Perrigo Poland, Dermosan N + R (krem półtłusty)

Perrigo Poland, Dermosan N + R (krem półtłusty)

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Dermosan N+R krem półtłusty zalecany jest do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek nadając mu gładkość i sprężystość. Formuła kremu ma półtłustą, lekką konsystencję, dzięki czemu delikatnie natłuszcza i nawilża skórę.

w tubce
bogate
ochronne, na przebarwienia, na zaczerwienienia, zimowa ochrona, regenerujące
uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona

strzał w 10!

cudowny krem dla mojej cery mieszanej, używam go codziennie na noc, świetnie nawilża, eliminuje suche skórki, po pewnym czasie skóra staje się promienna, jest bardzo wydajny i w dobrej cenie. Znajdziecie go w każdej aptece. Polecam!

Stary, dobry Dermosan - kultowy, wszechstronnie działający, po prostu dobry!

Dermosan jest ze mną od dawna - kupowała go moja Mama, zarówno w wersji tłustej, jak i półtłustej - i smarowała mi nim buzię przed wyjściem na zewnątrz.
Dziś, mając 26 lat, kupuję go nadal - nie tylko z sentymentu, ale przede wszystkim dlatego, że działa!

ZALETY:
+Opakowanie: w kartonowym, wąskim pudełeczku znajduje się podłużna, wąska i bardzo miękka tubka z zakrętką - jest lekka, poręczna i tak mała, że noszę ją nawet w torebce.
+Konsystencja: krem jest zbity, ale nie gęsty. Mocno odżywczy, czuć to w trakcie rozsmarowywania. Nie zostawia tłustej ani lepkiej warstwy, jednak okluzyjny film na skórze jest!
+Zapach: od lat taki sam :) Odrobinę mydlany, kremowy, mocny, ale piękny! Z biegiem czasu ulatnia się.
+Skład: niby prosty, ale działa cuda, jednak wit.A i E są najlepsze dla takiej skóry, jak moja (sucha, wrażliwa, atopowa).
+Przyjazny alergikom, nie podrażnia i nie wywołuje alergii.
+Nie podrażnia oczu.
+Stosowany na twarz nie zatyka porów, wygładza, zmiękcza, łagodzi i niweluje suchość oraz ogólny dyskomfort. W zimne dni nałożony cieniutką warstwą nadaje się pod makijaż.
+Łagodzi podrażnienia po katarze ( a ten mam cały rok, więc skóra przy nosie cierpi nieustannie).
+Stosowany na łokcie, kolana - zmiękcza skórę i rozjaśnia, niweluje suche placki i bardzo dobrze nawilża.
+Stosowany do rąk - chroni, zwłaszcza gdy jestem na zewnątrz, a jest mróz.wiatr/deszcz i ogólnie pogoda taka, że nic, tylko pić ;). Zmiękcza, wygładza i nawilża, zapobiega utracie wody co widzę najbardziej właśnie na rękach - nie mam odczucia 'papierowej skóry'.
+Bardzo wydajny, wystarczy bowiem odrobinka, by nawilżyć skórę.
+Niedrogi, choć nie powiem, w ciągu ostatnich lat cena wzrosła - ostatnią tubkę kupowałam w lutym 2019 i płaciłam w aptece 17,99 zł/40g.
+Łatwo dostępny - każda apteka go ma! :).

WADY:
-Brak!

***Reasumując: ten krem, mimo swej prostoty i nieskomplikowanego składu, urzeka mnie swoim działaniem - a działa od razu po aplikacji, pomaga mi uporać się z problemami skóry suchej i atopowej, nie wywołuje alergii, pielęgnuje, regeneruje i chroni. Nigdy się na nim nie zawiodłam i wiem, że w kryzysowej sytuacji, gdy znów dopadnie mnie egzema/atak alergii/okresowe podrażnienie, to mogę na niego liczyć. Mój opatrunek w tubce ze słoneczkiem ;)***

Na ratunek !

Krem pomógł mi z suchością dłoni. Borykałam się z takim problemem i pani w aptece poleciła mi właśnie Dermosan. Jest dość tłusty a więc dłużej się wchłaniał ale to nie było przeszkodą w dalszej regeneracji. Używałam go również do twarzy na noc i powiem Wam, że rano skóra jest mega zregenerowana i promienna. Czasem potrzeba większej dawki nawilżenia. Widać nawet po zrobieniu makijażu jak wiele zdziałał ten krem .Twarz jakby wypoczęta , pełna zdrowego blasku. Fajny efekt za małe pieniądze. Krem generalnie jest wszechstronny bo używałam go do wszelkich zrogowaceń , nawet do stóp.

uwielbiam go

Używałam bo jakiś czas temu ale w wersji tłustej, tym razem kupiłam wersję poltlusta. Jestem zachwycona, pięknie pachnie,niemal błyskawicznie się wchłania pozostawiając delikatny tłusty film, idealnie nawilża i wygładza skórę, stosuje go na twarz jako krem na noc czasami też używam go pod makijaz i również się sprawdza ale myślę że w okresie letnim to albo go odloze na bok albo tylko będę stosować na noc gdyż przy wyższych temperaturach może być za ciężki. Mam cere mieszana a w okresie jesienno zimowym czasamo dosc orzesuszona i jest idealny.

