L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Lekki szampon odżywczy z olejkiem kokosowym

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 3.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Specyfika włosów normalnych i suchych
Włosy normalne i suche są często pozbawione życia, szorstkie i matowe. Potrzebują odżywienia, ale bez efektu obciążenia, aby pozostały lekkie i piękne.

Sekret formuły wzbogaconej o olejek kokosowy dla intensywnego odżywienia bez efektu obiążenia
Formuła bez silikonów wzbogacona olejkiem kokosowym
- zapewnia intensywne odżywienie dla efektu lekkich i pełnych życia włosów
- wygładza i nadaje miękkość, aby wydobyć intensywny blask włosów.
- nadaje włosom subtelny, zmysłowy kokosowy zapach.

Rezultat : wyjątkowe odżywienie normalnych i suchych włosów.
Intensywnie odżywia bez efektu obciążenia. Włosy stają się niezwykle miękkie, elastyczne i pełne życia.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
nawilżające
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Super odżywczy Klasyk

Super odżywczy! Klasyk nie do zastąpienia. Szampon bardzo dobrze się pieni. Po aplikacji małej ilości umyjesz całą głowę. Dobrze się spłukuje. Ładnie pachnie. Zawartość olejków sprawia że włosy nie są suche i wyglądają na trwale nawilżone!
Polecam do codziennego stosowania.
U nas w domu używa go cała rodzina i jest bardzo zadowolona.

Rewelacyjny

Kocham szampony tej firmy.
Efekt mega miękkie włosy i delikatne w dotyku , odżywione po same końce. Zapach relacyjny , długo utrzymuje się na włosach . Nie podrażnia skóry głowy a to dla mnie najważniejsze . Opakowanie estetyczne , przezroczyste dzięki czemu możemy zobaczyć konsystencję produktu.
Cena jest zaskakująca jak na tak dobra jakość produktu.
Polecam z czystym sumieniem

Lubię go

Szampon ma piękny zapach. Włosy po umyciu są lekkie, nawilżone. Ciężko w tej cenie znaleźć dobry szampon a jednak Garnier ogarnął temat. Goraco polecam wypróbować i przekonać się jaki jest dobry.

Aktualnie mój ulubiony!

W końcu przetestowałam ten kultowy szampon, a propo to dzięki mojej mamie, która go polecała i postanowiła obdarzyć mnie nim, abym wypróbowała go również na swoich włosach.
Markę loreal znałam już, ponieważ no jest to marka raczej znana zarówno z produktów do włosów, jak i do twarzy.
Jeśli chodzi o ten szampon to on jest obłędny. Testowałam sporo szamponów, mam swoich faworytów, ale też staram się raczej nie trzymać kurczowo tylko jednego, ponieważ moje włosy bardzo szybko się przyzwyczajają do produktu i później już nie ma takiego efektu wow, no i tetaz padło na ten.
Jest świetny pod każdym względem. Wygładza moje włosy, odżywia, do tego świetnie pachnie, mam wrażenie że też odbija trochę włosy od nasady. Włosy są sypkie, mniej się przetłuszczają, no po prostu jest tak jakbym chciała żeby ten włos wyglądał.
Szczerze mówiąc to nie sądziłam, że ten szampon zrobi aż taka robotę.

Ten szampon to jest naprawdę sztosik. Podoba mi się jego bogaty skład. Ma fajną dość treściwą, dość gęstą konsystencję, która mega się pieni, jest niesamowicie wydajny. Wystarczy mała ilość na umycie całej głowy. Szampon rewelacyjnie wypielęgnował moje włosy, sprawił, że włosy są sypkie, nawilżone, z łatwością się rozczesują. Chwalę sobie go również za to, że dobrze nawilżył skórę głowy. Jego zapach jest naprawdę przyjemnym. Mega wam go polecam.

Może być

Szampon jest odżywczy z olejkami marula i kameliowym. Przeznaczony dla włosów suchych. Ja osobiście mam włosy przetłuszczające się, więc na moje włosy średnio działa. Owszem nawilża, włosy są wygładzone. Niestety po myciu moje włosy wyglądają jakby wcale myte nie były. Moje włosy nie lubią szamponów z tej firmy. Aleee może na innych rodzajach włosów się bardziej sprawdzi.

Zdecydowanie nie polecam

Nawiązała mi Pani konsultant ten szampon. Dawałam jemu 1000 szans i wierzyłam w ten szampon za każdym razem, ale … nie polecam , nie mogłam tego ani spłukać normalnie ani zastosować , bardzo dużo produktu musiałam nałożyć żebyś umyć włosy. Czasami musiałam myć głowę 3-4 razy. Mam blond i bardzo pilnuje swoje włosy , teraz mój stan włosów dla mnie jest - niezadowolony. Nie polecam :(

Mizerny skład z fajnym efektem

Szampony L'Oreal to takie moje kosmetyczne guilty pleasure - wiem, że nie są wybitne pod katem składów, ale jednocześnie moje włosy bardzo sie z nimi lubią. Nie inaczej jest zresztą tutaj, bo szampon ma śliczne opakowanie, pachnie cudownie a mycie nim włosów to przyjemność. Szampon nie obciąża włosów, dobrze je oczyszcza i jednocześnie ich nie przesusza ani nie przyśpiesza przetłuszczania się. Włosy po umyciu są puszyste i delikatne, no niemal ideał.
Jak dla mnie warto dać mu szansę.

pomaga w rozczesywaniu

szampon ma bardzo dobra cene niewspółmierna do efektów jakie daje
opakowanie jeT ładne poręczne wygodne duzo jest w nim produktu ktory dobrze sie pieni i myje włosy
konsystencja jest przyjemna mila szybko mozna namydlić wszystkie włosy
daje sibie rade nawet z naprawde długimi i poszarpanymi włosami co daje duzy plus
po umyciu zapewnia zdecydowanie łatwiejsze rozczesywanie nieco zmiękcza włosy co jest dla mnie wazne :)
polecam jedyny minus to skład

Fajny szampon o pięknym kokosowym zapachu

Lubie szampony drogeryjne od L'Oreal Paris , może nie wszystkie się u mnie sprawdzają ale większość owszem.
Tym razem skusiłam się na szampon którego nie miałam okazji jeszcze używać, lekki szampon z olejkiem kokosowym do włosów normalnych i zniszczonych.
Produkt nie obciążył mi włosów, oczyścił je bez efektu suchego siana na głowie. Mam włosy rozjaśniane blond dlatego ważna dla mnie jest ich pielęgnacja, stawiam na nawilżenie i produkty mające w składzie olejki pielęgnacyjne, bogate w składniki odżywcze. Włosy po umyciu szamponem i wysuszeniu są sypkie i nie elektryzują się.
Zapach szamponu jest przepiękny, coś dla fanów kokosa czyli dla mnie.
Opakowanie bardzo estetyczne a przy tym przezroczyste dzięki czemu mamy wgląd w ilość szamponu w butelce.
Będę pewnie do niego wracać co jakiś czas.

Od jakiegoś czasu używam tego szamponu i jestem z niego bardzo zadowolona. Szampon ma piękny kokosowy zapach ze aż chce się go zjeść, dobrze się pieni, skóra głowy oraz włosy są oczyszczone, włosy po tym szamponie są lekkie, pachnące, odżywione, lśniące. Ogólnie świetny szampon a jak jeszcze spotka się go na promocji w drogerii to trzeba kupić kilka opakowań

Fajny drogeryjny szampon

Nie bede się rozpisywać, ponieważ każdy zna markę Loreal.
Jest to typowy szampon drogeryjny, a można go znaleźć także w supermarkecie.
Tego typu szampon nie powala składem ale domywa skore głowy.
Mogę powiedziec ze spełnia swoje zadanie - myje.
O pielęgnacji nie bede sie wypowiadać ponieważ szampon jest do skory głowy a nie do pielęgnacji włosów.
Długi czas używałam go bez odżywki i nie miałam problemów z rozczesaniem włosów.
Zapach mi się podoba, ale używając go w ciąży bardzo mi zbrzydł.