Argan Oil, Conditioner with Moroccan Argan Oil (Odżywka z olejem arganowym)

Argan Oil, Conditioner with Moroccan Argan Oil (Odżywka z olejem arganowym)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Odżywka do włosów wzbogacona o olej arganowy .Nawilża, wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega utracie wilgotności. Zwiększa elastyczność włosów, zapobiega puszeniu, ułatwia rozczesywanie. Wyjątkowa formuła nie obciąża włosów, pozostawia je lekkie i pełne blasku.

regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubie
bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka z olejem arganowym

Produkt ten kupiłam jakiś czas temu w sklepie dealz..zapłaciłam za nią tylko 5.99
Cena szokujaco tania. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się fajerwerków w tym progu cenowym. Jakie było moje zdziwienie,gdy okazało się że odżywka jest rewelacyjna. Produkt zamknięty jest w tubie 250ml. Ma poręczne opakowanie,łatwo się ją aplikuje. Ma konsystencje lekka,kremowa. Pięknie pachnie. Czuc zapach arganu. Zapach produktu torpeda. Jest dosc wydajna. Zużyłam już kilka opakowan. Włosy po niej są miękkie I wygładzone,w dodatku nawilżone,ale nie tłuste co jest ważne.

Nie spotkałam lepszej w tak niskiej cenie

Świetna odżywka, zakupiłam ją w sklepie Dealz. Opakowanie wygodne. Włosy są gładkie, błyszczące, łatwo się rozczesują a to wszystko za mniej niż 10 złotych!
Zawsze mam ją w domu

Dobra odżywka

Nie spodziewałam się, że odżywka za tak niaską cenę spełni moje oczekiwania- a jednak. Produkt umieszczony jest w dużej, wydajnej butelce, więc starczy na bardzo długo. Zapach jest przeciętny ani ładny, ani brzydki. Natomiast działanie jest bardzo zadawalające. Włosy pozstają odżywione, pełne blasku. Wyglądają na zdrowe i pełne życia.

Przeciętniak w niskiej cenie

Odżywkę kupiłam w Dealzie za jakieś drobne, chyba 5 złotych. Wcześniej wyczytałam gdzieś, że kosmetyki z tej serii są naprawdę dobre, więc skusiłam się na przetestowanie.
Odżywka jest w naprawdę sporej tubie, co jest plusem, bo taka pojemność jest rzadkością w sklepowo-drogeryjnych tubach.
Produkt jest gęsty, ale łatwo się go aplikuje na włosy.
Mnie bardzo odrzuca zapach, nie podoba mi się, chociaż to kwestia subiektywna i komuś innemu będzie pasował.
Co do działania - u mnie łatwiej było rozczesać włosy oraz czuć było nawilżenie i to chyba na tyle. Używając jej solo- moje włosy były takie bez blasku, przytępione, bardziej niż zwykle po samym myciu. Próbowałam też metodą OMO i też jakoś mi tam się nie sprawdziła, bo nawet przy użyciu innych kosmetyków tamten efekt był widoczny.
Moje włosy jej nie polubiły, ale pewnie innym osobom sprawdzi się dobrze.
Ocena średnia ze względu na cenę i pojemność, bo choćby ze względu na to warto wypróbować, jednak nie na każdych włosach się sprawdzi

Cudowna

Odzywka je po prostu cudowna. W zasadzie tylko to zdanie powinno widnieć pod opisem tej odżywki. Mam długie włosy blond które sa dodatkowo rozjaśnione przez co suche i dość mocno zniszczone, ta odzywka wykonała kawał dobrej roboty na moich włosach, poprawiła ich wygląd strukturę, odzywka ma piękny zapach, włosy są po niej odżywione, nie płaczą się, można je z łatwością rozczesać co przy moich włosach było wyzwaniem. Ogolnie cudo nie odzywka !!!

odżywka za ok 6 zł z dealz

kupiłam bo potrzebowałam czegoś na szybko przy ograniczonym budżecie i jestem realnie zadowolona z tego jak włosy zachowują sie po tej odżywce. są one miękkie i lekkie. nie mają przy tym produkcie tendencji do tworzenia strączków czy coś takiego. wyglądają one po prostu ładnie i mimo dociążenia są lekkie. sam zapach jest dość ciekawy. mi osobiście średnio pasuje, ale nie jest to jakiś dziwny zapach. po prostu dla mnie to nie jest to. sama konsystencja jest typowo odżywkowo/maseczkowa. biały kolor, dość gęsta, dobrze zostawić na dłuższy moment czyt. więcej niż 2 minuty. u mnie zazwyczaj jest zmywana po ok. 10 minutach. jest warta zainteresowania przy niewielkich zasobach. skład nie jest bajkowy, ale... zawsze to coś na czym można zwiesić oko.

