St. Ives, Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

St. Ives, Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

Peeling do cery tłustej i mieszanej głęboko i dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu zaskórników i wągrów. Zapobiega blokowaniu porów. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry.

Zawiera ponad 95% naturalnych składników, w tym szwajcarskie wyciągi roślinne. Wszystkie receptury zostały przebadane dermatologicznie w Szwajcarii.

super

Jest to najlepszy peeling jakiego uzywałam,ma duzo drobinek,i bardzo dobrze oczyszcza.Stosuję go 3 razy w tygodniu,i cera jest ładnie wygładzona.Co do zaskórników to przy regularnym stosowaniu pewnie trochę pomaga ale w końcu to tylko peeling.Nie zastapi wizyty u kosmetyczki.
Niestety nie jest dostępny w moim mieście,ale kupuję go regularnie zagranicą.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: wiele

jak dotąd najlepszy

Używałam już wielu peelingów,bywały różne bardziej jako żele sie sprawdzały. Ten jest porządny: dobrze ściera obumarły naskórek,wygladza wręcz poleruje twarz. Ja stosuje go dość często bo mam tłustą skóre 2-3 razy w tygodniu. Wszelkie kremy,maseczki etc o wiele lepiej sie wchłaniaja i skuteczniej dzialaja na cerze po uzyciu tego peelingu.Plusem jest cena max do 15zł za taka pojemność i skład b.dobry.Konsystencja gesta,drobinek jest duzo i ostrych.Polecam cerom tłustym,mieszanym. Dla wrażliwych bedzie za ostry.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 tuby

Nie szkodzi

Dorwałam go około rok temu w jednej z drogerii gdy szukałam czegoś co mogłoby mi pomóc w oczyszczaniu skóry twarzy. Na mojej buzi pojawiają się od czasu do czasu wypryski i ten peeling sprawdza się. Nie stosuję go regularnie, raczej co jakiś czas, gdy czuję że skóra jest zanieczyszczona. Plus to drobne drobinki, w kremowej otoczce pachnące brzoskwiniami, choć zapach wydaje mi się raczej średni. Po użyciu skóra jest faktycznie gładka, miękka i przyjemna w dotyku.
Mimo, że na tubce umieszczona została informacja jako był by to peeling antytrądzikowy to chyba nie zaryzykowałabym stosowania go w zaawansowanym trądziku, bo mógłby narobić kłopotu. Nie mniej jednak dla mnie to taki produkt na 4 ;) i mogę go polecić innym Babeczką ;)

Mój ulubiony peeling do twarzy drogeryjny

To mój ulubiony peeling dla cery tłustej i trądzikowej a takową mam. Peeling ładnie pachnie morelami nie jest to zapach chemiczny. Ma poręczne opakowanie które pod koniec można rozciąć i wygrzebać pozostałość. Jest stosunkowo tani w porównaniu do tych 150ml które otrzymujemy. Peeling głęboko oczyszcza i złuszcza, ma odpowiednią wielkość ziarenek jak na cerę tłustą, odblokowuje pory, nie zauważyłam aby zmniejszał powstawanie wągrów czy wyprysków choć nie oczekiwałam tego. Super że w 95% jest z naturalnych składników. Nie mogę się doczekać aż w Polsce będzie dostępna jego ulepszona nowa wersja 100% naturalna. Produkt nie jest testowany na zwierzętach i jest hipoalergiczny.

Edit: odkryłam peelingi własnoręcznie robione, z soli, cukru miodu itd i nie wrócę już do żadnego peelingu kupnego :) takie peelingi są tańsze, świeże i lepiej ścierają naskórek. Ale ten był na prawdę dobry choć nie doskonały

Używam tego produktu od: dwóch lat

Najlepszy, jaki miałam

Kupiłam ten produkt, bo nie był za drogi. od razu mi się spodobał
+ładnie pachnie morelami
+dobrze usuwa martwy naskórek
+matuje, oczyszcza, wygładza
+lekko ściąga pory, są trochę mniej widoczne
+przystępna cena
+bardzo wydajny

Ale raczej nie powoduje, że mam mniej wyprysków.
Używam go 3 razy w tygodniu. Ma większe drobinki, jego konsystencja jest gęsta, jest taki bardziej "szorstki" niż peeling np z Nivea, który miałam.

Peeling ten kupiłam kiedyś od tak, bez większego zastanowienia. Był (nadal jest) moim ulubionym chociaż nie wiedziałam, że ma tak dobre recenzje.

