Iwostin, Krem intensywnie nawilżający SPF 20

Iwostin, Krem intensywnie nawilżający SPF 20

Zdecydowanie poprawia stan nawilżenia skóry, koi, wygładza, zapobiega przesuszeniom. Chroni przed codziennymi dawkami promieniowania UVB (SPF20) oraz UVA ( IPD25/PPD14), przyspieszającymi starzenie się skóry. Dzięki zawartości fotostabilnych fitrów UVA i UVB krem gwarantuje wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej, która jest zalecana przez cały rok.
Producent wprowadził krem ponownie do serii Sensitia.

perfekcyjnie nawilża

Nie będę się nad nim rozdrabniać - krem po prostu rewelacyjnie nawilża. Ma delikatną kosnystencję, nie spływa podczas upału z twarzy. Pozostawia komfortową, leciutką powłoczkę na skórze. Cały dzień jest nawilżona, miękka, gładka. Nie podrażnia, ogólnie kremy Iwostinu są bardzo dobre. Darzę dużym szacunkiem tą firmę, moja bardzo sucha, alergiczna skóra jest idealnie wypielęgnowana dzięki ich kosmetykom.
Wydajność dobra, używam go od 2 miesięcy na dzień i jeszcze mam 1/3 kremu.
Podoba mi się również opakowanie, takie estetyczne i apteczne.

Na kolejne lato napewno go kupię :)

Ilość zużytych opakowań: 2/3 jednego

idealny, gdyby nie skład

Krem idealnie nawilża moją wrażliwą cerę. Nie podrażnia tak jak np vichy aqualiatermal. Bardzo lekki. Dostaję go od kilku lat w prezencie od teściowej farmaceutki. Doskonały na dzień i pod makijaż. Na dzień używam odżywczy z wit. C i E i razem tworzą idealną parę. Są bardzo wydajne. Tubka starcza mi na 3 miesiące jak nie dłużej.
Jednak będę szukała tej samej jakości bez parabenów. Będzie to trudne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jednym słowem REWELACJA!!

Ten kremik jest po prostu boski!;) mam suchą cerę, a mimo to idealnie "dogłębnie" nawilża od wewnątrz skóry, przy stosowaniu rano i wieczorem w ciągu tygodnia miałam pięknie nawilżoną cerę jakiej nigdy nie miałam (przynajmniej ja tego nie pamiętam:) pozbyłam się uporczywych suchych skórek na nosku i czole i generalnie zniknęło to straszne łuszczenie skóry. I najważniejsze- nie zapycha:D a mam ku temu skłonności..

Teraz go używam tylko codziennie rano bo szkoda mi go było używać też na noc ze względu na filtry, ale i tak jest ok:) Jedynym mankamentem jest jego cena, ale i tak warto kupić ponownie;) ehh i ten zapach cudny mm

To co zrobił ten kremik z moją buźką to po prostu rewelka i jak najbardziej moje KWC!

Używam tego produktu od: czerwiec2011-do teraz

Rewelacja

Mam normalną/suchą skórę. Krem jest bardzo dobry, nawilża, chroni (przetestowany w upały na południu), wygładza. Ma dobry skład, jest bez zapachu. Bardzo wydajny, buteleczka 75 ml starcza na 2-3 miesiące używania (porannego).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Beznadziejny.

Nic mi się w tym kremie nie podoba, może oprócz ceny.
Mam cerę suchą, nawet bardzo i myślałam, że kupując owy krem, o przedłużonym działaniu, pozbędę się wreszcie uczucia przesuszonej skóry, mimo zastosowania kremu. Niestety, pomyliłam się.
Przejdę do tego, co mi w tym kremie nie odpowiadało:
- nie nawilża skóry
- nie daje żadnego ukojenia
- ma zbyt rzadką konsystencję
Reasumując nie spełnia, przynajmniej moim zdaniem, żadnych obietnic producenta. Jedyny plus to filtr.
Posiadaczkom suchej skóry zdecydowanie odradzam!

bardzo dobry

Lekki krem o bardzo przyjemnym zapachu. Świetnie się rozprowadza. Dość długi skład jak na krem hipoalergiczy. Cena nie jest zbyt niska w porównaniu z podobnymi. Skóra jest mięciutka po nim i oczywiście dodatkowym atutem jest filtr 20.

