L'Oreal Paris, Elseve Color-Vive, Odżywka do włosów farbowanych (stara wersja)

L'Oreal Paris, Elseve Color-Vive, Odżywka do włosów farbowanych (stara wersja)

Odżywia i wygładza włókno włosa, zapewniając mu nieporównywalny blask, zawarty w odżywce filtr UV chroni włókno włosa i przedłuża kolor.

Miękkie i gładkie włosy :-)

Uważam, że odżywka jest bardzo dobra. Ładnie się układają po niej włosy, łatwo rozczesują, delikatnie i przyjemnie pachnie, nie jest droga, włosy są gładkie i miękkie. Odejmuję pół giwazdki za to, że trochę przetłuszcza moje włosy ale to tak naprawdę jedyny minus tej odżywki :-)

Bardzo fajna

Bardzo fajna odżywka, która faktycznie działa - kolor utrzymuje się długo i jest żywy. Włoski po niej nie plączą się, nie odstają na wszystkie strony w deszczowe dni, są mocne i zdrowe. W dodatku jest lekka, ładnie pachnie i ma świetną konsystencję.
Opakowanie bardzo wygodne, nawet wydajne, nie za drogie.
Pół gwiazdki odejmuję jedynie za wrażenie krótkotrwałego działania. Niestety, efekt świetnych włosów utrzymuje się tylko przez kilka godzin po zastosowaniu, a wieczorem są już oklapnięte i zmęczone. Możliwe jednak, że to wina stosowania samej odżywki bez szamponu do kompletu.
Ogólnie polecam i sama będę kupowała dalej ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

Jak najbardziej

Uzywalam tej odzywki juz dawno temu (bo farbuje wlosy od niepamietnych czasów) i wtedy nie sluzyla mi tak jak teraz. Wrocilam do niej ponad pol roku temu, po powrocie do castingowego satynowego blondu i jestem zachwycona.

+nie obciaza wlosow!!!
+nadaje ladny blask
+ma sliczny, odpowiadajacy mi zapach
+sprawia, ze wlosy sa delikatne
+duzo latwiej sie je rozczesuje
+ma filtr UV

Ta ostatnia rzecz jest bardzo wazna, bo mieszkam w miejscu, gdzie slonce piecze 12 miesiecy w roku i bez tego moje wlosy juz dawno zaminielyby sie w polamane siano ;)

Wazna rzecz - odzywka, tak jak wiele innych, spowodowala u mnie problemy ze skora plecow. Kiedy odkrylam, ze to ona powoduje okropne zanieczyszczenia, zaczelam za kazdym razem szorowac plecy po tym, jak splynela po nich odzywka. I po bolu ;).

Używam tego produktu od: Z przerwami od dawna
Ilość zużytych opakowań: Milijon

ok

Jest to moje drugie opakowanie tej odzywki i nadal nie jestem do niej szczególnie przekonana.Dobrze nawilża i w ogóle ,ale nie ma w sobie tego "coś" czym by zachwycała.

Konsystencja bardziej gęstawa,nie spływa z włosów.Odżywka ma ładny,lekko cukierkowy zapach.
Kolor biały.Nie obciąża włosów.Nie skleja ich.
łatwo się spłukuje.
Ma filtr UV.
Nawilża włosy w miarę dobrze.Nawet moje suche końce są miększe w dotyku. Ogólnie mam suche i zniszczone włosy,więc mimo iż użyję odżywki,to muszę jeszcze nałożyć na niej balsam nawilżający do włosów.

Nie zauważyłam by przedłużała trwałość koloru,aczkolwiek nie używam jej po każdym myciu. przeważnie co drugie mycie,a włosy myję przeważnie codziennie.
Nie nabłyszcza włosów jakoś szczególnie.Gdy kolor jest już trochę wyblakły,to po jej zastosowaniu nie widać szczególnego efektu nabłyszczania-jak po każdej innej odżywce.No a włosy zaraz po farbowaniu są błyszczące i od niej nie nie błyszcza mocniej.
Czy ułatwia rozczesywanie,to nie wiem.Ja swoich kręcących się włosów nie rozczesuję.

