Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Silna formuła odbudowująca z mikrocząsteczkami nawilżającymi pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, sprawiając, że będą wyglądać zdrowo i lśniąco.
Polecany do każdego rodzaju włosów.

do włosów normalnych
regenerujące, nawilżające

Dobry szampon jak i cena

Szampon Pantene Pro-V to moja ulubiona pozycja w codziennej pielęgnacji włosów. Jego formuła jest niezwykle skuteczna w wzmacnianiu i odżywianiu moich włosów, pozostawiając je jednocześnie miękkie i lśniące. Po każdym użyciu czuję, że moje włosy są bardziej odporne na uszkodzenia, a także łatwiejsze w stylizacji. Szampon dobrze się pieni i łatwo się spłukuje, a jego delikatny, przyjemny zapach pozostaje na włosach przez długi czas. Zdecydowanie polecam ten szampon wszystkim, którzy szukają skutecznego produktu do codziennej pielęgnacji włosów.❤️

Dobrze oczyszcza włosy

Szampon kupiłam przy okazji zakupów bo akurat potrzebowałam czegoś do mycia włosów. Mam włosy długie, proste, z tendencją do okresowego wypadania i rozdwajania końcówek.

Szampon zapakowany jest w butlę na zatrzask, który dla mnie jest średnio wygodny kiedy trzeba otworzyć go mokrymi rękami. Szata graficzna jest estetyczna. Na opakowaniu są wszystkie informacje.

Szampon ma przyjemną konsystencję, która bardzo dobrze pieni się pod wpływem wody, ja taki efekt lubię.

Szampon bardzo ładnie pachnie, ale jest to typowy perfumowany zapach, bardziej z tych syntetycznych niż naturalnych. Na moich włosach zostaje krótko.

Używam go kilka razy w tygodniu. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy z zanieczyszczeń i łoju. Po myciu są one uniesione i odbite od nasady, a przy tym dość gładkie i miłe w dotyku. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu jeśli chodzi o regenerację końcówek, ale włosy sam w sobie są miłe w dotyku, miękkie.

Szampon nie powoduje u m ie swędzenia skóry głowy, pieczenia, łupieżu ani plątania włosów.

Wydajność jest dobra bo wystarczy niewiele by umyć długie włosy.

Cena jest niezła, w promocji kosztuje mniej niż 20 złotych.

Polecam ????

Fajny szampon , nawilża , nie obciąża.
Daje poczucie lekkości włosom. Lubie do niego wracać lub izywac naprzemiennie z innym ulubionym szamponem . Ogólnie lubie ta markę.

Lubię go.

Posiadam włosy suche na końcach, umiarkowanie przetłuszczające się od nasady, do tego łzs. Moje włosy go polubiły, po myciu łatwo się rozczesują, są domyte ( metoda MMO). Jeśli chodzi o skórę głowy, to nie robi mi krzywdy, nie pogarsza ani nie polepsza stanu skóry, jeśli mam łupież, to mam dalej, ale nie tworzy się więcej zmian, ani nie swędzi mnie skóra głowy, a to dla mnie najważniejsze, zwłaszcza kiedy mam przerwę od specyfików leczniczych. Ogólnie polecam!

Polubiliśmy się

Szampon do włosów normalnych zamknięty w plastikowej butelce o pojemności 400 ml. Zamknięcie na zatrzask, niestety nie widzimy zużycia produktu. Producent gwarantuje nam widocznie zdrowsze włosy po 1 użyciu.

Szampon jest gęsty o perłowym białym kolorze. Pachnie ładnie, mogłabym powiedzieć, że "fryzjersko". Dobrze się go rozprowadza, pieni się i łatwo zmywa. Pozostawia skalp oczyszczony, włosy w połączeniu z każdą odżywką łatwo się rozczesują. Zgadzam się z obietnicą, moje włosy wyglądały lepiej, nie puszyły się, były wygładzone i nabrały blasku. Efekty jak najbardziej na plus.

Mam włosy przetłuszczające się, więc myłam je co dwa dni tym szamponem i był to najlepszy wybór, ponieważ na trzeci dzień były już one widocznie przetłuszczone i nieświeże.

