St. Ives, Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

St. Ives, Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

Peeling do cery tłustej i mieszanej głęboko i dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu zaskórników i wągrów. Zapobiega blokowaniu porów. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry.

Zawiera ponad 95% naturalnych składników, w tym szwajcarskie wyciągi roślinne. Wszystkie receptury zostały przebadane dermatologicznie w Szwajcarii.

Wielkie tak.

Szukałam dobrego peelingu do cery tłustej i trądzikowej. Ten zauważyłam u jednej z dziewczyn na youtube. U mnie sprawdził się świetnie, super oczyszcza, cera jest po nim gładka i świeża. Nieodpowiedni dla osób z skórą wrażliwą bo może podrażnić z powodu grubych ziaren.

Niebezpieczny zawodnik

Po przeczytaniu recenzji chciałam kupic głęboko oczyszczający, niestety nie było go akurat w sklepie więc zapalona wzięłam ten.
Jeszcze przed użyciem zaczęłam żałowac, bo mam cerę normalną bez zmian trądzikowych, obawiałam się że wysuszy mi skórę. Na szczęście nie wykazuje chyba ogromnie silnych właściwości, gdyż nie zaobserwowałam takiego efektu. Zgodzę się z tym że nadaje się do tłustej cery, jest bardzo ostry i ma dużo drobinek. Moja twarz jednak nie reaguje na niego najlepiej, pojawiają mi się czerwone rumienie mimo delikatnego masażu, nie mogę z nim przesadzac, bo podrażnia. Żałuję bo lubię robic masaż peelingiem. Usuwa co prawda martwy naskórek, ale trochę inwazyjnie.
Podsumowując działanie dla mnie za mocny.
Z technicznej strony:
- jest bardzo gęsty i zbity, co za tym idzie szalenie wydajny. Malutka ilośc wystarczy na jedną aplikację.
- dałam ok 13 zł. Sądzę, że na tę pojemnośc tanio
- Ma dziwną konsystencję - nie jest kremowy ani żelowy. Mi nie pasuje (kocham kremowce)
- brzydko pachnie, okropnie chemicznie
- mały otwór, przyjemnie się dozuje. Jest na tyle elastyczny, że bez problemu można go wycisnąc

Widzę, że może on byc ideałem dla kogoś. Na pewno nie jest kosmetycznym bublem !
Dla mnie poprostu się nie nadaje niestety :(

Chyba jednak kupię sobie nowy morelowy (głęb. oczyszcz.) sorai. Może będzie delikatniejszy.
Ten chyba wycofali

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

na plus

Baaardzo lubiłam ten peeling, za co??

+Po pierwsze za to, że drobinki peelingujące to była zmielona pestka moreli:)
+Za zapach!!
+Za cenę (kupiłam go za 7 zico na promocji)
+Za tą gładką buzię po nim

Jedynym minusem jest to, że nie zauważyłam jakiejś kolosalnej różnicy w kondycji samej skóry.

Nie mniej, ja polecam, pewnie kupie ten peeling jak mi się skończą pozostałe:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy go używałam :p
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Kolejny KWC!

Dostałam go w prezencie i naprawdę jestem wdzięczna, że na własnej skórze przekonałam się, że istnieje peeling idealny. Stosuję go raz w tygodniu i widzę poprawę kondycji mojej skóry. Przyznać muszę, że sama jego aplikacja sprawia mi przyjemność - drobne cząsteczki + zapach, dla mnie idealne połączenie. Zawsze później zachywam się gładkością mojej buźki, niczym u niemowlaka.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

świenty

Miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego peelingu, ale ten spełnił swoją rolę doskonale. Świetnie złuszcza, dobra konsystencja, granulki nie są ani za duże, ani za małe. Zostawia twarz czystą i gładką. Cudów nie ma, ale i tak jest wart kupna (chociaż szukam dalej następcy). Jest bardzo wydajny. Szkoda tylko, że tak ciężko go zdobyć (nie mam zamiaru przerzucać się na ten z Sorayi).

jestem na tak

Od zawsze moja cera była bardzo kapryśna i próbowałam różnych peelingów ale dopiero ten peeling pomógł mi ją doprowadzić do dobrego stanu. Szkoda, że nie mogę go już nigdzie kupić.

