Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Średnia ocena: 4.61/5

Makeupmania.com.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Najnowszy zapach i koncepcja sygnowana marką Calvin Klein, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów stosowanych w powyższych, a sam zapach określany bywa jako `ck one dla młodego pokolenia`. Biało-plastikowo-szklana butelka inspirowana jest I-podem.
Świeży,cytrusowy zapach odzwierciedla nowoczesny romans w sieci.

Nuty zapachowe: liście czarnej porzeczki, grejpfrut, bergamotka, orchidea, kaktus, wanilia, drzewo cedrowe.

perfumy w olejkach
drzewne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

24% jesień/zima 76% wiosna/lato

Bardzo nie mój...

Jakiś czas temu podczas poszukiwań nowych okazów do mojej zapachowej kolekcji wzięłam 100ml w ciemno. Bardzo lubię większość zapachów CK dla kobiet, na lato preferuję świeże, cytrusowe i kwiatowe kompozycje, co mogło pójść nie tak? A jednak...

Dawałam mu kilka szans, niestety ten powszechnie lubiany i doceniany klasyk nie lubi się z moją skórą i rozwija na niej w okrutny sposób. Nie wiem, czy to liście porzeczki, czy jakiś inny składnik, jednak na mnie IN2U pachnie jak męska woda kolońska z chemiczną nutą landrynek. Coś nie do zniesienia. Nie ma znaczenia aura za oknem, pora dnia, zawsze efekt jest równie opłakany. Swoją sztukę puściłam w świat bez żalu, raczej z ulgą.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 5

Calvin Klein perfumy znane każdej kobiecie

Jedne z lepszych i najładniejszych perfum znane każdej kobiecie, perfumy unoszą się przez dłuższy czas. Perfumy posiadają również bardzo ładne, estetyczne opakowanie.
Zapachem przypomina nuty cytrusów wraz z kwiatami, które pięknie otulają ciało.

• Flakon: 3

Przekonał mnie

Każdy ma jakąś grupę zapachową, której nie lubi, ja na ten przykład nie przepadam za zapachami z grupy Cytrusowe. Mój nos postrzega je jako te do jedzenia, a nie do noszenia jako perfumy.

Wtem pojawia się on In2u od Calvina Kleina i obala moją tezę. Jak on to robi? Oczarowuje cudownie cytrusową świeżością różowego grejpfruta i bergamotki połączoną ze słodkim aromatem wanilii. Ta kompozycja przenika się z orchideą oraz bursztynem. Cedr nadaje perfumom aromatu unisex, przy czym jest elegancki i czarujący, lecz nie nachalny.

Moim zdaniem jest to świetny zapach na lato, jest bardzo lekki w odbiorze, pachnie czystością, jak takie delikatne mydełko. Nie jest to szczególnie wybitny produkt pod względem trwałości i projekcji, ale ja lubię go używać jako podręcznej wersji perfum do torebki w 10 ml atomizerze.

Trwałość:3/5
Kompozycja: 4/5
Projekcja: 3/5
Cena: 5/5

Moja ocena: 4/5

Nuty głowy: Różowy grejpfrut, sycylijska bergamotka, liść czerwonej porzeczki
Nuty serca: Kaktus, Orchidea
Nuty bazy: Wanilia, czerwony cedr, bursztyn

• Flakon: 5

Rosną razem ze mną a zapach ten sam :)

Zapach z którym zetknęłam się już dawno temu. I to były jedne z pierwszych moich perfum od Kleina. Szklana butelka w białej osłonie z wyciętym napisem tobylo i jest coś mega stylowego a jednak bardziej młodzieżowego.
Głowa - bergamotka sycylijska, liść czarnej porzeczki, różowy grapefruit
Serce -  orchidea, kaktus
Baza - wanilia, bursztyn, cedr
Osobiście lubię używać go wiosną a wczesnym latem. Zapach utrzymuje się stosunkowo długo.

Bardzo świeży zapach

Jestem jego fanką. Jest świeży i lekki, idealny do pracy. Przepięknie rozwija się na skórze, a cena jest bardzo korzystna. Zauważyłam że na każdym pachnie inaczej, co jest jego wielką zaletą. Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o lekkie niezobowiązujące spotkanie, wyjście do pracy czy do szkoły. Bardzo polecam. Cena również jest przystępna, a dostępność bardzo wysoka, można go dostać w każdej drogerii a nawet w superpharm. Bardzo na plus

Świeży, soczysty zapach...

Pierwsze spotkanie z tym produktem i pierwsze użycie było sporym zaskoczeniem. Spróbowałam psiknięcia u kogoś żeby sprawdzić zapach i okazało się, że później woń unosiła się za mną do końca dnia.
Bardzo energetyzujący zapach, orzeźwiający i cytrusowy.
Nie jest natrętny i nie przeszkadza.
Przepiękny, kończę właśnie butelkę ale jest to takie moje must have na półce z perfumami, szczególnie latem!