Nie raz jeszcze powrócę do niego, ponieważ podobał mi się efekt jaki widziałam w lustrze :)

Moje włosy go lubią

Mam zniszczone włosy z tendencją do przetłuszczania się. Moje końcówki szybko się rozdwajają, a włosy są matowe bez blasku. Od wielu lat poszukuję szamponu, które w jakimś stopniu poprawi ich kondycję. Jakiś czas temu wypróbowałam ten szampon. Moim zdaniem ogólnie szampony Pantene bardzo dobrze nawilżają włosy, a ten w szczególności.
Szampon ma delikatną, kremową konsystencję miłą w dotyku. Lekko się pieni, ja zawsze biorę większą ilość na włosy. Podczas spłukiwania już czuć, że włosy są po nim są miękkie w dotyku.
Po wyszuszeniu włosy z łatwością się rozczesują i są pe6lne blasku. Nie puszą się, są wygładzone. Po miesiącu jego stosowania zauważyłam, że moje włosy nie są,,sianowate", końcówki są wygładzone, mnie się rozdwajają. Włosy nie są tym produktem obciążone, są sypkie, pachnące i miłe w dotyku.
Jedyny minus jest taki, że włosy się szybciej przetłuszczają. Pierwszego dnia włosy po umyciu są piękne, ale następnego już są przylizane i tłuste.
Opakowanie jest spore, więc starcza na długo. Zapach jest lekki, więc nie zaszkodzi alergikom.

Szampon nie dla wrażliwej skóry głowy

Kupiłam szampon czytając pozytywne opinie w internecie. Szampon bardzo ładnie pachnie, jest wydajny ponieważ bardzo szybko się pieni. Włosy pozostawia miękkie, gładkie, bez trudności rozczesywania. Niestety szampon zawiera silny detergent, który podrażnia moją skórę głowy i pozostawia ją zaczerwienioną, co nie jest korzystne.

poprawia stan włosów, ale powoduje szybsze przetłuszczanie.

Moje włosy są zniszczone, testuję ciągle to nowe szampony w poszukiwaniu takiego który poprawi ich wygląd, ale jednocześnie ich nie obciąży.
Szampon ten kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na jego temat.
Włosy po jego użyciu wyglądały na odżywione, zregenerowane, wygładzone, nabrały blasku, ale niestety powoduje on szybsze przetłuszczanie. Włosy już na następny dzień nie wyglądają po nim świeżo.

Z braku laku...

Jesteś posiadaczką włosów trochę zniszczonych rozjaśnianiem, dlatego testuję różne szampony, które by odżywiły je.

Niestety ten szampon to taki średniaczek. Często dostępny w dobrej cenie, ale szału nie ma.
Nie zauważyłam, żeby poprawił stan moich włosów, ale z drugiej strony nie pogroszył ich stanu, nie miałam problemu z rozczesywaniem.

Przyjemny zapach. Dość wydajny.

Rozczarowanie

Stan włosów: bardzo długie, proste, zniszczone, suche

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu sklepach i drogeriach, stacjonarnych i online
OPAKOWANIE – duża butelka z zamknięciem na „klik”
SZATA GRAFICZNA – dominuje biały kolor z drobnymi elementami
SKŁAD – sodium lauryl sulfate
WYDAJNOŚĆ – ponad miesiąc
ZAPACH – świeży, intensywny
KONSYSTENCJA – kremowa, trudno się pieni
TRWAŁOŚĆ – niestety moje włosy przez krótki czas wyglądały na umyte – choć rano, to wieczorem były już trochę tłuste
EFEKT – przyjemnie się rozczesywało włosy, ale produkt się okazał do nich zbyt ciężki i miałam problem z przetłuszczającymi się włosami, do tego był problem ze zmyciem tej kremowej konsystencji
ZESTAW – nie widziałam
PODRÓŻ – nie sprawdzałam
CENA – ok. 15 zł

Uwielbiam go

Moje włosy wprost pokochały ten szampon , a w połączeniu z odżywką to prawdziwy hit dla nich.

Jestem posiadaczką włosów długich aż za pupę, są dość mocne, chociaż suche . Uwielbiam je pielęgnować i dbać o nie .

Szamponu używam już dłuższy czas, bałam się, że ta nowsza wersja będzie gorsza, ale całe szczęście jest jeszcze lepszy niż jego wcześniejsza wersja .

Czasami jak nie mam czasu na dłuższą pielęgnację to myję tylko tym szamponem i włosy są cudowne .
Szampon jest dość gęsty , a więc bardzo wydajny, dobrze się pieni . Pięknie pachnie , moje włosy po tym szamponie zawsze są miękkie i takie fajnie odbite od nasady .

Ostatnio zauważyłam, że podbiera mi go Mój Mąż <3, także jemu też odpowiada

Poprawny

Szampon bardzo ładnie pachnie, pieni się jak szalony więc jest wydajny. Pozostawia włosy miękkie i gładkie, nie puszą się. Łatwo się rozczesują. Odejmuję jedną gwiazdkę za to, że przy długotrwałym stosowaniu trochę wysusza skórę głowy. Ma w składzie mocny detergent, więc raczej nie polecam go do stosowania codziennie. Raz w tygodniu, dla mocniejszego oczyszczenia jest super. Do częstego używania lepiej wybrać coś łagodniejszego.