Używam tego produktu od: 3 miesiece

Dobry

Jestem maniaczką kosmetyków, lubię zmiany, ale tego kremu zużyłam już dobrych kilka(naście?) opakowań. Podoba mi się skład (fotostabilne filtry, wit. C+E), lekka, nietłusta konsystencja (krem szybko się wchłania) i delikatny zapach. Kosmetyk nie bieli skóry, nie zatyka porów, jest niedrogi, biorąc pod uwagę jakość i pojemność (75ml). Jest powszechnie dostępny w aptekach. Mógłby nieco lepiej nawilżać, czasami mam wrażenie, że moja skóra nie czuje superukojenia po aplikacji, ale z drugiej strony nie jest to preparat do skóry suchej/odwodnionej.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka(naście)

Cudowny

Wspaniały krem, świetnie nawilża, nie zapycha, szybko się wchłania, idealny pod makijaż, a dodatkowym atutem jest SPF 20, jest bardzo lekki, idealnie sprawdza się w cieplejsze dni jednak na lato będę musiała go niestety porzucić dla czegoś z wyższą ochroną przeciwsłoneczną.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 75 ml

Bardzo dobry krem nawilżający z filtrem

Szukałem ostatnio jakiegoś kremu nawilżającego, a jednocześnie nadającego się na wiosne/lato i pod wpływem Waszych pozytywnych opini kupiłem ten krem.

Krem ten dobrze nawilża, choć pozostawia na mojej tłustej skórze film.
Jak dla mnie bardzo fajnie, że krem mimo dosyć bogatej konsystencji nie powoduje zaskórników, pryszczy itd, a do tego ma filtr słoneczny, więc chroni moją skóre podczas ekspozycji słonecznej. Dodatkowym plusem jest to, że krem ma, aż 75 ml i jest w tubce co zapewnia większa higiene i mniejsze namnażanie się bakerii jak to ma miejsce w przypadku kremów w słoiczku.

Dodatkowym atutem kremu Iwostin jest to, że jest on prdukowany przez firme Neptunes, która słynie ze swojej innej dobrej marki - Emolium.

Plusy;
-dobrze nawilża i nie uczula
-nie powoduje wysypu przykrych niespodzianek, innymi słowy nie zapycha
-cena i pojemność
-wygodne i higieniczne opakowanie w tubceUżywam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie - w trakcie używania

EDIT: Krem po miesiacu, dwóch rozwartwia się, więc trzeba go potrząsnać przed każdym użyciem, dodatkowo niestety przetłuszcza skóre w okresie letnim i po jego zastsowaniu błyszczy sie niemiłosiernie. Dla tłustych cer stanowczo odradzam.

warto wypróbować

Krem dostępny w aptece, cena taka sobie. Jest łagodny, nie podrażnia, naprawdę delikatny. Fajnie, że posiada SPF.
W miarę dobrze się wchłania, ale jak dla mnie mógłby trochę lepiej nawilżać. Ale ogólnie jest spoko, można go polecić do używania na co dzień. Do skóry suchej, wrażliwej i każdej innej. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Jak dla mnie najlepszy krem na dzień jaki miałam :)

Plusy:
dobrze nawilża i na długo

świetny pod makijaż, bo szybko się wchłania i ma filtr UV

nie powoduje pryszczy ani nie zapycha

nie pachnie

0 podrażnień

wydajny

minusy:
cena...

Ilość zużytych opakowań: połowa

Super krem

Krem bardzo przyjemny, używamy go zarówno ja - młoda cera, jak i moja mama. Daje 4,5 gwiazdki, ponieważ u mnie trochę długo się wchłania. Nawilża doskonale, po dwóch dniach "naprawił" mi zniszczoną, wysuszoną i łuszczącą się skórę. Cena adekwatna do zawartości, warto kupić. :) Bardzo polecam?

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa