa do włosy.

Zrobił przyklap i przetłuścił

Bardzo lubię produkty tej firmy. Mam tendencję do podrażnień i suchości na skórze- jak i ciała tak i włosów. Dodatkowo po ciąży bałam się, że włosy będą mi wypadać. Zdecydowałam się spróbować tego szamponu i szczerze - pierwszy raz się zawiodłam na jakimś produkcie tej marki.

Szampon w estetycznej butelce, ma żelową konsystencję. Dobrze się pieni. Wszystko fajnie ładnie, do momentu kiedy włosy są suche. I tu pojawia się moja zagwozdka, ponieważ włosy wyglądają na niedomyte, przyklapnięte, przetłuszczone. Nie wiem czy tylko ja mam ten problem, czy to jest kwestia składu czy to produkt nieodpowiedni dla mnie. Podejść miałam kilka, za każdym razem to samo. Próbowałam go stosować solo ale również z innym szamponem, który nałożyłam na włosy przed lub po zastosowaniu Stimupurin.
Efektów pobudzenia skóry głowy, zahamowania wypadania bądź wzrostu nowych włosów nie zauważyłam ze względu na to, że jednak moje mycie tym produktem było raczej jak próba opanowania i stosowania go niż regularne mycie.

Gorąco polecam

Niestety po ciąży pojawił się Wielki problem z moimi włosami, a mianowicie zaczęły mi wypadać garściami. Z mega gęstej objętości ubyła mi połowa włosów. Dla mnie to była wielka rozpacz i tragedia ponieważ każde mycie głowy kończyło się garścią wypadniętych włosów. Postanowiłam wypróbować ten szampon polecenia przyjaciółki i ku mojemu zaskoczeniu Włosy przestały wypadać. Na nowo polubiłam je myć, ponieważ wiem że dziś już nie stracę kolejnej ilości włosów. Może nie widzę żeby mi odrastały super ekstra nowe Ale najważniejsze jest to że nie tracę tych co mam. Szampon też ten dobrze myje, dobrze się pieni, nie uczula i nie podrażnia.

Polecam!

Mam bardzo duży problem jeżeli chodzi o wypadanie włosów. Zwłaszcza co roku w porze zimowej lub w okresie przesilenia na wiosnę. W tym roku doszła jeszcze przebyta ciąża. Szampon znam już dlugo bo zawsze do niego wracam kiedy zaczyna się problem. Szampon jest bardzo skuteczny, już po użyciu pierwszego opakowania widać efekt ale żeby faktycznie był oczekiwany efekt dobrze jest zużyć 3-4 opakowania. Dobrze się pieni, ma przyjemny, delikatny zapach. Jest bardzo wydajny. Cena też nie jest wygórowana jak za tak dobry jakościowo produkt.

Bez szału

Jestem zawiedziona, ponieważ miałam nadzieję, że szampon faktycznie uspokoi moją skórę głowy, przestanie swędzieć i pozbędę się łupieżu.
Niestety nie sprawdził się, wręcz mam wrażenie, że on dodatkowo wysusza skórę głowy. Do tanich nie należy, po prostu zawiodłam się i raczej go więcej nie kupię. Nie zrobił nic w tym kierunku a stymulacja wzrostu? Nie zauważyłam jakoś wybitnie. Osobiście dla mnie bez rewelacji.

jestem zachwycona

Od jakiegoś czasu zmagałam się ze wzmożonym wypadaniem włosów. Włosy były dosłownie wszędzie, na szczotce, w wannie, na pościeli, na podłodze. Ten szampon naprawdę mi pomógł, już w czasie mycia włosów zahamował ich wypadanie a później było już tylko lepiej. Jestem zadowolona i polecam wszystkim zmagającym się z problemem wypadających włosów.

dla mnie ok

Jestem po pierwszym opakowaniu-nie wiem, czy urosło mi więcej włosów ale na pewno mniej mi wypada. Generalnie jest tak,że szybko to się wszystko psuje, natomiast odbudowa trwa o wiele dłuzej. W kazdym razie szampon dobrze myje włosy, nie uczula. Moje włosy sa suche i spuszone po tym szamponie jest lepiej, duzo lepiej. Dlatego kontynuuję kurację. Dokupiłam wcierkę na porost włosów i mam nadzieję, że razem dadzą lepszy efekt.

Odradzam

Szampon zamiast stymulować wzrost włosów to powoduje ich wypadanie! Do tego ma tłusta konsystencje i ciężko zmyć go z głowy, jak niedokładnie się zmyje to włosy przetłuszczają się już tego samego dnia... Nie spotkałam się z szamponem który powstrzymałby wypadanie włosów, no ale pierwszy raz z takim który by stymulował wypadanie!
Nie wiem skąd ocena powyżej! Ja radzę uważać