Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem-żel ultranawilżający to natychmiastowa ulga dla wrażliwej skóry suchej i odwodnionej. Zawiera innowacyjny kompleks Aqualare z 4 postaciami kwasu hialuronowego. Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia odczuwalny nawet przez 48 godzin. Do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia i nawodnienia. Jego lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja idealnie sprawdza się pod makijaż. Nie zatyka porów. Jest hypoalergiczny z wodą termalną. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne: Kompleks Aqualare® (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E, Alantoina, Xpertmoiist

nawilżające, na zaczerwienienia, regenerujące
bez parabenów, bez silikonów
z pompką
lekkie
> 100ml
uniwersalne
wrażliwa, odwodniona, sucha

Kocham pod makijaż

Nie znalazłam do tej pory lepszego kremu pod makijaż. Jest leciutki, szybko się wchłania, nie roluje się, dzięki niemu po 8h w klimatyzacji nie mam suchej skóry, na której makijaż wygląda jak maska. Konsystencja jest bardzo przyjemna, bardziej żelowa niż kremowa, absolutnie nie jest tłusty. Po aplikacji daje uczucie takiego przyjemnego orzeźwienia na twarzy. Delikatnie pachnie. Do tego wszystkiego mało kosztuje. Może nie byłby to mój wybór przy mocno suchej skórze, która potrzebuje sporo odżywienia, ale jako lekki krem pod makijaż sprawdza się super i co jakiś czas do niego wracam.

Bardzo dobry produkt

Zużyłam już kilka opakowań tego produktu i często do niego wracam naprzemiennie z innymi kremami , stosuję go przeważnie rano przed nałożeniem podkładu . Ma on żelową , bardzo kojącą i delikatnie chłodzącą konsystencję , nie jest ona zbyt wodnista czy lejąca się przez co bardzo dobrze aplikuje się ją na skórę bez spływania. Po nałożeniu nie powstaje na skórze tłusty i oleisty filtr , produkt bardzo szybko się wchłania przez co już po krótkiej chwili możemy nakładać kolejny produkt na skórę , krem nie pozostawia lepkiej czy kleistej warstwy , nie przesusza skóry , nie podrażnia jej i nie powoduje swędzenia czy pieczenia . Skóra po tym produkcie jest dogłębnie nawilżona , prezentuje się świeżo i jest wygładzona . Produkt zamknięty jest w szklany słoiczek z zakrętką przez który widać niebieski odcień kosmetyku , przez to że podczas jednej aplikacji potrzebna jest niewielka ilość produktu to opakowanie staje się bardzo wydajne , cena produktu jest atrakcyjna i jest on łatwo dostępny.

Lekki krem

Świetny krem o żelowej konsystencji, niebieskim kolorze i przepięknym delikatnym zapachu. Jest lekki więc idealnie sprawdzi się pod makijaż. Nie zostawia tłustej warstwy i nie roluje się. Super mi się sprawdza rano ponieważ na noc wolę kremy bardziej nawilżające. Nie zapycha i bardzo szybko się wchłania.

Przyjemniaczek

Nie mam uwag co do tego kremu. Właściwie jest to kosmetyk, po który sięgam regularnie, gdy potrzebuję lekkiego nawilżenia, np. rano pod krem z filtrem. Nigdy nie zrobił mi krzywdy, szybko się wchłania i jest bardzo delikatny. Nie da spektakularnego efektu, ale mi bardzo to odpowiada. Szczególnie rano, gdy nie chcę aby krem nawilżający nie obciążał niepotrzebnie cery.
Ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję. Polecam wszystkim tym, którzy poszukują nawilżenia na codzień, bardzo dobrze się w tym sprawdza :)

Piękny krem

Ta seria Derdmedic jest przeznaczona dla osób z problematyczną skórą, odpowiednia dla osób z trądzikiem i atopowym zapaleniem skóry. Krem jest również odpowiedni dla osób z suchą i bardzo suchą skórą.

Moja skóra jest problematyczna, mieszana i odwodniona, a w zimnych porach roku przesuszona.

Dobrze nawilża ale..

