Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Revlon, Custom Creations Foundation SPF 15

Podkład w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, w którym mieści się 5 odcieni. Wygodny w aplikacji dozownik pozwala na wydobycie jednego z tych odcieni dla perfekcyjnego dopasowania do kolorytu cery. To jak 5 podkładów w jednym.
Producent obiecuje naturalne wykończenie i lekkie/średnie krycie, wygładzenie i trwałość makijażu.
Występuje w 6 wersjach kolorystycznych.

Skład: Active ingredients: Titanium Dioxide 3.2%, Zinc Oxide 2.1%

Cena: ok. 14USD / 30ml
/m/

Zwyczajny podkład

Kupiłam go, ponieważ szukałam czegoś lżejszego na wiosnę, co zastąpiło by mi colorstay :) Czasami zdarza mi się malować inne osoby, dlatego skusiła mnie jego forma i możliwość posiadania więcej odcieni podkładu. Trochę zawiodłam się tym produktem... Fakt- jest lżejszy niż colorstay.. ale niesamowicie wysusza moją skórę ( a mam tłustą).Musiałam używać dobrych nawilżających kremów, bo inaczej podkreślał suche skórki. Kryje? Średnio- w kierunku do słabo. Szybko "schodzi" z twarzy, co jest dużym minusem i niesamowicie brudzi ubrania :/ moim zdaniem jest to podkład dla cery normalnej, bez większych niedoskonałości i bez nadmiernego wydzielania sebum. Ale ile z nas ma taką skórę?:) Zużyję ten podkład do końca, bo najgorszy nie jest... Ale staram się nie używać go codziennie, bo efekt przesuszenia gwarantowany. Mimo wszystko daje dosyć naturalny efekt, gdyby był nieco trwalszy, może kupiłabym drugi raz. Ale na tę chwilę szukam czegoś lepszego:)

Bardzo praktyczny

Oceniam podkład Revlon\'a na 4* bo wciąż szukam swojego ideału ;)
Podkład jest bardzo ale to bardzo praktyczny i odpowiedni na kazdą porę roku ze względu na możliwość 5 odcieni. Dla mnie to bardzo ważne i pożyteczne.
Krycie prawie że idealne (nie mam jakiś tam problemów z cerą typu krostki,blizny itp)

Używam tego produktu od: 6mcy

A owszem.

Kupiłam go przypadkiem bo chyba w Douglasie była na niego promocja. Więc postanowiłam spróbować. I naprawdę jestem zadowolona ;) pięknie matuje, wygładza buzie, jest praktycznie niewidoczny i bardzo lekki. Krycie ma słabe, dlatego dla dziewczyn z problemami skórnymi się nie nadaje. No i z jego trwałością też nie jest fantastycznie. Ale dla mnie to naprawdę dobry produkt, idealny na wakacje :) Polecam !

Ciekawy.

Po wypróbowanu w szkole kupiłam najjaśniejszy odcień i używałam jedynki pod oczy jako rozjaśniacza, a trójki na resztę twarzy. Podkłąd jest lekki, półkryjący, nieźle matuje (mam cerę mieszaną, która kocha blask :P). Jesli ktoś nie ma koszmarnej cery i lubi anturalny amkijaż- polecam.
Jego wadą jest niewielka wydajność. Moze gdybym uzywała tylko środkowego odcienia, byłoby lepiej, bo zużywałabym równomiernie jasny i ciemny kolor (które sie mieszają), a tak została mi nieprzydatna piatka :P
Ponadto cena- w niektórych cenach jest zbyt wysoka, ale można go znaleźć i za 35 zł.
Ogólnie kupiłabym chętnie jeszcze raz ten sam podkład, ale większą ilość w jednym odcieniu ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie

Bez rewelacji

Nie podpasowal mi i nie nadaje sie do mojej cery...szerze nawet go nie wykorzystalam tylko oddalam kolezance....podklad wogole nie kryl moich przebarwien i wypryskow...byl wodnisty z tego co pamietam i napewno wiecej go nie kupie....;/

