L'Oreal Paris, Elseve, Omega+Ceramidy, Szampon odbudowujący

L'Oreal Paris, Elseve, Omega+Ceramidy, Szampon odbudowujący

Szampon zapobiegający łamaniu się włosów. Przeznaczony do włosów suchych, zniszczonych lub łamliwych. Odbudowuje i odżywia dogłębnie połysk, miękkość w dotyku. Zniszczone, uwrażliwione, przesuszone włosy są szorstkie w dotyku i bez połysku. Poddawane suszeniu i szczotkowaniu stają się łamliwe. Szampon odbudowujący ELSEVE zapobiegający łamaniu się włosów, wzbogacony o Omega-Ceramidy.
Stworzone na wzór podstawowego budulca włosa, Omega-Ceramidy to precyzyjnie działające aktywne składniki o podwójnej skuteczności:
- wewnątrz włosa: odbudowują miejsca w których włos jest zniszczony i wypełniają ubytki,
- na zewnątrz włosa: formuła otacza włókno i zamyka łuski włosa, zapewniając długotrwałą ochronę.
Włosy są odbudowane i długotrwale chronione od nasady aż po same końce, aż do 95 procent mniej złamanych włosów przy czesaniu, włosy są błyszczące i delikatne w dotyku.

Doskonale nawilża

Jakieś parę lat temu dostałam na święta od mamy zestaw Elseve (szampon + odżywka i kosmetyczka) do włosów tracących objętość.Zasadniczo ja mam gęste włosy, tyle, że proste;).Jak chciałam mieć bardziej puszyste kłaczki, to używałam właśnie tej serii i było tak jak chciałam, czyli super:D.No, ale lata mijały, ja przerzuciłam się na szampony Timotei, Fructis i Palmolive, o Elseve zupełnie zapomniałam, aż w końcu w zeszłym roku dostałam od mego lubego właśnie ten szampon Elseve z ceramidami.Z początku troszeczkę się sfrasowałam, z tego względu, że jestem posiadaczką włosów normalnych;) i wcześniej się bardzo bałam szamponów do włosów zniszczonych, oczekując tylko tłustej czupryny.Ha!Zdziwiłam się mocno, gdy pierwszy raz umyłam tym szamponikiem włoski;).

+szampon bardzo dobrze się pieni
+pachnie bardzo ładnie,ale nie mogę jednoznacznie określić tego zapachu:)
+włoski po umyciu są czyściutkie, pachnące, gładziutkie, miłe w dotyku, puszyste, miękkie, dobrze się rozczesują i super błyszczą...mniam:)
+najważniejsze jest to, że nawilża, efekt można zaobserwować już po pierwszym umyciu włosków, a po dłuższym stosowaniu włoski już się tak nie łamią:)
+jest wydajny, wystarczy malutka ilość na całe włosy (a zaznaczam, że mam za pas;))
+podobają mi się opakowania tych szamponów, takie wesołe, kolorowe:), aż się fajnie patrzy, poza tym są bardzo poręczne, łatwo można wydobyć zawartość
+no i nie kosztują dużo, a jakość jest bardzo wysoka:)

Teraz już wiem, że warto czasem kupić sobie taki ekstra nawilżacz:).Ten szampon naprawdę bardzo przypadł mi do gustu, a za niedługo skuszę się jeszcze na odżywkę:).

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze

średniaczek

Włosy pięknie po nim błyszczą ale mam wrazenie ,ze są zanadto przyklapnięte i szybko traca swieżość. Na pewno zadowolone z niego będą posiadaczki suchych , puszących się sianowanych włosów, bo je lekko dyscyplinuje . Po tym szmponie trudno mi s ie rozczesywały włosy.

Używam tego produktu od:2 miesiące

debe?ciak

jedyny z rodzaju elseve warty u?ywania. W?oski s? wdzi?czne :) Troszczy si? o w?oski- serio zapobiega ?amaniu, wzmacnia ale nie usztywnia, w?osy s? mi?kkie, niewidzialnie nat?uszcza- chodzi mi o to ?e czu?, ?e co? wnika we w?osy i s? mniej suche, bardziej elastyczne. podobno ten nowy dodadek to oprócz ceramidów to w?asnie lipidy :) ale nic nie przetluszcza- oczywi?cie polecam od?ywk? ten duet jest nie do pobicia. W?osy s? chronione, b?yszcz?ce, odporne na szczotkowanie, i co istotne dla mnie osoby z d?ugimi w?osami- dzi?ki temu duetowi wlosy mniej si? pl?cz? i na mokro i na sucho. Nie przet?uszcza, zapach klasyczny, pienisto??- extra kremowa piana :) polecam z czystym sumieniem i d?ugie stosowanie mysle ze spelnia obietnice producenta ze az do 95% mniej zlamanych wlosów- ale zasad? tego jest: systematyczne i d?ugie stosowanie :)

U?ywam tego produktu od:b.dlugo
Ilo?? zu?ytych opakowa?:full :)