L'Oreal Paris, Elseve, Omega+Ceramidy, Szampon odbudowujący

L'Oreal Paris, Elseve, Omega+Ceramidy, Szampon odbudowujący

Szampon zapobiegający łamaniu się włosów. Przeznaczony do włosów suchych, zniszczonych lub łamliwych. Odbudowuje i odżywia dogłębnie połysk, miękkość w dotyku. Zniszczone, uwrażliwione, przesuszone włosy są szorstkie w dotyku i bez połysku. Poddawane suszeniu i szczotkowaniu stają się łamliwe. Szampon odbudowujący ELSEVE zapobiegający łamaniu się włosów, wzbogacony o Omega-Ceramidy.
Stworzone na wzór podstawowego budulca włosa, Omega-Ceramidy to precyzyjnie działające aktywne składniki o podwójnej skuteczności:
- wewnątrz włosa: odbudowują miejsca w których włos jest zniszczony i wypełniają ubytki,
- na zewnątrz włosa: formuła otacza włókno i zamyka łuski włosa, zapewniając długotrwałą ochronę.
Włosy są odbudowane i długotrwale chronione od nasady aż po same końce, aż do 95 procent mniej złamanych włosów przy czesaniu, włosy są błyszczące i delikatne w dotyku.

Bez fajerwerków

Rozczarował mnie ten szampon. W opisie producent podaje, że jest do włosów suchych i zniszczonych, więc się skusiłam, jako że mam właśnie włosy suche. Niestety szampon jeszcze bardziej wysuszał. Po umyciu niezbędna była duża ilość odżywki by potem móc bez większych problemów rozczesać włosy. Raz się zdarzyło, że nie zastosowałam żadnej odżywki i to była tragedia. Włosy były tak skołtunione, że trudno je było rozczesać. Po wysuszeniu były jakieś takie matowe i bez połysku. Wyglądały beznadziejnie. Jak wyszłam na dwór i złapały trochę wilgoci to strasznie się napuszyły, więcej niż zwykle to bywało. Również żadnej odbudowy włosa to nie zauważyłam. Ale nawet gdyby była to nie wiem czy bym w ogóle coś takiego stwierdziła. Na plus można zaliczyć tylko to, że był w poręcznym opakowaniu, dobrze się pienił i ładnie pachniał. Ale to za mało by kupić go ponownie. Jakoś wymęczyłam całe opakowanie tego szamponu, ale nigdy więcej. Znam lepsze szampony i w dodatku tańsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 wymęczone

zwykly szampon

rozczarowalam sie tym szamponem, totalnie wysusza mi wlosy, wcale sie nie blyszcza sa szorstkie i zaczely mi wypadac,
nie wiem moze dzaiala tylko tak na moje wlosy skoro widze ze ogolnie jest chwalony
to moja opina

Używam tego produktu od:3tygodni

Dla mnie Doskonałość roku 2007

Szampon ten ma dużo plusów, przy regularnym stosowaniu (co nie oznacza codziennie!) włosy zniszczone przez prostownicę, suszarkę (takie jak moje były kiedyś przed jego używaniem) zdobywają całkiem nowy wygląd - są gładkie, miękkie w dotyku, bardzo zdrowo i intensywnie się błyszczą, cudnie pachną, fryzura łatwo sie układa). I błąd wszystkich pań, które stwierdzają, że włosy się niemiłosiernie po nim przetłuszczają - ja lubię efekt push up na włosach - i zawsze po umyciu, a przed wysuszeniem stosuję piankę Welli ( również do włosów zniszczonych). Fryzura jest pełna życia, a włosy wyglądają olśniewająco!

Po pewnym czasie uzywania - muszę dodać, że włosy się przetłuszczają - i mimo tych wszystkich plusów trzeba je myć częściej niż zwykle - więc co to za interes? za dużo rskładników odżywczych i objętość a także świeżosć włosów spada w zastraszajacym tempie - odejmuję jedna gwiazdkę.

Naprawdę gorąco go polecam paniom, które różnymi zabiegami zniszczyły włosy, a które chcą zyskać pełną ich witalność!
Używam tego produktu od: 1 m-c

może być

używałam z odżywką z tej serii
plusy:
+włosy się ładnie błyszczały,
+bardzo długo pięknie pachniały (choć mam wrażenie, że to zasługa odżywki ;) )
+były miękkie w dotyku

minusy:
-włosy były przyklapnięte
-szampon (albo odżywka) zostawiały na włosach powłoczkę (jeśli myłam codziennie to nie przeszkadzało, jednak włosy się szybciej przetłuszczały)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1+1

Szampon godny polecenia

Jest to bardzo dobry szampon, nie obciąża moich cienkich włosów, nie powoduje że szybciej się przetłuszczają. Stosuję go razem z odżywką z tej samej serii i efekt jest zadawalający. Włosy pięknie układają się i lśnią. Zestaw szampon + odżywka odbudował moje zniszczone farbowaniem i trwała włosy.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Jeden z lepszych.

