Tutti Frutti, Cukrowy peeling do ciała `Gruszka i żurawina`

Tutti Frutti, Cukrowy peeling do ciała `Gruszka i żurawina`

Cukrowy peeling Farmona `Gruszka & żurawina` myje, regeneruje i pielęgnuje ciało. Masło karite, ekstrakty z gruszki i żurawiny głęboko nawilżają, odżywiają i ujędrniają skórę, sprawiając że staje się zachwycająco miękka i delikatna. Naturalne kryształki cukru, zanurzone w odżywczym olejku, usuwają martwy naskórek, wygładzają i lekko natłuszczają ciało, dzięki czemu nie jest konieczne użycie balsamu. Wibrujący zapach soczystych owoców wyzwala pozytywną energię.

nawilżający, ujędrniający
zapachowa
w słoiku
drobnoziarniste
peeling solny, peeling olejowy

Warto

Peeling warty uwagi dostępny w wielu drogeriach i cena nie droga. Stosuje go dość często i jestem bardzo zadowolona, moja skóra po nim jest odświeżona, oczyszczona oraz bardzo nawilżona. Ma piękny, świeży zapach, który zostaje na skórze długi czas. Jest wydajny i ma przyjemną konsystencje i dość grube ziarna. Peeling posiada duża gamę zapachową lecz ten odpowiada mi najbardziej.

Idealny peeling!

Nie skłamię, jeśli powiem, że ten peeling jest idealny. Oczywiście biorę pod uwagę stosunek ceny do jakości. Pudełko jest piękne, kolorowe, na pewno rzuca się w oczy pośród setek kosmetyków na półce w drogerii. Jest też wygodne bo odkręcane, nic się nie brudzi i nie paćka, jedno co przeszkadza to kiedy pudełko stoi pod prysznicem i etykiety nasiąkają wodą, ale to nic nadzwyczajnego. Konsystencja jest idealna, nabierając go jest bardzo gęsty, pod wpływem ciepła dłoni robi się bardziej elastyczny i oleisty. Zostawia skórę naprawdę gładką i miękką, niczym nie różni się od peelingów z wyższej półki cenowej. I najważniejsze zostawiłam sobie na koniec......... zapach jest obłędny. Serio, pojawia się uczucie głodu, a peeling chce się wąchać i wąchać i prysznic trwa godzinę :D polecam !!!

sprawdził się.

Sprawdził się w swojej roli. Dobrze peelinguje, nie podrażnia, a do tego pozostawia przyjazny film na skórze. W miarę wydajny, niedrogi, a zapach, choć obłędny nie jest, to całkiem przyjemny dla nosa.
Są lepsze produkty w tej kategorii, jednak mimo to chętnie po niego sięgałam.

Mocny peeling

peeling ma piękny, owocowy zapach. Drobinki cukru są spore i kanciaste, więc peeling jest naprawdę mocny (nie poleciłabym go komuś z wrażliwą skórą), ale taki właśnie mi się podoba. Skóra jest po nim bardzo gładka i miękka, okrywa ją film (chyba przez parafinę w składzie). Używając go, sprawiamy sobie niezły masaż - skóra na chwilę robi się czerwona. Mimo to polecam, jest super jak szukacie czegoś intensywnego.

Kocham ten produkt

Jest to już mój drugi peeling z tej firmy. Kocham zapach gruszki więc zdecydowałam się na ten. Zapach jest obłędny aż chciałoby się go zjeść. Peeling dobrze złuszcza i jednocześnie nawilża skórę. Pozostawia zapach na ciele i efekt gładkości na długo. jest bardzo wydajny. Nie jest ostry i nie podrażnimy sobie skóry nim

totalny odlot zapachowy!

Mega zaskoczenie! Świetnie oczyszcza skórę, usuwa martwy naskórek. Ekstra gęsta konsystencja, no i co najważniejsze absolutnie obłędny zapach !!! :)

Do tego przyzwoita cena za fajne działanie. Polecam!

Owocowe złuszczenie

Bardzo lubię ten cukrowy peeling do ciała. Idealny do domowego zakątka i zabiegu SPA. Pachnie obłędnie... owocowo, aż chce się spróbować! Moja skóra nie jest dość wymagająca, dlatego używam raz w tygodniu dla złuszczenia i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest gładziutka, miękka i nawilżona. Dla tego zapachu mogłabym codziennie używać! Można kupić w dobrej cenie w drogerii Natura. Polecam serdecznie maniaczkom cukrowych peelingów.

Skuteczne złuszczenie

Całkiem przyzwoity peeling. Rzeczywiście tak jak podaje producent, peeling skutecznie złuszcza skórę, wygładza ale i nawilża. Po jego użyciu skóra jest miękka i przyjemna w dotyku.
Drobinki kosmetyku są odpowiedniej wielkości, konsystencja jest dość zwarta więc produkt dobrze się nakłada. Nie rozsypuje się. Nie jest ani zbyt ostry ani zbyt łagodny. W sam raz.
Pudełko wygodne w codziennym użytkowaniu, szczelnie się zamyka i pozwala zużyć produkt do samego końca. Kolor intensywny, zielony, podobnie jak i zapach - mega intensywny. Mi akurat odpowiada, ale jeśli ktoś lubi subtelne, bezzapachowe kosmetyki to ten zapach może mu przeszkadzać. Aczkolwiek na skórze szybko wietrzeje, po chwili już go praktycznie nie czuć.
Czy produkt jest wydajny? Średnio.. Na pewno cena przystępna. Jak na taką ilość i jakość to cena naprawdę spoko.

Poprawny

Peeling zamkniety jest w duzym plastikowym opakowaniu z nakrętką o pijemnosci 300 ml. Opakowanie bardzo funkcjonalne. Zapach peelingu jest słodki, dla mnie trochę za mdły ale to moje odczucie. Peeling ma gęstą konsystencję i zielonkawy kolor. Produkt ten bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka poprzez cząsteczki cukru. Jego oleista konsystencja przyjemnie otula skórę. Ciało po użyciu jest delikatne, miękkie, gładkie. Produkt wydajny.

Fatalny skład

Peeling ma przyjemny owocowy zapach, chociaż jest trochę syntetyczny. Spełnia swoją funkcję. Oczyszcza skórę, która staje się delikatna, świeżą, napięta. Dobrze usuwa martwy naskórek. Skład produktu jest fatalny. Może podrażniać skórę. Cena jest przystępna. Peeling dostępny jest w większości drogerii. Produkt wydajny.

dobre nawilżenie

Gdybym zmieszała słodki zapach gruszki i nijaki żurawiny, to na pewno nie uzyskałabym tego zapachu, ale po mimo to jest ładny i może fajnie że przy peelingu pachnie. Mam suchą skórę, nie bardzo mogę zbyt często stosować peelingów, mimo tego efekt gładkości zwycięża. Kupiłam go tylko dlatego, że nie jest drogi i w razie co dużej straty nie będzie. Używam go dość delikatnie i raczej uważam, ale to nawilżenie dla mojej skóry jest rewelacyjne. Naprawdę polecam, chociaż gruszka z nazwy, ale razem z żurawiną wywietrzeje a efekt zostanie. Używam dodatkowo jeszcze żelu do ciała, ale już bardziej nawilżającego, lekkiego, nie muszę używać balsamu. Bardzo dobry produkt za tak niską cenę.

Jako peeling ok, ale zapach aż urywa nos

Jako peeling robi swoje, ale nie jestem w stanie go używać powyżej pasa, tak mocno jest uperfumowany. Zapach gruszkowy, mocno kojarzy mi się z "Zielonym jabłuszkiem" - ale na sterydach.