Iwostin, Krem intensywnie nawilżający SPF 20

Iwostin, Krem intensywnie nawilżający SPF 20

Zdecydowanie poprawia stan nawilżenia skóry, koi, wygładza, zapobiega przesuszeniom. Chroni przed codziennymi dawkami promieniowania UVB (SPF20) oraz UVA ( IPD25/PPD14), przyspieszającymi starzenie się skóry. Dzięki zawartości fotostabilnych fitrów UVA i UVB krem gwarantuje wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej, która jest zalecana przez cały rok.
Producent wprowadził krem ponownie do serii Sensitia.

Nie dla cer mieszanych i tłustych

Kupiłam ten krem ze względu na filtry w nim zawarte, lecz niestety nie mogę używać go na dzień- moja skóra błyszczy się niemiłosiernie po nim. Używam go co jakiś czas jak nie wychodzę z domu lub na noc. Skóra po użyciu kremu jest przyjemna w dotyku, oraz nawilżona.
Raczej więcej go nie kupie bo mam swój ulubiony krem na noc, a na dzień potrzebuje czegoś co nie sprawi, abym po tym świeciła się jak latarnia. Polecam dla kogoś o cerze suchej.

fajne odkrycie!

Kupiłam przez przypadek,skuszona promocją i odkryłam...ten krem jako świetną baze pod makijaż!W roli nawilżacza-kremu niekoniecznie się sprawdził, lecz nie podrażnia skóry i nie ma złego działania na nią.(mam cere mieszaną więc większość kremów albo zapycha albo jest słabym nawilżaczem)Napewno kupie jeszcze ten produkt ale żeby stosować jako baze pod podkład.Makijaz wyglada z kremem rewelacyjnie i nie zapycha porów...NAPARWDE POLECAM WYPRÓBOWAĆ! Zwłaszcza,że w cenie promocyjnej jest wart swojej ceny...

za słaby

Tak jak koleżanka z 2 recenzji niżej mam cerę mieszaną w stronę suchej w zimie i mam dokładnie takie same uczucia. Nie był z stanie nawilżyć w okresie jesienno-zimowym mojej skóry. Też planuję spróbować użyć go na wiosnę albo w lecie,bo póki co jest za słaby. Krem intensywnie nawilżający to to zdecydowanie nie jest.

Szkoda.

Rewelacyjna jakość do ceny!

Krem intensywnie nawilżający SPF20 firmy Iwostin polecił mi dermatolog jako codzienną pielęgnację cery mocno trądzikowej latem - na noc używałam mocnych maści wysuszających, na dzień ten krem filtrami. Sprawdził się rewelacyjnie!

Jest bardzo wydajny - jedno opakowanie starczało na kilka miesięcy codziennego używania. Dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, dobrze nawilża, ale, co najważniejsze, nie zapycha porów!

Używałam go ładnych kilka lat, głównie w miesiącach letnich, zimą stosowałam kremy przeciwtrądzikowe również na dzień. Przestałam go używać własciwie tylko dlatego, że mojej cerze jakby się "przejadł" - po kolejnym opakowaniu postanowiłam spróbować czegoś nowego. Postawiłam na droższą Biodermę Hydrabio Legere - w porównaniu z którą Iwostin jest nieco cięższy, jednak porównując jakość do ceny, uważam, że ten krem jest rewelacyjny!

Używałam i starej, i nowej wersji kremu. Obie sprawdzały się świetnie.

Używam tego produktu od: z przerwami od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: min 4

słaby nawilżacz...........ale latem ok

Być może latem sprawdziłby się lepiej, wchłania się momentalnie niemal do matu i nie pozostawia po sobie nic. No własnie i tu jest problem. Po kremie intensywnie nawilżającym spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. A przede wszystkim spodziewałam się nawilżenia!! A tu nic, krem wchłania się , a skóra pozostaje sucha. Zawiodłam się, a miałam tak wielkie nadzieje, szkoda;((
Dodam, że mam cerę mieszaną w kierunku suchej-zimą. Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 małe

Jest lato. Moja cera i jej potrzeby sa zupełnie inne niz zimą i teraz krem sprawdza się fantastycznie!!! to mój ulubiony krem na dzień, idealny pod makijaż. Buzia jest nawilżona, uspokojona, zaczerwienienia znikaja. polecam

Nie nawilża

Tak naprawe nie mam nic więcej do napisania.
Krem który ma intensywnie nawilżać, nie nawilża.
Kiepsko się wchłania, nie niweluje suchych skórek.
Dla mnie fatalny.