Używam tego produktu od: ok.8 mies.

i tak,i nie

Mój dylemat polega na tym,że jest to powszechnie lubiana i fajna firma, która wprowadza na rynek innowacyjne produkty za niewielkie pieniądze,jednak:

- najbardziej zniechęca mnie zapach tej odżywki - jest chemiczny, drażni mnie
-nie zauważyłam by włosy były bardziej odżywione, gładkie

Poza tym:

- odżywka jest bardzo wydajna
- ma formułę kremu, który jest przyjemny w uzyciu
-opakowanie ułatwia aplikację
-pozostawia włosy lśniące, z podkreślonymi refleksami ,duży plus za to
-znienawidzony zapach zamienia się w fajną woń na włosach
-posiada filtry
-chroni przed wyblaknięciem koloru, ożywia go
- włosy się łatwo rozczesują

Mimo,że wymieniłam dużo zalet produktu, sceptycznie podchodzę do jego ponownego zakupu. Byc może jest to przyczyna mojego znudzenia marką, którą kupuję od kilku lat. Poza tym jestem nieco rozczarowana, bo formuła znacząca się nie zmieniła, zaś do innych odżywek tej marki - chociażby różowej - producent wprowadza innowacyjne zmiany w recepturze. raczej już do niej nie powrócę, co nie zmienia faktu,że jestem fanką odżywki różowej,białej i żółtej.

Ilość zużytych opakowań: 1x 200 ml, 2 po 400 ml

Świetna

Dopiero niedawno postanowiłam wypróbować tą odżywkę a już jestem z niej bardzo zadowolona. Włosy farbowałam już parę razy dlatego są zniszczone.
+ odżywiony kolor
+ nadaje blasku włosom
+ wydajna
+ ułatwia rozczesywanie
+ dobra cena
+ piękny zapach

Jak dla mnie nie ma żadnych minusów.

Polecam ! :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo dobra

Jeśli chodzi o odżywki l\'oreal to ogólnie uważam, że są one na prawdę dobre, ale gdybym miała wybrać najlepszą to byłaby to właśnie ta w czerwonym opakowaniu. Odżywka na prawdę działa nawet na zniszczone po farbowaniu włosy. Pozostawia je lekko śliskie co ułatwia rozczesywanie. Nawilża i nadaje połysk. Czasami gdy nałożyłam zbyt dużo to włosy szybciej się przetłuszczały, ale nie obniżę za to znacząco oceny. Jest dobra i mogę ją polecić :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Uwielbiam ją.

Myję włosy codziennie a więc ciężko po każdym myciu używać odżywki chociaż jest to zalecane. Ratuje się różnymi mgiełkami i odżywkami w sprayu natomiast te do spłukania stosuję około 3-4 razy w tygodniu. Ta z Elseve do włosów farbowanych jest jedną z moich ulubionych. Moje włosy były farbowane tylko raz a więc wcale nie wymagają specjalnej pielęgnacji zalecanej włosom po farbowaniu jednak z tym produktem bardzo się polubiłam. Ma ładny zapach, przy umiejętnej aplikacji nie przetłuszcza włosów. Po jej użyciu łatwiej zapanować nad porządkiem na głowie :) Zdecydowanie polecam chociaż nie wiem jak spisałaby się jeżeli chodzi o włosy regularnie malowanie farbą.

Niezła

Odżywka nadaje włosom miękkość, ułatwia rozczesywanie, wzmacnia je i pozwala zachować ładny, trwały kolor po farbowaniu. Jest dość wydajna i w miarę niedroga. Nie obciąża znacząco włosów. Z pewnością można ją wypróbować.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry produkt

Myślę, że to jedna z najlepszych drogeryjnych odżywek do włosów farbowanych.
Używam jej już dosyć długo i muszę przyznać, że jest zdecydowanie lepsza niż szampon z tej serii
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy dostają trochę blasku
+ ciut dłużej podtrzymuje kolor
+ dobra konsystencja
+ nie obciąża włosów
- nie odżywia włosów

Niestety od kiedy moje włosy stały się bardziej przesuszone jestem zmuszona odstawić tą odżywkę i zacząć używać "mocniejszych" preparatów, ale dla kogoś kto nie ma większysz problemów z włosami zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Super mimo sylikonów:)

Używam go wraz z szamponem odkąd pamiętam i jest to mój ulubiony "duet". Farbowałam włosy od 6 lat na czarno i zawsze trzymał się na nich ładny kolor :)
Teraz zeszłam do blondu i nadal używam tego duetu.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: duuuuużo

Całkiem dobra.

Odżywka spisuje się dobrze na farbowanych włosach.
Wygładza ich strukturę, ułatwia rozczesywanie. Włosy po użyciu są miękkie, błyszczące. Właściwości regeneracyjnych nie zauważyłam, ale nie tego od niej oczekiwałam. Używana systematycznie wraz z szamponem z tej samej serii istotnie przedłuża trwałość koloru. Używam ją na zmianę z maseczką Color Vive.

+ dostępność,
+ odżywia kolor,
+ łatwe rozczesywanie włosów,
+ nabłyszcza,
+ cena,
+ wydajność,
+ poręczne opakowanie.

- nie regeneruje,
- słabo odżywia, ale od tego są raczej maski.