Używam tego produktu od: około 3 lata (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: około 6

najlepszy

Dałam piateczke, bo to najlepszy peeling jaki stosowałam. Myślałam, że nic nie dorówna domowemu peelingowi kawowemu, ale jednak znalazłam cos co dziala rownie dobrze i nie brudzi całej łazienki :)

+ super peelinguje, cera jest gladziutka, świeża, miękka
+nie wysusza, a nawet nawilża
+pieknie pachnie- zapach bardziej kojarzy mi sie z gruszkami niz morelami, ale i tak przyjemny
+cena
+opakowanie- jak sie konczy to mozna rozciąć
+wydajność- stosuje od 10 miesięcy raz w tygodniu, a nadal nie skonczylam opakowania, zostala jakoś 1/5

Nie oceniam czy dziala przeciwtradzikowo, bo nie mam takiego problemu, napewno pomaga pozbyc sie i przeciwdzialac zaskornikom, bo dobrze oczyszcza i zluszcza.

Minusów nie widzę żadnych:)

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Jak na razie najlepszy

Najlepszy peeling , jaki dotychczas miałam! Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków, a on ładnie wygładza buzię i oczyszcza bardzo głęboko, nie powoduje u mnie podrażnień ani wyprysków, jest bardzo wydajny, zawsze kupowałam go w Rossmannie ale ostatnio już go nie znajduję niestety. Dla mnie jest lepszy od tego głęboko oczyszczającego z tej samej firmy. Przy regularnym używaniu ok 3 razy na tydzień i naprawdę polepsza stan skóry! Zaznaczam, że nie jestem nastolatką od dłuższego czasu:) i dla pań z problematyczną cerą po 30-tce polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

bardzo dobry :)

Bardzo dobry peeling! Pachnie znośnie, jest wydajny a nawet bardzo, doskonale oczyszcza! Skóra jest cudnie gładka po nim i świeża. Z czasem robi się coraz bardziej zdrowsza (miałam bardzo duży problem z trądzikiem) Używam go już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona :) Polecam:)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

tragedia!

Nazwa "peeling przeciwtrądzikowy" zdecydowanie powinna zostać zmieniona na "trądzikowy" gdyż, przynajmniej w moim przypadku po jego stosowaniu było z moja cerą tylko gorzej.
Ogólnie cały kosmetyk nie wywarł na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, ot zwykły peeling, zapach nie za specjalny, drobinki chyba zbyt ostre jak na peeling do twarzy. Komfort użycia średni.
Ogólnie nie polecam!
Nie ściera aż tak świetnie, a przy tym szkodzi skórze trądzikowej..
Jedyny plus to wydajność bo faktycznie starcza na długo.

Używam tego produktu od: używałam ok 3 mce

Super!

Jest to bardzo fajny peeling ;)
Ściera martwy naskórek, ma grube, ostre drobiny.
Nie podrażnia, skóra nie jest zaczerwieniona, dobry dla cery mieszanej z niedoskonałościami.
Jest też wydajny-starczył mi na rok.

Nie widzę minusów.

Niestety nie jest już dostępny za to ma swojego następcę, ktory wygląda tak: http://chochlikkornwalijski.blogspot.com/2011/08/soraya-peeling-morelowy.html

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Super bez konkurencji

Ten peeling jest niesamowity.

Plusy:
* Niweluje stany trądzikowe które juz mam dzięki niemu wyskakuje mi mniej pryszczy.
* Jest to peeling mechaniczny wiec może to nie plus ale te drobinki sa wspaniałe, az czuć jak martwy naskórek zchodzi z twarzy
* delikatny nie mam po nim alergii ani zaczerwień
* wydajny

Minusy:
*NIeładny zapach ale to nie przeszkadza, ponieważ jego działanie jest cudne a trzy minuty nieprzyjemnego zapachu nie przeszkadza jeśli jest taki efekt. Dlatego nie odejmuje.

Mój kwc!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1,5 mc