Krem zakupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat. Testowałam już sporo kremów- bardziej w formie żelu i w cięższej konsystencji. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do niedoskonałości. Zakupiłam krem ponieważ moja twarz zazwyczaj lubi się z lekkimi kremami w wodno- żelowej formie. Niestety u mnie się on nie do końca sprawdził. Po nałożeniu go na buzię co prawda fajnie się wchłania lecz zostawia na niej tłusty film, który jest niezbyt komfortowy przy zajęciach dnia codziennego. Moje wlosy niestety potrafią przykleić się do buzi co jest bardzo często denerwujące. Krem działa, bo nawilża lecz film który zostawia niestety jest dla mnie dyskwalifikacją.

Krem żel ultranawilzajacy

kupiłam go z racji tego że chciałam zmienić mój poprzedni krem który był istna masakra ale do rzeczy.

—> MOJA SKÓRA
mieszana strefa t, skłonna do zapychania, w zimie mogą być suche skórki

—> DZIAŁANIE
super nawilżenie, glow na twarzy. Naprawił mi w dużym stopniu bhl

—> WARTO?
Tak. Nie zapycha, nie podrażnia, nie zostawia tłustego filmu i jest super

A przypominam, miałam suche skórki. Myślałam że to nie jest do odratowania a jednak :) ten krem to mój wybawiciel

Świetny lekki nawilżający krem!

Jeden z lepszych kremów jakie używałam, do każdego typu cery. Lekki, szybko się wchłania więc idealnie sprawdzi się pod makijaż. W składzie posiada kwas hialuronowy więc nawilża.

Jednak nie

Apteczna marka, więc wiązałam z tym kremem duże nadzieje.
W sezonie grzewczym moja mieszana cera jest i tak przesuszona, stąd wszelkie mocne nawilżenie i odżywienie jest tu priorytetem. Niestety ten krem jest za delikatny w działaniu.
Co prawda ta żelowa formuła ma postać lekkiego kremu, który szybko się wchłania i właściwie tyle, dogłębne nawilżenie nie jest odczuwalne.
Może latem czy wiosną lepiej by się spisał, ale zimą niestety sobie nie radzi.

nie dla mnie

Niestety- po przeczytaniu masy zachęt i dobrych recenzji, jestem rozczarowana. Zaznaczę na początku, ze mam cerę sucha/mieszana.
Najbardziej przeszkadzała mi jego lepkość. Bardzo się kleił, nawet po przypudrowania uczucie nie znikało do końca. Rozprowadzanie było przyjemne i łatwe, jednak nie czułam zbyt dużego nawilżenia. Czasem miałam nawet wrażenie, ze podrażnił skore. Bardziej uznałabym ten krem jako serum. Musiałam oddać go mamie bo nie byłam w stanie go dalej używać.

Super krem!

Ten krem towarzyszy mi już od lat, wędrując po mojej półce kosmetycznej razem z innymi markami. Jednak zawsze wracam do niego z przyjemnością, bo to on doskonale spełnia moje oczekiwania. Jego formuła sprawia, że nadaje się idealnie zarówno na dzień, jak i na noc, pod makijaż czy bez niego. A zapach... ach, ten zapach! Jest tak przyjemny, że używanie kremu staje się czystą przyjemnością, nieprzeszkadzającą w żadnym momencie dnia. Po jego zastosowaniu moja skóra jest niczym dobrze nawodniony ogród w upalny dzień - pełna życia i blasku. Nawet gdy nakładam go na twarz, czuję się, jakbym chodziła wokół z niewidzialną aureolą nawilżenia. A największą radość sprawia mi widok tego kremu na półce u moich przyjaciółek. To, że polecam go im zawsze z uśmiechem na ustach, sprawia, że czuję się jak królowa kosmetycznego świata, obdarzona mocą wybierania eliksirów piękna dla swoich bliskich.

Mój ulubiony krem na dzień

Bardzo dobrze nawilża tłustą, odwodnioną skórę.
Szybko się wchłania i nadaje się do stosowania pod makijaż.
Nie zapycha porów.
Jedyna wada to brak SPF - latem trzeba stosować dodatkową ochronę.