Uniwersalny

Krem kupiłam jakiś czas temu w jednym z supermarketów z polecenia mojej przyjaciółki, kosztował około 10zł. Krem znajduje się w wygodnej do użycia tubce z miękkiego tworzywa, przez co można zużyć krem do końca. Używałam go zarówno do twarzy jak i skóry dłoni. Krem bardzo dobrze nawilża skórę, regeneruje ją i zapewnia długotrwałą ochronę. Moje bardzo przesuszone dłonie już po jednym zabiegu (grubsza warstwa kremu+ bawełniane rękawiczki na noc) były nawilżone i gładkie. Po zastosowaniu kremu na twarz podrażniona skóra twarzy przestała piec, zniknęły suche placki. Produkt nie zostawia tłustej warstwy na twarzy, ale nieco dłużej się wchłania. Używałam go zwykle na noc i rano skóra wyglądała jak nowa.

Kultowy, uniwersalny, natłuszczacz

Krem mam zawsze pod ręką, nie raz uratował już popękaną, wysuszoną czy poparzoną skórę. Nałożony na noc bardzo fajnie natłuszcza i regeneruje naskórek, trzeba go używać bardzo oszczędnie. Zapewnia wszystko co producent obiecuje. Niska cena, przyjemna konsystencja, dla mnie piękny, uzależniający delikatny zapach. Nigdy mnie nie uczulił ani nie podrażnił. Używam często, częściej zimą, czasem latem jak leżę na hamaku a słońce nie jest bardzo ostre. Bardzo dobrze działa. Kultowy kosmetyk.

Dobry na chłodniejsze dni

Przepiękny zapach, tani, dobrze nawilża i natłuszcza skórę, ale trzeba go używać na noc,bo pod makijaż jest zbyt tłusty.
Nie zapycha,nie podrażnia, jest jak najbardziej odpowiedni dla skóry problematycznej.
Używam go raczej jesienią lub zimą, na cieplejsze dni nie polecam.
Nie wchłania się zbyt szybko, potrzeba dłuższej chwili aby się wchłonął w jakimś stopniu.

Ulubieniec wszech czasów!

Świetnie spisuje się na jesień i zimę. Jest ogromnie wydajny. Spisuje się na skórze mieszanej, trądzikowej nie przetłuszczając jej jeszcze bardziej,ani nie nasila trądziku hormonalnego.

uniwersalny

Krem poleciła mi koleżanka po informacji z mojej strony, że nie mogę znaleźć kremu który mnie nie zapycha. Dermosan okazał si,e strzałem w dziesiątkę.
Nałożony na noc świetnie nawilża i regeneruje naskórek. Idealnie nadaje się pod makijaż, nie powoduje wyświecania w ciągu dnia. Sprawdza się nałożony na przesuszone miejsca. Niska cena, idealna konsystencja, przyjemny delikatny zapach. Tak na prawdę jadąc na wyjazd można wziąć ten produkt i zastąpi on wszystkie potrzebne kremy.

Ratunek dla suchej skóry

Krem bardzo dobrze nawilża i nie zawiera składników zapychających. Idealny żeby pozbyć się suchych skórek, również kiedy wyciśniemy jakiś syfek i użyjemy kremu to zmniejszy się opuchlizna i naskórek szybciej będzie się goił. Jest bardzo wydajny, konsystencja jest również bardzo przyjemna , szybko się wchłania. Ja używam go czasami pod makijaż jeżeli chcę uniknąć podkreślenia się suchych skórek pod podkładem. I cena jest bardzo niska biorąc pod uwagę jakie cuda działa ten krem

Jakość w niskiej cenie

Zakupiony przez przypadek stał się moim niezbędnikiem. Mam go zawsze pod ręką. Idealnie odbudowuje i nawilża skórę. Wszechstronny w użyciu. Łatwa aplikacja. Bardzo ładny zapach. Nie podrażnia i nie uczula. Nie zatyka porów. Bardzo wydajny.

Idealny krem na noc

To jest najlepszy odżywczy krem jaki miałam. Idealnie nawilża, odbudowuje. Wiele kremów z najwyższej półki nie może się z nim równać. Kosztuje 10 złotych a robi cuda. Bez zapachu, nie podrażnia. Polecam bardzo. Dla osób z suchą i mieszaną skórą idealny.