Tak! To jest cudowny produkt!

Moje długie, gęste, wysokoporowate włosy pokochały tą serię. Szampon i odżywka robią robotę!
Włosy gładkie, miękkie, nie puszą się, są lejące i aż miło ich dotknąć. Wystarczy lekko podprostować i gotowe!
Odżywka do włosów bardzo suchych i puszących się. Odmienia włosy w gładkie tafle.
Wystarczy minuta na włosach. Bardzo wydajny, tani i świetny produkt.
Tuba wygodna, solidna. Nic nie wycieka, nie pęka plastik. Można postawić, bardzo to lubię w kosmetykach do włosów.

Gładkie włosy

Odżywkę kupiłam przypadkiem z sklepie Dealz za 6 złotych! Zerknęłam na opinie tutaj bo przy takiej cenie trochę się obawiałam produktu. Całkowicie niepotrzebnie bo to bardzo fajna, z fajnym składem odżywka do włosów.
Produkt znajduje się w tubie, konsystencja gęsta ale łatwo wydostaje się z tuby. Zapach przyjemny.
Stosuję jako odżywkę przed myciem na suche włosy, na mokre, po myciu na parę chwil albo jako maskę pod czepek czy do sauny.
Włosy po niej mam nawilżone, miękkie, sypkie.

Jedna z lepszych

Bardzo lubię tę odżywkę! Jest śmiesznie tania i uniwersalna. Ma przyjemną, gęstą konsystencję i delikatny zapach. Porządnie odżywia włosy. Stosuję ją zarówno na włosy suche jako maskę, na wilgotne po myciu jako typową odżywkę, a także po umyciu w celu nawilżenia końcówek. Całkiem wydajny produkt o dobrym, prostym składzie. Zawsze kupuję kilka opakowań na raz i jeszcze się nie zawiodłam. Zawsze do niej wracam :)

rewelacja za niską cene !

Uwielbiam serie argan oil od XHC, są to produkty tak tanie że aż niewiarygodne, że mogą jakkolwiek działać pozytywnie na włosy. Posiadam całą serię i odżywka jest równie rewelacyjna jak szampon maska czy olejek, plusem odżywki jest to, że trzymamy ja na włosach krócej od maski więc szybciej możemy zakończyć proces mycia głowy. Włosy są niesamowicie miekkie , delikatne, sypkie, absolutnie nie przetłuszczone .

miłe zaskoczenie!

Odżywkę kupiłam w sklepie Dealz, z nudy, dla testu, za... 5 zł. Za tę cenę otrzymujemy dużą butlę odżywki do włosów, o dosyć przyjemnym zapachu. Czy ma super skład? Mowiąc szczerze, nie potrafię ocenić. U mnie się sprawdza.

DZIAŁANIE - włosy są bardzo wygładzone, sypkie. Zapach jest bardzo przyjemny i utrzymuje się do następnego mycia. Lekko profesjonalny. Nie ukrywam, i zapach i działanie były dla mnie zdziwieniem, bo oczekiwałam raczej buble :P

TUBKA - pokaźna, dosyć wytrzymała, ale wieczko nie zamykało mi się już po pierwszym otwarciu. Na plus zamknięcie sreberkiem = wtedy wiemy że produkt jest świeży i nikt w nim nie grzebał ;)

ZAPACH - jak wyżej, pięknie pachnie!

WYDAJNOŚĆ - co prawda ostatanio skróciłam włosy, ale wciąż są dosyć gęste. Mimo wszytsko nie muszę używać dużej ilości produktu. Zdecydowanie wydajnośc jest ok.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ - 5 zł! Dealz otwiera się teraz w prawie każdym większym mieście. Nie wiem czy sprzedają ją gdzieś poza tym sklepem, nie widziałam jej nigdzie indziej.

Moja ocena? Zostaje na półce!

Niska cena

Produkt w niskiej cenie, zakupiony w Dealz. Maseczka jest bardzo wydajna, ma kremową konsystencję. Przyjemnie pachnie. Zapach jest ładny, subtelny, delikatny. Maseczka dobrze nawilża włosy. Nie obciąża ich. Włosy po użyciu produktu łatwiej się rozczesują. Skład produktu nie jest najlepszy. Z pewnością będę wracać do tej maseczki.