Vianek, Seria Różowa, Łagodząca emulsja myjąca do twarzy

Vianek, Seria Różowa, Łagodząca emulsja myjąca do twarzy

Średnia ocena: 4.64/5

Kremowa emulsja do mycia twarzy, przeznaczona do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nie naruszając jednocześnie bariery lipidowej skóry. Zawiera kompleks składników łagodzących (alantoina, panthenol) i powlekających, w tym ekstrakt z korzenia żywokostu o silnych właściwościach regenerujących. Dodatek oleju kokosowego nawilża i odżywia, zwiększając elastyczność skóry. Emulsja po umyciu twarzy pozostawia przyjemne uczucie czystości, miękkości i gładkości.

oczyszczanie twarzy
wrażliwa, naczynkowa, sucha
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
hipoalergiczna
z pompką, w butelce

bardzo delikatny produkt

Łagodząca emulsja myjąca do twarzy marki Vianek u mnie sie nie sprawdziła, produkt bardzo łagodny dla mnie zbyt łagodny do zmywania makijażu. Na plus oceniam opakowanie, dozowanie żelu jest bardzo wygodne

Bardzo dobra emulsja!

Produkt otrzymałam jako prezent. Moja skóra nie jest wrażliwa lecz mieszana ale lubi się przesuszać. Emulsja ta jest bardzo dobra. Dobrze myje, pozostawia skórę nawilżoną bez efektu ściągnięcia. Konsystencja jest rzadka. Zapach jest bardzo ładny, nie umiem go jednak do niczego porównać. Taki roślinno - kwiatowy, delikatny. Jest meeega wydajna!! Kończę już drugie opakowanie. Polecam nie tylko wrażliwcom

Bardzo delikatny i wydajny produkt do mycia twarzy

Jestem wielką fanką kosmetyków marki Vianek. Bardzo dobrze służą mojej naczynkowej i suchej cerze. Dlatego zawsze z chęcią sięgam po produkty po pielęgnacji twarzy tej marki. Tym razem padło na serię różową. I może nie jest to mój faworyt (zdecydowanie lepiej podobało mi się działanie i zapach serii czerwonej), ale jestem zadowolona z działania emulsji i jej stosowanie zdecydowanie sprawiło mi sporo przyjemności.

Bardzo odpowiada mi poręczne opakowanie z pompką, które zdecydowanie ułatwia aplikację emulsji. Ja sięgałam po nią dwa razy dziennie - podczas porannej i wieczornej pielęgnacji. Wieczorem zawsze stosuję pielęgnację dwuetapową - od czasu do czasu sięgam po płyn micelarny, ale jest to raczej olejek do demakijażu, a potem kosmetyk do mycia twarzy, aby usunąć pozostałości makijażu. I w obu przypadkach emulsja do mycia spełniła swoją rolę znakomicie. Bardzo dobrze usuwa pozostałości makijażu, pozostawiając skórę, tak jak obiecuje producent, gładką, miękką i nawilżoną. Nie powodowała też podrażnienia ani zaczerwienienia mojej naczynkowej cery.

Emulsja jest praktycznie bezzapachowa, więc powinna bardzo dobrze sprawdzić się u osób które nie przepadają za pachnącymi kosmetykami. Jest tez bardzo wydajna. Ja jednorazowo używałam maksymalnie do dwóch pompek na cała twarz (wieczorem), a rano wystarczała mi jedna pompka. Emulsja wystarczyła mi na ponad miesiąc użytkowania.

Godna polecenia

Całkiem dobra emulsja do mycia twarzy. Ma krotki, treściwy skład. Opakowanie jest bardzo wygodne - zabiera mala ilość miejsca, pompka się nie zacina.

Produkt dobrze zmywa resztki makijażu oraz zanieczyszczeń. Skóra po jego użyciu jest oczyszczona, gładka i mila w dotyku. Po stosowaniu przez 3 miesiące zauważyłam zdecydowana poprawę stanu mojej skóry - pojawia się na niej mniej niedoskonałości i zaskórników.

Produkt jest bardzo wydajny - wystarczy jedna pompka do umycia całej twarzy. Produkt jest dostępny w wielu drogeriach oraz także na stronie internetowej producenta.

Ma problem z demakijażem

Emulsja jest w bardzo wygodnym, małym opakowaniu z pompką. Zapach jest neutralny, ja osobiście nie przepadam za mocnymi zapachami w produktach do mycia twarzy. Emulsja dobrze sprawdza się jeżeli nie stosujemy makijażu, oczyszcza i nie pozostawia ściągniętej skóry twarzy. Jednak gdy robimy demakijaż czystym olejem, niestety nie domywa go i zapycha. Dlatego zdecydowanym minusem jest brak emulgatora w składzie. Mimo to jest bardzo łagodna i polecam cerom suchym.

