Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych (nowa wersja)

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 4.00/5

Dodatkowo składniki regenerujące dokładnie je odżywią i wypielęgnują. Eliminuje żółtawy odcień na włosach, nadaje pełen blasku platynowy odcień. Ułatwia rozczesywanie, a włosy są miłe w dotyku.
Receptura szamponu została wzbogacona o wyselekcjonowane barwniki, dzięki czemu już po kilkakrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony chłodny odcień.

do włosów farbowanych
Odcienie
jasne
Włosy
rozjaśniane

Niby działa, ale mnie nie przekonał

Szampon ten używałam dawno temu, był to chyba mój pierwszy produkt do włosów blond, który niwelował żółty odcień. Czy szampon ten jest dobry? Myślę, że nie jest to zły produkt. Jeżeli szukacie czegoś co zniweluje żółty odcień na blond włosach, a przy tym będzie tanim produktem, to myślę że śmiało możecie sięgać po ten szampon. Dobrze radzi on sobie z oczyszczaniem skóry, ładnie się pieni, jest dość rzadki, a więc mało wydajny, ale cena i tak zachęca do zakupu. Szampon też faktycznie niweluje żółty odcień, ale trzeba z nim uważać, bo kilka razy zdarzyło mi się, że moje blond włosy były niemalże fioletowe. Trzeba wziąć pod uwagę również fakt, że szampony tego typu wysuszają włosy. I ten niestety to robi. Jeżeli nie nałożymy po nim mocno odżywczej maski czy odżywki, to włosy będą bardzo spuszone i splątane. Nie jest to więc produkt idealny, ale z braku laku można kupić i kropkę

Może być

Nie odkryłam fanole bardzo wiele lat się przyjaznilismy. Ogólnie szampon nie jest zly i po kilkulrotnym zastosowaniu faktycznie daje odcien ochlodzonego blondu i niweluje żółte refleksy, ale niekiedy daje w zmian fioletowe :), które po kilku myciach schodzą. Jak każdy fiolet przesusza włosy, powoduje kruchość i lamliwosc. Tak więc stosować ile sytuacja wymusza jednocześnie nakładając bardzo dużo odżywek masek olejków.

Kicz

Kupiłam z polecenia przyjaciółki aby wyeliminować żółtawy odcień (włosy naturalne). Zawiodłam się na tym szamponie, ponieważ włosy po umyciu miałam sianowate i szorstkie, a efektu jakiegokolwiek pod względem koloru nie ma. Jedyny mały plusik za to, że się dobrze pieni ale to sprawa slsów więc nie wiem czy to taki plus
.. generalnie u mnie się nie sprawdził. Więc ponownie na pewno nie zakupie.

Wysusza

Za czasów rozjaśniania włosów, przez moje ręce przeszło parę produktów, które miały niwelować żółty odcień. Szampon spełniał swoje działanie. Niwelował żółty odcień i pozostawiał na włosach delikatne srebrne refleksy. Jest jedno ale, szampon wysusza i tak już przesuszone przez rozjaśnianie włosy.

Szampon

Szampon działa, tzn redukuje efekt żółtych włosów i daje bardziej naturalny, chłodny odcień rozjaśnionym końcom. Jeśli chodzi o inne działanie, to niestety powoduje wysuszenie włosów oraz skóry głowy. Plusem jest też cena.

Dobra jakość w przystępnej cenie.

Szampon do włosów rozjaśnianych marki Joanna to dobry produkt w przystępnej cenie. Jego działanie jest dla mnie zadowalające. Sięgam po niego co najmniej raz w tygodniu i w 100 % jestem zadowolona ze sposobu jego działania. Moje włosy są rozjaśnione, w stylu sombre i często ich kolor staje się żółty. Odkąd stosuje regularnie fioletowy szampon Joanny, nie mam już tego problemu. Włosy maja piękną, chłodną barwę. Zapach tez jest przyjemny. Warto jednocześnie stosować odżywkę z tej samej linii, fioletową, bo po ich wspólnym użyciu włosy są miękkie i nie puszą się.
Jedynym minusem jest fakt, że szampon ten farbuje dłonie i paznokcie. Trzeba pamiętać o zakładaniu rękawiczek, aby nie mieć sinych dłoni. :)

Taki sobie

Na szampon skusiłam się przez jego cenę. Jest dość tani. Zapach ma przyjemny, jak wszystkie takie szampony. Niestety jak dla mnie za bardzo wysusza włosy. Po umyciu są jak siano. Nawet po nałożeniu odżywki włosy wydają się zniszczone więc nie mogę go stosować więcej niż 1 w tygodniu. A efekt wcale nie jest zadowalający. Włosy stają się lekko platynowe, ale nie ma co więcej oczekiwać za tą cenę. Ja jednak preferuję produkty innych marek. Trochę trzeba dopłacić ale efekt jest lepszy.

Joanna szampon do włosów blond

Ten szampon rzadko uzywam bo lubie u siebie ten żółtawy odcień ale gdy mi się nudzi zawsze siegam po ten szampon.
Poręczna butelka i wydajny produkt zestaw idealny. Do tego przyjemnie pachnie.
Niestety jak większość tego typu szamponów Wysusza pasma wiec polecam niezbyt częste ich używanie.
Tani a dobry wiec po co przeplacac.
Jak najbardziej polecam.

Ps: zdjecie ze starszej wersji ale kompletnie nie różni niczym po za opanowaniem od nowej.

ok

Zapach bardzo ładny, typowy dla całej serii.
Po jej użyciu włosy są miękkie, błyszczące, łatwo się rozczesują, nie obciąża włosów.
W szamponie znajdziemy kreatynę , witaminy i olej to świetne połączenie

Dobry do rozjaśnianych włosów

Kupilam szampon parę dni temu na promocji w Rossmannie. Szampon dobrze zniwelowal żółte tony na wlosach i lekko je rozjaśnił. Jeden minus to lekko spuszone wlosy po wysuszeniu. Ale swoje zadanie spełnia. Cena około 7 zl.

Dobry z małym ale :)

Jest to dobry szampon pod kątem spełnienia swojej funkcji. Rzeczywiście szampon wypłukuje żółte tony nadając im ładny kolor blondu, chłodniejszy bez kaczych odcieni... jednak bardzo wysusza włosy co jest dla mnie nie do zaakceptowania... włosy są jak siano także wole dobrze nawilżone włosy, w moim przypadku sprawdził się, ale pozostawił siano na głowie :)

Dobry produkt w niskiej cenie

Szampon Joanny jest świetną alternatywą dla drogich produktów utrzymujących rozjaśnione włosy w ryzach. Chcąc utrzymać piękną barwę farbowanych włosów, bez żółtych odcieni warto sięgnąć po ten właśnie szampon.
Ma ładny zapach i dobrze działa na włosy. Dodatkowo przy odpowiedniej aplikacji można go używać bez rękawiczek i nie martwić się fioletowymi plamami na palcach.