Clean & Clear, Oczyszczająco - chłodzący tonik

Clean & Clear, Oczyszczająco - chłodzący tonik

Nowy głęboko oczyszczający chłodzący tonik dokładnie oczyszcza skórę, aby usunąć zatykający pory brud, tłuszcz i makijaż, co może prowadzić do powstania pryszczy. Dzięki przełomowej technologii, podczas oczyszczania tonik przyjemnie schładza skórę,zwężając pory i zmniejszając ich widoczność. Skóra jest czysta, odświeżona i pięknie rozjaśniona.

oczyszczające, odświeżające
tonizowanie twarzy
młoda, tłusta, trądzikowa, mieszana
płyn

Jeden z najgorszych ,jakie miałam

Plusy:
+wydajność
+efekt chłodzenia
minusy:
-za mocny jak na moją twarz(zaraz po użyciu robię się mocno czerwona na twarzy)
-nie redukuje powstawania pryszczy
-kleję się po nim
-po użyciu moja twarz produkuję nadmiar sebum
- cena trochę za wysoka jak za taki produkt ,który jak dla mnie nie ma prawie żadnych plusów .
Zdecydowanie wolę w jaśniejszym opakowaniu .

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opak

Ulubiony.

Używałam go już kilka lat temu. Wróciłam do niego i nie żałuję. Kosztuje niewiele i bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy. Odświeża i redukuje niedoskonałości. Mi osobiście zapach przypadł do gustu. Nie nadaje się jednak do demakijażu oczu za sprawą alkoholu w składzie,który podrażnia. Ekonomiczny, w wygodnym opakowaniu.

+ same plusy

- jedyny minus to alkohol w składzie, który może podrażniać

Bardzo dobry :)

Stosuję go prawdopodobnie od około dwóch miesięcy, początkowo po przeczytaniu opinii, a po wcześniejszym przypadkowym zakupie myślałam, że wywaliłam pieniądze w błoto, jednak nie! To była właśnie ta niespodzianka, dla mnie to strzał w dziesiątkę. Widocznie oczyszcza skórę, czasami wągry są bardziej widoczne dzięki czemu można się ich szybciej pozbyć, ten specyfik może nie pachnie odlotowo, ale warto go wypróbować, choć jak wiadomo na każdą z nas zadziała inaczej. Ponadto przyjemne uczucie chłodzenia, jestem jak najbardziej na tak :)

+ oczyszcza,
+ faktycznie chłodzi,
+ odświeża,
+ redukuje niedoskonałości,
+ przyspiesza gojenie miejsc po niedoskonałościach.

- niezbyt przyjemny zapach - to chyba jedyny minus jaki do tej pory zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Bardzo fajny tonik za niewielkie pieniądze

Mam cerę wrażliwą ze skłonnością do przesuszenia więc generalnie ten tonik powinien być nie dla mnie a jednak sprawdza się rewelacyjnie.

Zacznę od tego że nie używam go codziennie tylko co 2-3 dzień w zależności od stanu skóry.

Plusy:
-Bardzo dobrze oczyszcza.
-Niespodzianki które wyskakują mi najczęściej na linii żuchwy mam wrażenie że szybciej się goją i bledną zaczerwienienia.
-Pomimo że jest to tonik na bazie alkoholu nie śmierdzi tak jak inne (w porównaniu do clinique to wręcz pachnie)
-Jak na tonik z alkoholem nie wysusza,chociaż jak pisałam wcześnie nie używam go codziennie.
-Mam wrażenie że delikatnie chłodzi.

Podsumowując,wśród toników na bazie alkoholu uważam że jest to jeden z lepszych produktów za rozsądną cenę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Koszmar! :(

Zawsze używam innego toniku, ale kupując nową butelkę stwierdziłam, że hmm.. może pora na coś nowego. Bardzo zachęcił mnie opis i to, że w porównaniu z innymi produktami tej marki, jego na półce stało bardzo mało a nie było żadnej promocji. Hm.. czemu by nie spróbować. Wróciłam do domu, przeczytałam opinie i w sumie sporo się zgadzało.
- ma okropny zapach (mi się kojarzy wręcz ze starą babcią przetartą spirytusem)
- straszliwie podrażnia (mam cerę mieszaną, a nigdy nie mialam problemów z wrażliwością)
- lubie resztki makijażu zmyć tonikiem, ale w tym przypadku wole sobie nie wyobrażać co by się stało i jakby mnie oczy po tym szczypały grrr..
- jeśli mamy jakies malutkie zadrapania, lekko wyciśniemy jakiegoś pryszcza i przejedziemy tym produktem, to piecze niemiłosiernie
- nie zwęża porów
- nie ma uczucia chłodzenia
- skóra jest ściągnięta

No, ale stwierdziła trudno.. jakos wytrwam, skończy się to kupie ten, który zawsze używam. Nastomiast od jakiegoś czasu borykam się z problemem częstego powstawania ropnych pryszczy- fakt raz na ruski miesiąc coś takiego się zdarza- 1 pojedyńczy, a nie w ciągu tygodnia 5 :c stwierdziłam, że musi być coś nie tak (zwłaszcza że nic innego nie zmienilam z kosmetyków) Poczytałam troche o jego składnikach i jest to po prostu samiuśka chemia- jeszcze jak używamy pudrów, podkładów..itd. to mamy na skórze po prostu bombe chemiczną, która podrażnia i powoduje że wcale makijaż i inne "brudy" nie schodzą, ale gnieżdżą się powodując stany zapalne. Mam obecnie jakas nadwrażliwość skóry, strasznie się łuszczy, jest jakby "popalona". Składniki które tam są po prostu mają zbyt duże stężenie, powinno być ich znacznie mniej.