Używam tego produktu od: dawno kupilam
Ilość zużytych opakowań: nie skonczylam oddalam kolezance

nie najgorszy

Kupiłam podkład ok 3 tygodnie temu. Zauważyłam że jakoś odcień którego używam powoli jest na wykończeniu. Powiem że na początku stosowania nie byłam zadowolona, ze względu na jasną karnację wybierałam odcień 1 ale był zdecydowanie za blady i nienaturalny. Musiałam doszukać się odpowiedniego odcienia. Napewno nie zapycha, po Inglocie YSM miałam lekki wysyp krostek na czole, obecnie mi zniknęły. Jednak tamten był lepszy pod względem krycia, konsystencji. Revlon ma zbyt wodnistą jak dla mnie strukture. Włazi w pory, po poprawkach niektóre partie twarzy wyglądają nieco gorzej np nos. Wysusza. Nie mocno ale trochę napewno, podkreślając suche skórki zwykle na czole.
Trzyma się całkiem dobrze, nie daje matu ale nie przetłuszcza skóry.
Trochę osiada szczególnie w miejscach takich jak okolice ust.
Sądze że można wypróbować, szczególnie teraz w cieplejsze dni, ale nie jest dobrze kryjący.
Trochę niewydajny z tym mieszaniem odcieni.Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 cały czas

Bardzo dobry!

Miałam początkowo obiekcje do tego fluidu ze względu na to mieszanie odcieni. W konsekwencji uważam, że jest to bardzo dobry pomysł, jaśniejszego używam pod oczy (zamiast korektora)lub w tych partiach twarzy, które wymagają rozjaśnienia:) Niestety, produkt nie jest przeznaczony dla osób, które poszukują bardziej kryjącego efektu. Jest on bardzo lekki, idealny na cieplejsze dni. Nie wiem, czy kupię ponownie ten produkt, ponieważ lubię eksperymentować w poszukiwaniu ideału:)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

***

Jestem fanką kolorowych produktów Revlonu więc musiałam wypróbować również i ten podkład.
Bardzo ciekawe rozwiązanie, a na pewno bardzo przydatne bo już nawet nie chodzi o zmianę karnacji lato-zima ale i o makijaż w ciągu dnia i w promieniach słońca, a nocą w sztucznym świetle. Ma dość lejącą się konsystencję co sprawia, że bardzo dobrze stapia się ze skórą ale jedynie ujednolica cerę, co do właściwości kryjących- są znikome.
Ogólnie odbieram ten produkt jako bardziej bajer w kosmetyczce niż jako kosmetyk użytkowy.

Ale jest dobry.

poza tym nic nie przebije jego konkurenta-ColorStaya ;)

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Jeden z najlepszych

Revlon Custom to kolejny udany produkt tej firmy. Podkład doskonale matuje cerę nie podkreślając przy tym suchych miejsc.
+dobrze matuje
+niewidoczny na twarzy (nie tworzy efektu maski)
+ładnie wygładza cerę i nadaje jej świeżości
+wydajny
+przystępna cena (na allegro można kupić za bezcen)
+nie zatyka porów
+długo utrzymuje się na twarzy (około 6-8godzin)
+nie brudzi ubrań
+szybko wchłania się w cerę

-słabe krycie (nie polecam kobietką z problemami skórnymi)
-nieporęczne opakowanie

Mimo wszystko polecam:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Prawie ideał

Podkład jest naprawdę dobry, wyrównuje koloryt, nie podkreśla moich suchych skórek. Pomysł na mieszanie dwóch kolorów również przypadł mi do gustu. Maleńkim minusikiem jest średnie krycie, z większymi problemami sobie nie radzi, ale ja używam jeszcze korektora także jest ok ;)

bez rewelacji

Owszem, świetny pomysł z dobieraniem odcienia. Dobrałam idealny, ale po skończeniu jasnego- zostało mi sporo ciemnego koloru. Wykorzystałam z innymi podkładami, ale mimo to uważam że to mało oszczędne rozwiązanie. Aby zakrył niedoskonałości trzeba nakładać kilka warstw, a efekt jest niestety sztuczny no i zanieczyszcza cerę. Polecam zatem osobom, które mają cerę bez skazy. Dobrze matuje, dość trwały, łatwy w aplikacji, poręczne opakowanie.
Niestety mam cerę z niedoskonałościami więc dla mnie odpada.

Zwyczajny

Plus za opakowanie i pomysl,jednak podklad jest zupelnie zwyczajny,za polowe ceny mozna miec podobny innych marek.Poreczny,wygodny,aczkolwiek mialam pewne problemy z pompka,czasem musialam mocno sie z nia mocowac,cisnac...Dobrze sie rozprowadza,jest bardzo delikatny,sredni kryje,dosyc tlusty,niezbyt trwaly...Po zuzyciu zostal w opakowaniu ciemny odcien,ktory potem zmieszalam z innym podkladem.

Używam tego produktu od:przez 4 miesiace