Yves Rocher, Bio Specific Active Sensitive, Soin Dermo-Traitant Anti-Rougeurs (Krem na zaczerwienia, chroniący przed zimnem)

Łagodny krem o strukturze balsamu doskonale chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zimno lub wiatr. Redukuje widoczne zaczerwienienia i zapobiega powstawaniu nowych, dzięki zawartości wyciągu z ziarnopłonu, który zapobiega rozszerzaniu naczyń krwionośnych.

Bez pozytywnych efektów

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam ten krem i niestety, nie mogę o nim powiedzieć wiele dobrego:
- zapycha pory (mam cerę mieszaną),
- nie likwiduje ani zaczerwienień, ani nie zwęża naczynek, nie likwiduje też przesuszeń fragmentów skóry :|

Właściwie jedynym plusem jest to, że dość szybko się wchłania. Niestety gryzie się z kremem BB tej samej firmy.

Za taką cenę oczekiwałabym o wiele więcej :|

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania.

Dobry przy przesuszeniach i świeżych przebarwnieniach

Krem sprawdził się kiedy miałam problem z miejscowych przesuszeniem(kremy z kwasami), wtedy doprowadził moją cerę do porządku i dodatkowo widocznie rozjaśnił moje świeże przebarwienia po pryszczach.
Niestety kiedy zaczęłam go znów stosować(jako krem nawilżający na noc) na cerę już bez przesuszeń(mieszana, tłusta w strefie T) zaczął mnie zapychać(mimo nakładania niewielkie ilości) i pojawiły się pryszcze.

+ Ładny zapach(delikatny),
+ Pomaga przy miejscowych przesuszeniach,
+ Widocznie rozjaśnia świeże przebarwienia po pryszczach(już po paru dniach, znikają prawie bez śladu),
+ Bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość na cała twarz

-/+ Przy cerze tłustej niestety zapycha, ale nie zaliczam tego do minusów bo nie jest to krem skierowany do takiego typu cery.

Szukam dalej

Nie mam cery typowo naczynkowej, ale szukałam czegoś co dobrze nawilży i jednocześnie nie zapcha mojej trądzikowej cery.
Doskonale nawilżał moją twrz i łagodził zaczerwienioną od zimna i wiatru skórę na policzkach. Zostawiał delikatny film na twarzy, który mi nie przeszkadzał. Myślałam, że będzie to idealny krem na zimę , ale zauważyłam, że mnie zapycha co automatycznie dyskfalifikuje ten krem. Końcówkę zużyłam jako krem do rąk i tu sprawdził się znakomicie.

Plusy:
+ nawilża, odżywia
+ łagodzi podrażnienia
+ pachnie przyjemnie

Minusy:
- ZAPYCHA
- cena, warto czekać na promocje

Używam tego produktu od: listopad 2012

solidny i godny zaufania

Miałam wiele obaw, które szybko rozwiał...

-praktyczne opakowanie 50ml
-delikatny nie narzucający się zapach
-gęsta konsystencja, która nie obciąża skóry
- nie komedogenny
- w systuacjach kiedy coś mnie podrażnia jest pierwszym po którego sięgam.
- łagodzi doskonale wszelkie podrażnienia, pieczenia i rumieńce
-można stosować też jako maseczke
- nie zauważyłam jednak, żeby na stałe zmniejszał pojawianie się rumienia

Bardzo solidny i godny zaufania.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

niestety nie dla mnie...

Na początku stosowania tego kremu byłam mega zadowolona. Rzeczywiście delikatnie uciszał mój rumień, na czym bardzo mi zależało, ma fajną konsystencję, jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, jest bardzo dobry pod podkład, ale...

...po dłuższym stosowaniu tego kremu gdzieniegdzie zaczynały wyskakiwać mi wypryski. W składzie jest parafina, więc domyśliłam się, co jest tego przyczyną. Krem niestety musiał pójść w odstawkę.

Także ciężko wystawić mu jednoznaczną opinię. Paniom, którym nie przeszkadza parafina w składzie pewnie będą zadowolone :-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

świetny!

każdy kto posiada cerę mieszaną, wie jak trudno zadbać o nią zimą ;)
ten krem świetnie się sprawdza
nawilża intensywnie
NIE ZAPYCHA
nie tworzą się pryszcze ;)
nie podrażnia, nie uczula
pielęgnuje delikatne policzka
jest gęsty, treściwy ;)
tani :)

super polecam każdemu kto potrzebuje dobrego kremu na zimę a przy tym nie chce "niespodzianek" na twarzy ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Rumieniec opanowany!

Krem pozostawia na mojej skórze tłustawy film, przez co nie zdecydowałam się stosować go na dzień pod makijaż. Taki oto powód zadecydował, że zaczęłam się smarować nim na noc, na dzień natomiast używam kremu-żelu nawilżającego, też zresztą z YR.
Ta decyzja okazała się jak najbardziej trafna. Walczę z rumieniem, przede wszystkim na prawym policzku. Uwidacznia się po wysiłku i przy dużych zmianach temperatury. I tak - po wyjściu z łazienki po porannym/wieczornym ciepłym prysznicu - często pojawiał niechciany czerwony wykwit na twarzy.
A teraz - prawie nie ma po nim śladu! Rewelacja.
Czekam jeszcze na zimowe mrozy. Oby spisał się tak samo dobrze.
Krem kupiłam w promocyjnej cenie, ale po moich z nim doświadczeniach kupiłabym go także w cenie regularnej.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Moja cera to lubi :-)

Używam go zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym. Bardzo lubię ten krem za to,że uspakaja moje zaczerwienienia na twarzy.
Dobrze się wchłania, nawilża skórę, nadaje się pod makijaż. Przyjemnie pachnie.
Jak dla mnie same plusy.

Używam tego produktu od: 2 sezony zimowe
Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Za tę cenę można znaleźć lepszy

Ten krem kupiłam, bo byłam go ciekawa, a miałam sporoą zniżkę w YR, więc postanowiłam ją wykorzystać. Na pewno nie nabyłabym go w cenie regularnej. Nic złego w sumie mi nie zrobił (używam go na dzień, pod makijaż), ale też specjalnie się nie wykazał. Nie wiem czy chroni przed zimnem, nie zauważyłam różnicy bez kremu. Na naczynka nie pomógł, ale też nie oczekiwałam tego za bardzo, bo nie wierzę w specyfiki do pielęgnacji cery naczynkowej. Jedyne, co zauważyłam, to zmniejszenie rumienia, który rzeczywiście bywał ogromny, zwłaszcza gdy przebywałam długo na zimnie. Ale i tak potrzebna była warstwa korektora. Generalnie całkiem przyjemny jak dla mojej tłustej w strefie T, normalnej na policzkach i lekko naczynkowej na kościach policzkowych cery.

PLUSY:
- przyjemny zapach
- nie za gęsta, nie za rzadka konsystencja
- szybkie wchłanianie
- nie pozostawia na cerze tłustego filmu
- nadaje się pod makijaż, nie wałkuje się
- estetyczne opakowanie
- wydajność
- pojemność (kupiłam pod koniec października i mam jeszcze na jakieś 4-5 aplikacji, używam raz na dobę)

MINUSY:
- c e n a

Mimo iz krem ma więcej plusów niż minusów, to jego wysoka jak dla mnie cena oraz mała skuteczność sprawiają, że nie polecam go jednak i będę szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

lubię

Krem kupiłam z polecenia wizażanek i sprawdził się u mnie. Najbardziej lubię go używać jesienią, wiosną, zimą już niekoniecznie bo jako krem na noc jest dla mnie za lekki. Używam go właśnie na noc, pod makijaż wolę leciutkie, szybko wchłaniające się kremy.
Po nocy z nim cera jest łądnie nawilżona, wygładzona, ma równomierny koloryt. Nie powoduje zapychania i nie podrażnia. Wręcz łagodzi podrażnienia, jest baaardzo delikatny. Dobrze radzi sobie z rumieniem wywołanym zbyt intensywną maseczką oczyszczającą.
Jako naturalna blondynka mam cerę skłonną do czerwienienia, szczególnie zimą. Nie wiem czy to tylko ten krem czy ogółem stosowanie odpowiedniej pielęgnacji, ale cera w tym roku o wiele lepiej radziła sobie z zimą, nie miałam problemu z przesuzeniem i innymi niespodzinkami. Ale przypisuję mu dużą zasługę w tym, w końcu zużyłam 2 słoiczki;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania

średniak

Krem niestety nie sprawdził się na moich naczynkach, nie zauważyam żadnej poprawy ani zmniejszenia zaczerwienienia. Dodatkowo piekła mnie po nim twarz, co w przypadku kremu dla cery wrażliwej jest niedopuszczalne.

Plusy:
+dobry pod makijaż
+ładnie się wchłania pozostawiając aksamitnie gładką skórę
+chroni przed warunkami atmosferycznymi
+wydajny

Minusy
-piecze!
-brak działania zmniejszającego zaczerwienienie
-nie za ciekawy zapach
-przy takiej jakości cena zdecydowanie za wysoka, nieadekwatna!
-nieporęczny słoiczek - zbyt mały otwór, trzeba używać szpatułki gdyż cały krem ląduje pod paznokciem.

Ilość zużytych opakowań: 50 ml

chroni

Zaraz po nałożeniu efektu zmniejszenia zaczerwienienia za bardzo nie widać, ale po kilku dniach poliki przestały mnie szczypać od wiatru, mrozu, ciepłego jedzenia itp. Chroni przed różnicami temperatur. Próbowałam wielu, ale po każdym, jak przyszłam z dworu twarz mnie piekła jak zwykle. Gorszy okazał się krem Rilastil Deliskin, Pharmaceris do naczynkowej, krem Ziaja na podrażnienia i różnego rodzaju tłuste kremy.

Używam tego produktu od:1 rok