Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy przeciw zmarszczkom 30+ (stara wersja)

Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy przeciw zmarszczkom 30+ (stara wersja)

Odżywia, nawilża i regeneruje skórę. Neutralizuje wolne rodniki. Redukuje istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Emulsja nawilżająca typu olej w wodzie. Nie zawiera barwników. Zapewnia naturalną ochronę UV.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Cuuudo!

Pięknie nawilża i odżywia skórę, szczególnie w taką porę roku jak jesień czy zima. Idealny pod makijaż. Delikatnie rozświetla buźkę, dlatego wydaje się być zdrowa i promienna

Dobry na codzień

Opakowanie to biały, odkręcany słoiczek z zielonymi napisami. W środku 50ml produktu za około 5zł. Przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem starcza na jakieś 3 miesiące.
Krem jest lekki i pachnie tak kosmetycznie. Zapach jest bardzo przyjemny.
Skóra po użyciu jest odżywiona i dobrze nawilżona. Krem łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania. Nie tworzy tłustej powłoki na skórze. Dodatkowo nie podrażnia i nadaje się pod makijaż. Poza tym nasza skóra jest miękka i wygładzona. Nie powoduje powstawania niedoskonałości. Jednak jeśli chodzi o redukcję zmarszczek to nie zauważyłam tego efektu. Długo utrzymuje się na skórze.
Moim zdaniem jest to świetny krem dla osób, które potrzebują przede wszystkim nawilżenia. Dodatkowo jest to produkt wydajny w niskiej cenie.

Gdzie ta oliwka? Najgorszy zapach z całej serii

Krem kupiony po taniości, jednak liczyłam na jego walory zapachowe, a zapach przypomina raczej mydliny niż obiecaną oliwkę. Na próżno szukać w nim zapachu podobnego do wody tonizującej.
Zachowuje się jakby długo stał na polce sklepowej i wywietrzał,a przecież data ważności jest w porządku i sreberko zabezpieczające też nienaruszone.
Krem jest lekki, konsystencja raczej luźna , ale nie wchlania się szybko. Początkowo twarz się świeci i potrzeba dłuższej chwili zanim produkt się wchłonie.
Plus za to,że nie zapycha i ładnie nawilża tłusta skórę bez błyszczenia.
Nie zaobserwowalam żadnych zmian odnośnie działania przeciwzmarszczkowego. Nie jest to dla mnie zaskoczenie,bo kremik należy do najtańszych. Nie kupie go ponownie ze względu na zapach. Rozczarował mnie.

poprawny, niedrogi

krem lubię używać na noc lub zimą ze względu na nieco gęstszą konsystencję. Nie podrażnia, nieźle nawilża, nie zwróciłam uwagi czy działa na zmarszczki. Ogólnie poprawny, niedrogi kosmetyk

ziaja

Krem na pewno kusi swoją niską ceną. Opakowanie bardzo klasyczne, niewielkie. Krem jest dość gęsty, dobrze rozprowadza się na twarzy. Jest dość delikatny., wydajny, tani. Skóra po użyciu jest miękka i dobrze nawilżona. Nie zapycha porów.

Tani i dobry

Nie wiem ile już opakowań tego kremu zużyłam ale sporo.
Bardzo tani krem, bo kosztuje około 5zł.
Świetny pod makijaż i na noc.
Bardzo ładnie nawilża.
Nie zapycha.
Ładnie pachnie.
Ma lekką konsystencję.
Nasz polski kosmetyk jest godny polecenia .

Najlepszy

Moja baza w kosmetyczce. Świetnie nawilża, nie podrażnia. Ma delikatny zapach, dobrze się wchłania. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż ale i na noc. Używam od 3-4 lat i ciągle do niego wracam. Mój must have!

wart przetestowania

Opakowanie to plastikowy słoiczek , zakręcany, zabezpieczony dodatkowo sreberkiem, więc mamy pewność, że produkt nie był wcześniej otwierany lub wymacany.

Krem ma bardzo ładny, delikatny oliwkowy zapach, jest dość gęsty, ale dobrze się rozprowadza po skórze. Stosuję go mimo tego, że jestem posiadaczką tłustej skóry - szczególnie zimą, w lecie jest jednak za ciężki.

Nawilża i delikatnie natłuszcza skórę, nie zapycha i nie powoduje wysypu dodatkowych niedoskonałości. U mnie sprawdza się nałożony grubszą warstwą na noc - rano skóra jest miękka i gładka. Jakieś już pierwsze zmarszczki na twarzy się u mnie pojawiają, ale ten krem ich nie niweluje - nie robi z nimi nic, ale nawet nie mam mu tego za złe, bo jego cena i podstawowe działanie są za tak niską cenę wystarczające :)

Wart wypróbowania

Szukałam czegoś lekkiego i nawilzajacego, nadajacego się pod makijaż i za razem dziennego. Mam cerę normalną, która lubi się przesuszać.
Ten krem okazał się strzałem w dziesiątkę.
Ma dosyc gęsta ale lekka konsystencję, bardzo szybko się wchłania nie zostawiając lekkiej warstwy co czyni go idealnym pod makijaż. Daje skórze przyjemne uczucie nawilzenia i nie podrażnia jej.
Co do redukcji zmarszczek.. Hmm.. Z tym bym polemizowala. Zuzylam kilka opakowań kremu i nie zauważyłam, żeby zmarszczki były mniej widoczne. Krem mimo oznaczenia 30+ jest adekwatny dla osób 25+.
Podsumowujac zawsze do niego wracam, gdy potrzebuje nawilzenia i odzywienia.

Dobry i niedrogi

To nie jest mój krem podstawowy ale bardzo go lubię i używam ok.dwa razy w tygodniu. Moja skóra go po prostu pije wiec nakładam grubsza warstwe. Używam go też na szyję i dekolt. Skóra jest po nim dobrze nawilzona, znika szorstkosc.

Godny polecenia

Krem ten pozytywnie mnie zaskoczył. Mam cerę mieszaną skłonną do powstawania suchych skórek i świecenia się w strefie T. Potrzebowałam kremu który nie będzie za ciężki, nie bd zapychał, a jednocześnie nawilży i będę mogła go stosować pod makijarz. I ten krem właśnie taki jest nie dość że podkład nałożony bezpośrednio na krem sie nie waży to moja skóra jest nawilżona przez cały dzień.

Taaak!

Uwielbiam ten krem! Używam go już od kilku lat i jest naprawdę godny polecenia - szybko się wchłania. super nawilża i do tego za grosze :). Używam zarówno na noc, jak i pod makijaż.
Nie zauważyłam, aby podrażniał.