Ilość zużytych opakowań: 1 kończe

zapycha

Nie lubię wystawiać złych opinii, więc bardzo długo zwlekałam z tą recenzją. Jest jeszcze coś takiego, że jak jest tyle dobrych ocen, to człowiek zastanawia się, czy ma rację i jest jakiś dziwny, "bo inni chwalą". Prób było trzy, obserwacja dogłębna i za każdym razem wywalało zaskórniaki i im podobne. Czwarty raz nie spróbuję. Odstawiałam , doprowadzałam buzię do ładu i mając nadzieję, że może to ta szklanka coli, a może kiepska noc sprawiały inwazję obcych , ale nie za każdym razem po trzech dniach to samo. Pragnę podkreślić iż mam tendencję do prosówek i zaskórników. Może tylko na mnie tak działa, ale tani nie jest dlatego uznałam , że osoby z tendencjami szczerze informuję :) powinny go unikać. Wiem jak ciężko walczymy o gładkość, którą inni dostali ot tak dlatego szkoda buzi.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

rewelacja! u mnie będzie stale gościł

Świetnie nawilża, dobrze się rozprowadza, mam skórę mieszaną i przy innych kremach się szybko błyszczalam w strefie T, a przy tym kremie problem zniknął. Idealny na lato, gdy zdarza mi się opalać. Bardzo sprzyja mojej skórze. Ogromny plus za brak zapachu!!!

Ilość zużytych opakowań: 4 op

świetny

Kupuję go zwykle wiosną albo jesienią. Fajny nawilżacz. Kiedyś uratował moją wymęczoną zimowymi miesiącami cerę i problem szarej, ziemistej, zniszczonej cery miałam z głowy.
Zbyt długie stosowanie pogarsza mi stan cery (zapycha), wtedy przez pewien okres stosuję jakiś lżejszy zamiennik i znów wracam do Iwostinu.
Nie mam pojęcia jak sprawdza się na suchej cerze, ja mam cerę mieszaną w kierunku normalnej.
Polecam wrażliwym buźkom wymagającym solidnego nawilżenia i odżywienia.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3?

Nawilża to fakt

Faktycznie nawilża ale pozostawia strasznie tłustą warstwę na buzi. Chyba zapycha. Zaleciło mi go 2 różnych dermatologów, efekt po nałożeniu to taki jakbym się wysmarowała zwykłym niebieskim nivea. Podoba mi się, że zawiera filtry. Nie wchłania się w zupełności, po godzinie mogę sobie robić nim masaż twarzy bo jest taka śliska od tego kremu.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo używałam go jesienią zeszłego roku a w tym na wiosnę kupiłam 2 opakowanie. Powracam do niego bo nic innego jakoś nie mogę znaleźć ale to nie znaczy, że jest dla mnie ok. Trzeba uważać, gdzie się kupuje bo w niektórych aptekach przebitki nawet o 15zł.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania z przerwami

Jeden z moich pierwszych kremów!
Stosowałam go w parze z odzywczym na noc.

+ świetnie nawilża
+ przyjemna lekka konsystencja
+ bardzo wydajny
+ tani
+ nie uczula, nie podrażnia
+ poprawia ogólną kondycje skory
+ mojej odwodnionej cerze szybko przyniósł ulge
+ skuteczny
+ lekko wygładza (poprzez nawilżenieni i nasycenie naskórka)
+ posiada filtr
+ nie zapycha
+ nie roluje sie
+ lekko perfumowany
+ pojemność
+ łatwo i przyjemnie sie rozprowadza
+ posiada kojącą wodę z Iwonicza
+ łagodzi podrażnienia

Nie widzę minusów!
Idealnie sprawdza sie na młodych odwodnionych cerach. Cery bardzo suche moga poczuc sie zawiedzione, jego konsystnencja jest lekka, w sam raz dla cery normalnej/mieszanej. W ogóle kremy Iwostin zasługują na uwagę, jesli tylko dobierzemy krem do potrzeb naszej skóry bedzie zbawiennym ideałem. Warto!

Bardzo polecam!Używam tego produktu od: 6 latIlość zużytych opakowań: 4x75ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Czesto mnie ratuje

Moja skóra czasem bardzo się świeci co zmusza mnie do używania matujących specyfików. Wtedy moja skóra delikatnie przesusza sie i podkład uwidacznia skórki.

Ten krem wspaniale nawilża moja skóre podczas dni w którch jest przesuszona. Krem jest tekki i idealny pod makijaż. Nie zapycha co jest bardzo ważne dla mnie.Bardzo przyjemny kremik, godny polecenia. Właśnie mi się skończył i musze przyznać ze mi go brakuje.!

Używam tego produktu od: zimy tego roku