Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer (Kryjący podkład i korektor 2 w 1)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer to idealnie kryjący podkład i korektor w jednym. Nakładany na całą twarz jako podkład doskonale wyrównuje koloryt skóry, a stosowany punktowo jako korektor zapewnia pokrycie pojedynczych niedoskonałości.

Lekka, bezolejowa formuła Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer zawiera witaminę E i SPF15 chroniący skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Niewątpliwym atutem jest na pewno spora gama kolorystyczna podkładu i korektora w jednym Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 oraz jego przystępna cena.

w buteleczce, z pompką
Krycie
mocne

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

kryjący podkład

Podkład bardzo dobrze kryje. Jednak trzeba uważać z nim na ilość, bo jak nałoży się za dużo to wygląda bardzo ciężko. Muszę mu dać także minusa za słaby wybór jasnych odcieni. Z zalet tego podkładu mogę wyróżnić jego trwałość, bo podkład trzymał się dobrze przez cały dzień.

Krycie to on ma

Podklad poznałam już wiele lat temu. Co jakiś czas do niego wracam wtedy gdy potrzebuje dobrego krycia. Zakryje wszystko nawet moje czerwone policzki. Nie wygląda naturalnie na twarzy ale coś za coś.

Dobry

Odkąd bez żadnego problemu się rozprowadza. Wydaje się on taki całkiem gesty ale jest on kremowy również. Przy rozprowadzaniu czuć taki delikatny lekko wyczuwalny zapach.
Bardzo ładnie pokład utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.

Najlepszy od miesięcy

Odkrycie przy którym trwam! Trwałość tego podkładu to absolutny rewelacja, nawet po wielu godzinach noszenia utrzymuje się dobrze, nie wymagając wielkich poprawek. To idealny wybór na ważne wydarzenia.

Ma plusy w postaci mocnego krycia już przy cienkiej warstwie, skóra wygląda gładko i jednolicie., nie powoduje wysypu i wysuszenia skóry

Różnorodność dostępnych kolorów to kolejny atut tego produktu. Znalezienie idealnego odcienia nie stanowi problemu. dodatkowo, cena tego podkładu jest naprawdę akceptowalna, co sprawia, że doskonała jakość nie musi oznaczać wygórowanej ceny.

Efekt matujący to kolejny element, który mnie przekonał do tego podkładu. Nawet po wielu godzinach noszenia skóra pozostaje matowa, co jest doskonałe dla osób z tendencją do nadmiernego świecenia się.

Podsumowując, ten trwały, mocno kryjący podkład to prawdziwa perełka w świecie kosmetyków. Zdecydowanie polecam każdemu, kto poszukuje produktu o doskonałej trwałości, mocnym kryciu i atrakcyjnej cenie.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Golden Rose Total Cover: Dwie Funkcje, Jeden Efekt

Golden Rose Total Cover to prawdziwe odkrycie dla miłośniczek praktycznych rozwiązań. Jego 2-w-1 design, łączący funkcję podkładu i korektora, zapewnia szybkie i skuteczne przykrycie wszelkich niedoskonałości. Konsystencja jest dość gładka natomiast podkład nie należy do lekkich . Podkład utrzymuje się przez długi czas, a jego formuła nie podkreśla suchych miejsc ani nie tworzy efektu maski. Golden Rose Total Cover to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie praktyczność i efektywne krycie w jednym

Daje radę

Podkład świetnie się rozprowadza. Pierwsze moje wrażenie- zbyt ciemny, jednak po rozsmarowaniu na twarzy idealnie stopił się z moją dość jasną karnacją. Trzyma się kilka godzin bez poprawek. Nie zawsze muszę go matowić pudrem, czasem nie wymaga.

Jest ok

Podkład ładnie kryje, choć nie nadaje się do korygowania jakiś niedoskonałości, raczej średnie krycie - dla mnie akurat idealne. Jedyny mankament to brak dozownika. Nie bardzo lubie takie rozwiązanie....

Mój must have na większe wyjścia.

Produkt:
+ zamknięty jest w wygodnym minimalistycznym i lekkim opakowaniu o pojemności 30ml z pompką, którą idealnie możemy sobie odmierzyć potrzebną ilość,
+ posiadam w odcieniu 03 Almond. Jest to dość mocno żółty odcień, jednak u mnie ładnie stapia się ze skórą i nic się nie odznacza. Nie zauważyłam też, aby ciemniał,
+ w konsystencji jest gęsty, kremowy i lubię go najpierw rozprowadzić cienką warstwą palcami, a następnie doklepać gąbeczką,
+ ma delikatny, ledwo wyczuwalny zapach,
+ kryje prawie że stuprocentowo! Wszelkie zaczerwienienia czy przebarwienia potrądzikowe są niewidoczne, jednak możemy też osiągnąć nim bardziej naturalny efekt,
+ wykończenie jest matowe, ale nie suche,
+ jest widoczny na twarzy, ale nie wygląda ciężko - nie daje efektu maski, nie podkreśla rozszerzonych porów czy zmarszczek,
+ przypudrowany ulubionym pudrem matującym, utrzymuje się od rana do nocy w stanie prawie że idealnym! Mam cerę tłustą z trądzikiem. Oczywiście strefa T po kilku godzinach się wyświeca, ale nadal wygląda to dobrze. Lubi też wejść w linię uśmiechu, ale to moje problematyczne miejsce,
- jego minusem jest też to, że używany dzień w dzień lubi zapychać, jednak tak jak wspomniałam na początku ja po niego lubię sięgać, gdy chcę mieć pewność, że mój makijaż będzie wyglądał dobrze przez wiele godzin.
Podsumowując: uwielbiam ten podkład i z pewnością, gdy się skończy to kupię go ponownie.

Całkiem całkiem

Podkład spełnia obietnice producenta, kryje , matuje, jest w miarę trwały. Jedyny jego problem to uboga gamą kolorów, mam jasna karnację ale zawsze wybieram podkłady w żółtych tonach, ten niestety bardzo mocno wpada w rozowy… jednak zmieszany z żółtym color creatorem z Kobo wyglada ok.
W sumie to ma jeszcze jeden problem a mianowicie wydajność, bardzo szybko się kończy.

Jak dla mnie lepszy od Double Wear

Bardzo dobry podkład, w śmiesznej cenie.
Dobrze się rozprowadza na skórze, utrzymuje się bajecznie a jednocześnie nie daje na twarzy uczucia maski i ściągania jak w przypadku Double Wear.
Szczerze, na początku bałam się go używać przez wspomniany wcześniej podkład od Estee Lauder który w moim przypadku się nie sprawdził.. Więc jakie było moje zaskoczenie jak nałożyłam go pierwszy raz :D
Miłość..

Oj nie do końca dla mnie

Po ten podkład sięgnęłam zachęcona promocją, opiniami oraz obietnicami producenta. Ja go oceniam jako przeciętny ponieważ nie do końca mi odpowiada, konsystencja jest ok,dobrze się go aplikuje ale bardzo szybko ciastkuje się i schodził mi z twarzy potęgując mało ciekawy efekt. Do tego bardzo utleniał się, wchodził w pory mimo zastosowania bazy

Kryjący podkład

Bardzo fajny podkład kryjący. Można nim spokojnie budować . Długo utrzymuje się na twarzy nie uwidacznia zmarszczek świetna gama kolorystyczna . Plus za pompkę wbudowaną w opakowaniu. Pamiętaj aby przed użyciem wstrząsnąć