Uważam, że jest to jeden z lepszych szamponow supermarketowych. Ma przyjemną konsystencję, całkiem mily zapach. Dobrze się pieni, wlosy po jego uzyciu sa miekkie, mile w dotyku i niepoplatane (i tak zawsze uzywam odzywki po umyciu, ale gdybym tego zrobila i tak nie mialabym problemow z rozczesywaniem). Cena niezbyt wygorowana, bardzo wydajny - slowem: dobry (chyba nikt nie oczekuje od szamponu, ze zregeneruje zniszczone wlosy?).

Używam tego produktu od: kilka miesiecy, na zmiane z kilkoma innymi,
Ilość zużytych opakowań: jedno, duże.

Wadliwy.

Bardzo rozczarowałam się tym szamponem. Kupiłam go, bo miałam w pamięci, że kiedyś go uzywałam i był fajny [teraz pojawił sie ten zdradziecki napis na butelce "nowa ulepszona formuła"], a poza tym miałam już maseczke do włosów z tej samej serii i byłam nią zachwycona. No i okazało się, że skoro maseczka jest zachwycająca, to szampon wcale nie musi być. Pienił się nieźle i mył włosy nieźle, ale nic im dobrego nie robił. Po umyciu były splątane, więc z ułatwienia rozczesywania nici, włosy były przeciętne - nie nawilżał ich specjalnie, ani nie wzmacniał. Powazną wadę miał jedną, ale dla mnie nie do pominięcia i bardzo przeszkadzającą w użytkowaniu - włosy przetłuszczały się po nim w ekspresowym tempie. Normalnie mogę myć włosy co 3-4 dni, nie mam problemów z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów, przy tym szamponie musiałam praktycznie myć je codziennie, bo w połowie drugiego dnia od umycia było mi wstyd chodzić z tłustymi strąkami na głowie.

Używam tego produktu od: m-c temu przez jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1cała butelka

Nie dla mnie :(

Miałam odżywkę z tej serii Elseve i myślałam, że szampon też będzie równie dobry. Jednak niestety pomyliłam się, bo właściwie ten szampon nie robi NIC :(
Poza tym, że się pieni i myje włosy nie robi nic dobrego a wręcz przeciwnie - moje suche i farbowane włosy są szorstkie, jeszcze bardziej suche i elektrtyzują się :mad:
Nie spodziewałam się tego po tak dobrej marce jak L`Oreal.
Z przykrością daję tylko 2 gwiazdki - za ładny zapach i cenę oraz wydajność.

Używam tego produktu od:

świetny

Szampon od razu poprawil moje wlosy. Juz po pierwszym uzyciu wlosy staly sie pieknie wygladzone, miekkie; łatwo sie układaja i sa podatne na modelowanie. Cieszy mnie to ze efekty sa wyczuwalne od razu. Swietny na lato gdy nie susze wlosow, a one same schna bo sa pieknie gladkie, nie ma zadnych odsatajacych kosmykow. Produkt godny polecenia.
Jak widac nawet w supermarkecie mozna kupic cudo!

Ilość zużytych opakowań: kilka (tyle ze sama nie pamietam)

nie o to chodzi....

żeby natłuszczać włosy. A takie własnie dawał efekty. Nie raz podczas mycia i spłukiwania miałam wrażenie smalcu na głowie. Włosy po nim przetłuszczają się w tępie ekspresowym, musiałabym myć włosy nie co 24 godziny a co 12. Zapach miły, piana duża ale moje włosy nie czują się po nim szczęśliwe. Na dodatek kończę duże opakowanie i 3 odzywkę a tutaj końcówki mi się rozdwajają a włosy nie wyglądają najpiękniej.
Nie wiem czy mogę nawet go polecić tylko suchym i przepalonym włosom gdyż ja odnoszę wrażenie że są po nim i tak sztywne i suche.
Ilość zużytych opakowań:1 duże

rozczarował mnie

Uwielbiam szampony Elseve, wiec zachęcona reklamą chciałam wypróbować i ten genialny specyfik.

super nadbudowuje nawet a wręcz natłuszcza-włosy są oklapnięte, przetłuszczone

zmęczyłam 1 opakowanie

Używam tego produktu od:2tyg

taki sobie

rzeczywiście, włosy po tym szamponie nie zachowują zbyt długo świeżości, stają się oklapnięte i ciężkie. zgadzam się z przedmówczynią, że dla osób z sianowatymi włosami może on być lepszy. mi też nie odpowiadał ze względu na zapach.

Używam tego produktu od:....