Klasyk

Jak dla mnie klasyczne najbardziej rozpoznawalne perfumy ck, Mają ciekawy falkon, ładnie pachną i długo utrzymują się na skórze. Zapach nie jest słodki i nie jest mdły, jest w sam raz

Świetne, bardzo orzeźwiające

Perfumy zakupiłam w drogerii Rossmann w największej pojemności 150 ml za niewiele ponad 100 zł. Buteleczka jest elegancka i ładnie się prezentuje. Jeśli chodzi o sam zapach to spodobał mi się od razu. Jest orzeźwiający, wyczuwam w nim cytrusowe nuty a jednocześnie jest elegancki. Pasuje mi na wszystkie pory roku, ale najczęściej używam wiosną i latem - nie są ciężkie ani duszące w trakcie upałów. Zapach wydaje mi się też uniwersalny, może spodobać się nastolatkom jak i dojrzałym kobietom. Trwałość średnia, ale na EDT i tak nie jest źle - zwykle reaplikuję perfumy w ciągu dnia. Fajnie że jest możliwość kupna w dużych pojemnościach co wychodzi bardziej opłacalnie. Na plus częste promocje i dostępność. Bardzo ładny, już kultowy zapach który mogę polecić.

• Flakon: 5

Lekkie perfumy dla mnie najlepsze na lato, długo już do nich wracam i zawsze jestem zadowolona

Perfumy Calvin Klein in2you są w mojej szafce od dłuższego czasu z przerwami krótkimi na inne zapachy ale wracam do nich często i nigdy mi się nie nudza.

Najczęściej stosuję je w czasie lata bo zapach jest bardzo lekki i świeży z nutą cytrusów.
Buteleczka ma pojemność 150ml i jest dosyć ciężka żeby nosić ją w torebce a lubię mieć pod ręką perfum.

Mają ciekawa buteleczkę bardzo estetyczna biała z wycięta nazwa perfum.
Jest to jeden z moich ulubionych perfum.
Nie są tak trwałe jak np euforia ale dają radę.

Cytrusowe nuty

Zapach jest lekki cytrusowy, a z czasem jego nuty są bardziej otulające. Jak dla mnie dobrze sprawdza się w okresie letnim jak i zimowym. Przyjemny zapach nie przytłacza, długo utrzymuje się na skórze jak i ubraniach.
Flakonik klasyczny, elegancji ładnie prezentujący się na półce.

Najlepsze z najlepszych!

Zdecydowałam się na zakup tych perfum z powodu pozytywnych opinii i się zakochałam! Wybrałam największą pojemność, czyli 150 ml. Buteleczka jest dość ciężka, ale coś za coś. Cena na promocji wynosiła jakieś 100 zł, więc żal było nie sprawdzić . Mam je już kilka lat i dalej ich nie zużyłam, mimo codziennego stosowania. Zapach jest cudowny! Powiedziałabym, że dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Czuć nutę bergamotki i orchidei, ale zdecydowanie przebija zapach grejpfruta i lekko słodkiej wanilii. Dość specyficzne połączenie, ale finalnie zapach jest przepiękny i wyjątkowy! Nada się zarówno na co dzień jak i na jakieś większe wyjścia. Moim zdaniem pasuje bardziej do okresu jesienno-zimowego, ale latem również się sprawdzi. Jest bardzo trwały, zapach utrzymuje się cały dzień, na ubraniach do kolejnego prania. Jeśli chodzi o opakowanie to nie mam zastrzeżeń. Perfumy pięknie prezentują się na półce, widać ile produktu pozostało, atomizer działa bez zarzutu.

• Flakon: 5

Ulubiony klasyk na każdą okazję

O ile moje gusta zapachowe z czasem się zmieniają, to do tego zapachu pałam miłością od lat. Pasuje na każdą okazję, na co dzień i na wieczór. Używam zawsze gdy nie wiem jakie perfumy wybrać.
Jest świeży, lekki, nie duszący czy mdlący, a jednak charakterystyczny.
Uwielbiam zarówno ja (lat 20+), jak i mama (lat 50+).

Jedyną wadą jest trwałość (chociaż zauważam, że jestem do niego tak przyzwyczajona, że nie czuję - dopiero gdy zrobię sobie przerwę w użytkowaniu i powracam, zaczynam znów czuć jak pachnie). Niemniej jednak, gdyby zapach był bardziej trwały, byłyby to perfumy idealne. Zapewne wynika to z faktu, że jest to EDT. Nie spotkałam się z zapachem w wersji EDP.

Bardzo fajny design opakowania. Niestety przy pojemności 150 ml butelka jest dość ciężka.