PODSUMOWANIE:
Nikomu nie polecam tego toniku jeśli chce mieć zdrową cere, dobrze oczyszczoną i nie borykać się z ropnymi stanami zapalnymi. Warto zaufać opiniom w internecie zanim coś się kupi.

Pół gwiazdki daję za wydajność- używałam go do tej pory 2 razy dziennie przez 2 miesiące a mam jeszcze ponad poł butelki.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

słabizna, są lepsze

Po super doświadczeniach po mega wydajnym także toniku głęboko oczyszczającym z tej samej formy zdecydowałam się na małe urozmaicenie i kupiłam ten tonik. Zestawienie tych dwóch to jest jak niebo i ziemia.

- tonik nie zwęża porów
- średnio chłodzi
- wyskakując po nim wypryski (po głeboko oszczyszającym miałam gładką skóre)
-niestety wysusza
- ten alkohol, czasmi jak się bliżej podstawi to może podrażnić oczy

-jest wydajny
- dobrze oczyszcza

Ilość zużytych opakowań: trochę 1

Dobry tonik.

Przemywałam nim twarz codziennie wieczór, po demakijażu. Mam kłopotliwą cerę, podatną na wszelkiego rodzaju zaskórniki, wągry, błyszczenia itp ;/ Ten tonik jest w stanie to znormalizować. Co prawda ma w składzie alkohol, ale w przypadku mojej zupełnie nie-wrażliwej skóry to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Czuję długo przyjemne uczucie ściągnięcia, takiej chłodnej świeżości. Co do zwężania porów itp to od razu mówię, że ja nie wierzę w jakieś cud produkty, dlatego tym tonikiem nie jestem rozczarowana. Zaskórniki mniej się "czepiają", to samo wągry. Napewno kupię kolejna buteleczkę.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Jednak to nie to.

Tonik używałam już jakiś czas temu, ale nie spełnił moich oczekiwań.

Do plusów można zaliczyć:
- nawet dobrze oczyszczał jak na tonik.

Minusami produktu są:
- strasznie wysusza,
- prócz oczyszczenia skóry powierzchownie nic nie zrobił "dobrego",
- skóra po apilkacji szczypała.

Używam tego produktu od: używałam go kilka lat temu

Słaby

Używam prawie codziennie wieczorem i to dlatego, że trzeba go zużyć i również dlatego iż troszkę zwęża zaskórniki. Efekt ten jest słaby, nietrwały, mało widoczny...

Plusy:
- troszeczkę zwęża ciemne zaskórniki (chociaż to chyba powinien być minus, bo nie powinno być żadnego "troszkę"!)

Minusy:
- alkohol w składzie. A tak się zastanawiałam dlaczego mam czerwoną skórę, lekkie uczucie pieczenia, a kosmetyk ma tak dziwny zapach. Mam odpowiedź. Nawet moja skóra, która NIGDY się nie podrażania i nie uczula nie dała rady z alkoholem. Pozostają lekkie zaczerwienienia.
- nie oczyszcza porów,
- nie schładza, ani trochę. Wręcz przeciwnie - przez alkohol i delikatne szczypanie daje nieprzyjemne uczucie ani to chłodu ani ciepła.
- nie usuwa zaskórników.

Nie jestem zadowolona, dla mnie to roztwór wody i okropnego alkoholu. A ze szkoda zmarnować - używam troszkę wieczorem. Po tym na pewno sięgnę po jakiś inny tonik.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

dobry

Tonik jest dość dobry. Mysle, ze 4 gwiazdki śmiało mu moge dac. ;)

+uczucie świeżości
+oczyszcza
+matuje
+przy dluzszym stosowaniu zmniejsza tradzik
+cena
+jest wydajny

-powoduje lekkie uczucie ściągniecia, czego nie lubie
-alkohol w skladzie

Może kiedys jeszcze do niego wroce. Gdyby nie ten alkohol, mysle, ze nalezalby do moich ulubionych tonikow. ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Świetny

Plusy:
- całkiem dobrze oczyszcza
- nie podrażnia
- pięknie pachnie
- przyjemnie chłodzi skórę
- wydajny
- cena

Minusy:
- przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę

Stosowałam go przez ponad 2 miesiące i gdy w buteleczce było go już prawie na dnie moja skóra stała się lekko przesuszona, ale wystarczy nałożyć dobry krem nawilżający i już jest ok. Gdy (już po zakupie) zobaczyłam jego oceny na wizażu to trochę się przestraszyłam, lecz okazał się naprawdę miłym zaskoczeniem - szczególnie spodobało mi się przyjemne uczucie chłodu.
POLECAM!

jesten na nie!

Jak już wiele osób zauważyło tonik strasznie śmierdzi alkoholem i nic dziewnego jeśli sprawdzimy jego skład. Przez zawartość alkoholu tonik może powodować wysuszenie więc na dłuższe stosowanie u mnie się nie sprawdził. Teraz stosuję go tylko wieczorem.
Co do składu jest on bardzo podobny do spirystusu salicylowego, a jego cena to tylko ok. 3 zł.
Co do obietnic producenta: zwężenia porów i rozświetlenia cery - nic takiego nie nastąpiło.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka