Avon, Clearskin, Anti-Blackheads Astrigent (Oczyszczający tonik przeciwko wągrom)

Tonik pomaga w pozbyciu się wągrów i zapobiega tworzeniu się nowych. Przy okazji oczyszcza, odświeża i tonizuje skórę. Opary na technologii anty-trądzikowej.

Najlepszy

Stosuję go regularnie już od kilku lat i bardzo go sobie chwalę. Nie dość, że jest tani, to i wydajny i skuteczny. Widać różnicę w ilości wągrów, kiedyś miałam ich sporo, szczególnie w okolicy nosa, a teraz czysto.

Używam tego produktu od:2007
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, ale kilkanaście będzie

Super !

On jest super i tani . ;D Przed jego stosowaniem miałam cały nos w czarnych punkcikach, a teraz bez ani jednej kropki . ;D Nigdy się z nim nie rozstaję, ponieważ wągry wyskakują mi często. Od 8 miesięcy używam go systematycznie . ;] Już w pierwszym miesiącu pomógł.

Używam tego produktu od:Lipiec 2009

hm

Ten tonik nie wiem czy ma jakieś właściwości oprócz tego że odkarza ;D Nic tylko sam alkohol! Jak przecieram nos to się duszę ;D Pryszcze nie znikają, to samo wągry. Jedynie cena jeste przystępna. Ale nie wiem czy wogóle jest przydatny. Skóra strasznie piecze. Poprostu porażka;/

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:1/2

Nawet, Nawet ;]

Tonik jak dla mnie jest bardzo dobry , pomaga szybko likwidowac nie tylko wągry , ale i pryszcze na twarzy i to na nie najbardziej działa ;]. Minus za zapach , chociaz da się wytrzymać i nie jest aż taki straaaszny. Tonik co prawda wysusza skórę , ale w połączeniu z jakimś kremem przeciwtrądzikowym , lub zwykłym kremem np. Nivea jest świetny ;]
wydajny

Używam tego produktu od:póltora roku
Ilość zużytych opakowań:dwa-trzy

Używałam go za czasów intensywnego trądziku i baardzo tłustej skóry, i wtedy był ok- nwet zauwazylam, że robi mi się mniej pryszczy. Teraz, gdy mam cerę mieszaną nie sprawdza się, gdyż za bardzo wysusza. Wolę Accosa.
Posumowując- nie jest to zbyt delikatny tonik, nie nadaje się do skóry mieszanej. Ale do tłustej jak najbardziej tak.
Daję mu 3-, bo kiedys costam mi pomogl.

Używam tego produktu od: daawno temu przez kilka miesiecy i ostatnimi czasy raz:)

Średni

PLUSY:
+ oczyszcza
+ po dłuuuższym stosowaniu wągry faktycznie znikają

I to by było tyle...

MINUSY:
- dość odrażający zapach alkoholu
- troszkę wysusza twarz
- ściąga skórę
- skóra po użyciu piecze

Sama nie wiem czy kupię go po raz kolejny. Niby fajny, niby oczyszcza, ale szybko potrafi się znudzić i zniechęcić do siebie...

Wielkie NIE

Zdecydowanie nie polecam!
Zero efektów. Nie zauważyłam żeby mi chociaż troszeczkę zniknęły wągry.
Okropny zapach,aż mi się robi niedobrze i może to dziwnie zabrzmi ale szczypią mnie oczy chociaż przecieram policzki;/
A do tego pogorszyła mi się po nim cera! Powstały nowe pryszcze.
Kupiłam go ponieważ moja znajoma mi go poleciła. No cóż nie każdemu widocznie pomaga.
Ogólnie jak dla mnie totalna porażka.

Jedynym plusem jest chyba tylko cena(ja kupiłam za ok.10zł). Jednak miałam już inne toniki w podobnej cenie,a były o wiele lepsze od tego.

Niee

Jestem na nie
- wysuszył skórę
- jest na bazie alkoholu
- nie zniwelował problemu wągrów
Przy pierwszym użyciu wydawał się super, ale to zasługa alkoholu.

Podoba mi się

Fakt, nie zbyt fajnie pachnie, wręcz posiada duszący zapach podczas gdy stosuje się go na twarzy. Jak dla mnie to cena (zwykle ok. 9,90zł) jest adekwatna do tego jaki rezultat on daje. Mi osobiście pomaga. Mam mniej zanieczyszczeń na twarzy po jego codziennym stosowaniu! Stosuje go codziennie na okolice T i wg mnie jest wydajny. Ja go POLECAM, choć nie jest to kosmetyk na miare KWC!

kiepściuchny

Okropny tonik, w którym stężenie alkoholu musiało być tak duże, że aż miałam zawroty głowy i dreszcze! Nie dość, że cuchnący to jeszcze nieskuteczny i wysuszył mi cere a sotosowałam go i tak tylko w strefie T, gdzie go najbardziej potrzebowałam.

Żadne wągry nie zniknęły. Stosowanie go nie było żadną przjemnością, nigdy więcej!

Używam tego produktu od: już nie używam

pic na wode ;D

żadnych wymiernych efektow nie widac... nie zauwazylam zeby poprawila mi sie cera albo wągry zniknęły ...
wydajny, do codziennego przemywania twarzy ok, bo reguluje nadmiar sebum ale to wszystko... dla skory bez jakis problemow ok, ale z wypryskami itd nie polecam.
taki neutralny, nic specjalnego..

Używam tego produktu od: 2 lata temu

okropny

Jest przesadzony.
Nie pchnie zbyt mile i w dodatku pozostawia na twarzy uczucie jakby się ją przemyło spirytusem, bo wacik jest równie brudny po spirytusie, nawet jak się ma oczyszczoną cerę ;/