Ulubiona zimową porą

Emulsji używałam jako drugi krok w oczyszczaniu po płynie micelarnym.
Mam cerę mieszaną/tłustą. Zimą staje się przesuszona i szorstka.
Emulsja jest moim hitem w pielęgnacji twarzy. Dobrze zmywa resztki zanieczyszczeń, koi i zostawia skórę miękką, nawilżoną. Nie zapycha mojej cery, która jest na to podatna.

bardzo dobra do podrażnionej skóry

Stosowanie maści od dermatologa powodowało, że moja skóra schodziła płatami i była bardzo podrażniona. Wtedy wiedziałam, że czas zmienić moje dotychczasowe żele do mycia twarzy na coś łagodniejszego. Kiedyś stosowałam wersję nawilżającą (niebieską), ale tu przekonał mnie napis "łagodząca". Emulsja naprawdę łagodzi skórę. Po użyciu nie mam uczucia oczyszczenia twarzy, ale nie tego wymagałam. Sprawdzi się idealnie kiedy nasza cera potrzebuje delikatnego oczyszczania.

Łagodna

Bardzo łagodna emulsja. Z bardzo miłym delikatnym zapachem. Niestety nie nadaje się jako główny produkt do oczyszczania twarzy. Raczej jako miły dodatek. Nawilża skórę, nie ma efektu wysuszenia. Do tego łagodzi i nie podrażnia skóry. Posiada naturalny skład. Jest wydajna, natomiast opakowanie wygodne, ale pompka potrafi być problematyczna gdyż czasem się zapycha. Polecam jako dodatek do oczyszczania twarzy.

SUPER

Używam jej jako drugi krok w moim oczyszczaniu po olejku. Oczyszcza w bardzo delikatny i łagodny sposób. Nie czuję po niej żadnego dyskomfortu ani uczucia ściągnięcia. Dodatkowo nie pozostawiała tłustego filmu na skórze. Odniosłam również wrażenie, że wycisza zaczerwienie na mojej skórze. Ma bardzo lagodnu, pudrowy zapach, który uwielbiam. Krótko mówiąc HIT.

Do mycia (nie zmywania makijażu) cudowną :)

Uzywalam emulsji, gdy miałam bardzo podraznioną cerę po serii kwasów chemicznych.
Z makijażem nie do końca sobie radzi ( do tego osobiście używam OCM),ale też nie taka była jej rola. Do mycia nadała się idealnie, jest łagodna, nawilżająca, nie ściąga nic a nic,daje super komfort po umyciu. Fajna też do używania rano.

Nie zachwyciła mnie

Kupiłam tę emulsję z nadzieją, że jeśli użyje ją rano do umycia twarzy to już sama emulsja tą twarz nawilży i nie będę już potrzebowała kremu. Jednak nie. Produkt jest bardzo, ale to bardzo delikatny, mam wrażenie, że nie doczyszcza skóry bardzo dokładnie. Na pewno nie ściąga, ale nawilżenia też nie daje. Ma konsystencję mleczka do demakijażu, nie pieni się.

Opakowanie jest bardzo ładne, typowe dla kosmetyków tej marki, posiada pompkę, co jest dużym plusem. Zapach kojarzy się się trochę z zapachem owocowej gumy rozpuszczalnej. Nie jest zły, ale też nie jest to nic szczególnego.

Myślę, że produkt sprawdzi się osobom, które nie potrzebują dużego oczyszczenia i szukają czegoś bardzo delikatnego do mycia twarzy. Nie nadaje się do demakijażu.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Przeciętna.

Emulsja znajduje się w niewielkim, zgrabnym opakowaniu z pompką, nie zajmuje dużo miejsca w łazience. Pompka działa bez zastrzeżeń - nie zacina się, lekko "chodzi", dozuje odpowiednią ilość kosmetyku.
Konsystencja kremowa.
Zapach niestety charakterystyczny dla marki Vianek czyli nieprzyjemny.
Gdyby nie to, że stosowałam już kilka innych kosmetyków tej firmy o tym samym zapachu (kupionych w różnych miejscach i z dobrą datą ważności) pomyślałabym, że kosmetyk jest stary, gdyż niestety nuta zapachowa tej firmy powtarzająca się w wielu ich kosmetykach jest nieprzyjemna.
Śmierdzi jakby zjełczałym na słońcu kremem - z tym kojarzy mi się ta woń.
Emulsja delikatnie oczyszcza, raczej nie nadaje się do cer mieszanych ani tłustych.
Nie podrażnia, nie wysusza.
Niestety mam cerę suchą, ale z tendencją do przetłuszczania się w linii czoła więc potrzebuję jednak innej pielęgnacji.
Opakowania raczej nie dokończę, zużyję do innych celów, nie wrócę.