+przystępna cena
+dużo drobinek ścierających
+nie spływa z twarzy
+dobrze oczyszcza buzie
+zapach

-raz mnie podrażnił

Ilość zużytych opakowań: chyba 3

najlepszy

jest świetny, ma dość dużo dużych drobinek ścierających w emulsji konsystencji gęstego kremu. Nie ścieka z twarzy, świetnie oczyszcza twarz i wygładza naskórek. Skóra po użyciu tego produktu jest miękka, oczyszczona i wygładzona. Absolutnie polecam do każdego typu cery z wyjątkiem wrażliwej.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

jeden z lepszych peelingów

Jak w opisie - jeden z lepszych peelingów jaki miałam - ładnie oczyszcza buzie, nie jest ani za mocny ani za słaby, czyli działa tak jak powinien. Polecam do cery tłustej.

ok, ale bez zachwytu

Najbardziej zastanawia mnie nazwa;). Określenie "przeciwtrądzikowy" mogło zasugerować jego zakupienie niejednej osobie borykającej się z trądzikiem. A używanie takiego gruboziarnistego peelingu przy trądziku to masakra dla skóry i raj dla rozprzestrzeniających się bakterii.

Ale pomijając ten fakt- ja trądziku nie mam, ale moja tłusta skóra lubi się zanieczyszczać, więc ja lubię mechaniczne peelingi. Jednak ten jest dla mnie zbyt gruboziarnisty i wygładza skórę tylko i wyłącznie "z wierzchu", przynajmniej mam takie odczucia. Jednak z poprzedniczek określiła jego działanie jako "pumeks" i podpisuję się pod tym stwierdzeniem - on ściera jakoś tak powierzchownie ( chociaż mocno ), a głębsze zanieczyszczenia, wągry itp. mają się dobrze. Po niektórych peelingach mam wrażenie naprawdę czystszych porów, po tym cera jest jakby wypolerowana, ale nadal zanieczyszczona.

Mimo tego daję mu niezłą ocenę, bo wrażenie chwilowej, ale jednak gładkości, też jest przyjemne. a na dobrą ocenę wpływa także fakt, że peeling był dostępny w bardzo dobrej cenie w stosunku do dużej objętości.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, standardowego

Mój ulubiony peeling wśród takich drogeryjnych. Ma w sobie mnóstwo drobinek,które ładnie ścierają martwy naskórek. Po jego użyciu twarz staje się wyg,ładzona i wyraźnie oczyszczona. Nie podrażnia cery,a dodatkowo jego atutem jest fakt,iż odblokowuje pory. Tani bardzo wydajny produkt dla mnie niezbędny. Polecam jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania.

Uwaga!

Na początku jak użyłam tego peelingu pierwszy raz byłam zachwycona: pięknie gładziutka skóra, ładny zapach, duża pojemność za niewielką cenę. Po prostu rewelacja. Niestety ja mam skłonność do tego, że moja cera się zapycha i powstają na niej takie bolące podskórne grudki które bardzo długo się nie goją. Nie wiedziałam czy używanie tego peelingu wzmaga powstawanie tych pojedynczych stanów zapalnych, które regularnie zaczyły pojawiać się na mojej cerze znowu(mój ogólny stan skóry uległ znacznej poprawie po zmianie pielęgnacji i zabiegach mikrodermabrazji). Postanowiłam przez jakiś czas nie używać tego peelingu i sprawdzić czy nadal będzie mi coś wyskakiwać. I nic zero jakichkolwiek krostek, grudek itp. Aby się upewnić i trochę ze względu na to aby zużyc tę wielką butlę zaczełam myć tym peelingiem plecy i dekold. No i już wszystko wiem, te wszystkie powracające problemy ze skórą były WINĄ TEGO PEELINGU! Na plecach powyskakiwały mi wielkie bolące krosty, a nigdy nie miałam z tym problemu. Nigdy nie użyję go na jakąkolwiek część ciała! Ostrzegam jest przeciwtrądzikowy więc powinien być o wiele łagodniejszy(nie mieć takich ostrych ścierających drobinek, które mogą przenosi stany zapalne na skórze!!!!!!!!!!!!!!) Mnie zaszkodził i to bardzo. Gwiazdkę dałam za dużą pojemność i cenę, ale w sumie co z tego jak muszę całość wywalić!

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: Nie zużyłam do końca

Dobry, aczkolwiek działa na zasadzie pumeksu

kupiłam go z myślą o moich zaskórnikach. Niestety, owy peeling nie spełnił moich oczekiwań. Zaskórniki jak są tak były. Cera oczywiście ślicznie wygładzona, miękka ale na dzień, dwa NIE DŁUŻEJ. Potem wraca co było i znów trzeba powyższy specyfik wcierać w buzie. In conclusion... Dobry, ale nie koniecznie dla pań pragnących go używać z myślą o pozbyciu się zaskórników.