Alpecin, Tuning Shampoo (Czarny szampon kofeinowy)

Alpecin, Tuning Shampoo (Czarny szampon kofeinowy)

Dla mężczyzn, których siwiejące włosy wymagają…tuningu!

Szampon Alpecin Tuning to najnowszy na polskim rynku produkt niemieckiej firmy Dr. Wolff, który łączy w sobie moc szamponu kofeinowego zapobiegającego wypadaniu włosów z działaniem przyciemniającym ich kolor i chroni je przed pojawieniem się siwizny.
Dlaczego tak wielu mężczyzn ma problem z akceptacja siwych włosów?
Dla wielu mężczyzn pierwsze zauważone siwe włosy są widoczną oznaką starzenia się. Każdy mężczyzna chciałby zachować młody, zdrowy i męski wygląd, zwłaszcza w oczach swojej partnerki. Siwiejące włosy są więc dla wielu mężczyzn problemem, którego nie można lekceważyć. Przyczyny siwienia nie są do końca znane. Wiadomo jednak, że wraz z wiekiem cebulki włosów tracą zdolność do tworzenia pigmentu - melaniny i włos niefarbowany początkowo siwieje, aż staje się biały.
Szampon Alpecin Tuning to rozwiązanie męskich problemów, pozwalające utrzymać naturalny kolor włosów.
Alpecin Tuning nie ma nic wspólnego z farbowaniem włosów!
Farbowanie włosów to proces czysto chemiczny, podczas którego otwierają się łuski włosa, a barwniki wnikają w jego strukturę. Szampon Alpecin Tuning jest inny – jego działanie oparte jest bowiem na czysto fizycznym procesie. Wzmacnia on ciemny odcień włosów dzięki naturalnym pigmentom zawartym w szamponie, które przyciemniają pierwsze siwe włosy. Dzięki temu Alpecin Tuning przeciwdziała pierwszym widocznym oznakom starzenia się.

szampony
przeciw wypadaniu włosów
żel

:>

Pomimo tragicznej ceny postanowiłam spróbować.. bardzo liczyłam na przyciemnienie (prawdziwy kolor włosów to ciemniejszy blond - od lat koloryzuję na brąz/ciemny brąz).
Ponad to liczyłam na pomoc i pobudzenie cebulek przez wzgląd na zawartość kofeiny..aby włoski troszkę się ruszyły do porostu. Nie wiem, czy jest dobry..prawdę mówiąc nie zrobił wielkiego wow..ale bardzo lubiłam ten chłodek i mrowienie jakie dawał, gdy go trzymałam na głowie.
Pieni się w porządku , raczej wydajny. Zapach jak typowy męski kosmetyk.