Under Twenty, Fall In Love Skin, Krem nawilżający

Under Twenty, Fall In Love Skin, Krem nawilżający

Dzięki niezwykle kuszącemu zapachowi mango oraz jedwabistej konsystencji, krem rozpieszcza Twoją skórę, czyniąc Cię jeszcze piękniejszą. Innowacyjna formuła: ekstrakt z cytrusów + brazylijska guarana sprawia, że nasz krem w optymalnym stopniu nawilża, odświeża i wygładza Twoją skórę. W rezultacie staje się ona jedwabiście miękka i gładka oraz promienieje młodością i pięknem. W efekcie skóra jest naturalnie piękna, promienna i optymalnie nawilżona o egzotycznym zapachu mango. Poprawa kondycji skóry jest widoczna już po 5 dniach stosowania kremu.

Całkiem przyjemny

Krem przede wszystkim nawilża, co w końcu jest jego celem. Nadaje się dla delikatnej cery, można go nakładać pod makijaż, na noc, czy nawet na popękane usta.
Ślicznie pachnie, po prostu przyjemnie go używać.
Skóra wydaje się być po nim taka aksamitna.
Minusem jest to, że całkiem szybko się zużywa, do tego końcówka kremu jest trudna do wydobycia z tubki.

Niby nic w nim nie zaskakuje, ale z przyjemnością do niego wrócę.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nieee.

Używałam go dawno, 3 lub 4 lata temu. Nie byłam zadowolona. Nie nawilżał cery, tylko ją natłuszczał, strasznie się po nim świeciłam. Natychmiast po użyciu pojawiały się pryszcze.
Ślicznie pachniał, jedyny plus.

Używam tego produktu od: 3 lub 4 lata temu, bardzo krótko
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Dla mnie ok

Krem bardzo dobrze nawilża moją suchą cerę i pielęgnuje ją .
Jest wydajny i szybko się wchłania , u mnie nie pozostawia tłustych plam .
Ma śliczny zapach .
Ogólnie ok . :-)

Używam tego produktu od: dwuch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Używam go od ponad miesiąca i spisuje się bardzo dobrze. Nawilża, wygładza cerę, jest wydajny, tani i do tego ślicznie pachnie! Jedynym minusem jest to, że dosyć słabo się wchłania. Mimo wszystko skłaniam się ku niemu i na pewno kupię go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Smarowanie tym kremem twarzy to czysta przyjemność. Jest lekki, dobrze nawilża, nie zapycha, ma śliczny owocowy zapach, nadaje się pod makijaż, buzia jest po nim gładka. Szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Jest tani i bardzo wydajny.

Nie polecam

Jedynym plusem tego kremu jest naprawdę przyjemny zapach oraz bardzo ładne opakowanie.
Niestety sam krem okropnie zapycha skórę. Jest bardzo ciężki, nie wchłania się dobrze. Po jego użyciu skóra jest bardzo przetłuszczona.
Do twarzy się nie nadawał, dlatego też zaczęłam go używać jako kremu do rąk. Tylko w ten sposób udało mi się skończyć tubkę.
Nie polecam.

zapychacz

Do zakupu zachęciło mnie opakowanie i obłedny owocowy zapach.Cóż na tym plusy sie koncza,jeszcze cena niska na plus i koniec. Bo ten krem jest tlusty i zapycha skore,nie da sie zrobic makijazu po nim,zostaje jakas warstwa...nie zauwazylam odzywienia.Zawsze mozna zuzyc np do stóp. Dla mnie to bubel.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1 to samo

jestem na tak

Jak dla mnie krem jest bardzo dobry. Ma wiele zalet. ;)
Ładnie pachnie,jest tani,dobrze nawilża. Jednak jest dość tłusty i długo się wchłania ,dlatego idealnie sprawdza się na noc. Mnie osobiście się podoba. ;))

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Dziwny...

Krem ma bardzo ładny zapach, ale jak dla mnie to się nie sprawdził. Po posmarowaniu miałam wrażenie, że jest baaardzo tłusty, miałam stosować go na dzień, ale po prostu nie dało się go nałożyć, bo długo się wchłaniał i pozostawała jakaś dziwna tłusta warstwa. Baaaardzo zapychał mi pory i czułam, że skóra jest ,,brudna".
Oprócz zapachu i opakowania nic mi się w nim nie podoba.

Używam tego produktu : kilka miesięcy temu

zawsze mam

mam cere mieszana raczej bez wiekszych niedoskonalosci
ten kremik mam zawsze w zapasie
nawilza
wygladza
pieknie pachnie
jest dobra baza pod make up

fajny, zwykly-niezwykly krem

Używam tego produktu od:ponad roku

Kocham go < 3

Na kupno kremu skusiłam sie poprzez samą nazwę \Under 20" - coś w sam raz dla mnie. Mam cerę suchą więc potrzebny mi jest dobry krem nawilżający.
Długo szukałam, aż wreszcie trafiłam na ten.

+Ślicznie pachnie
+Jest ekonomiczny
+Dobrze nawilża
+Jest tłusty

-Długo się wchłania.

Jak czytałam recenzję niektórych dziewczyn to zauważyłam,ze piszą,że im zostają cienkie smugi które nie wchłoneły - Polecam podnieść sobie grzywkę do góry i spiać włosy w kucyki tak właśnie isć spać.

Krem jest rewelacyjny ponieważ cera jest po nim gładka, czysta i wygląda na świeżą i wypoczętą ; )

fajny kremik

Ma super zapach i konsystencje... dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka i przyjemna w dotyku... nie powoduje podrażnienia (przynajmniej u mnie) serdecznie polecam ;)

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę I