Pierre Rene, Professional, Loose Powder (Puder sypki)

Pierre Rene, Professional, Loose Powder (Puder sypki)

Puder sypki zapewnia idealny, naturalny efekt utrzymujący się nienagannie przez wiele godzin. Redukuje świecenie, matuje cerę oraz wyrównuje jej koloryt. Formuła oparta na minerałach gwarantuje komfort stosowania oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia. Pozostawia na skórze uczucie gładkości i zapewnia satynowe wykończenie makijażu. Nie wysusza skóry.

sypki
mieszana, normalna
utrwalające, rozświetlające, matujące

Całkiem ok

Kupiłam go na promocji i jestem z niego bardzo zadowolona, puder jest drobno zmielony, nie zostawia za bardzo koloru na twarzy, nie bieli, używam go również pod oko i uważam ze sprawdza się świetnie, dobrze utrwala makijaż, jest wydajny, ma ładny zapach takiego typowego pudru. Ogólnie polecam ale uważam ze trzeba kupować go na promocji bo wówczas cena jest bardziej adekwatna do jakości

Nie dla skór mieszanych

Zrobiłam zamówienie na kilka produktów tej marki i niestety żaden z nich nie zdał egzaminu. Puder znajduje się w wygodnym dziurkowanym opakowaniu. Ładnie pachnie i jest bardzo drobno zmielony. Nie żółci skóry ale uwydatnia wszystkie niedoskonałości, daje matowy efekt ale u mnie nie wygląda on dobrze. na dodatek bardzo szybko się wyświeca. Nie polecam i nie wrócą.

Żółty

Puder jest delikatny, mega drobno zmielony ale nie jest transparentny tylko żółty i to mocno. Może dlatego że mam bardzo jasną karnację jest to u mnie aż tak widoczne. Zostaje przy nie zawodnynm stay matt.

Świetny

Puder kupiłam na podstawie opinii w internecie.I sprawdza się tak jak powinien.Twarz staje się matowa i z tym pudrem o wiele lepiej wygląda niz bym miała nałożyć tylko sam podkład.

Dobry produkt

Puder jest bardzo wydajny, opakowanie wytrzymałe i przyjemne w użytkowaniu. Ładnie pachnie, co jest jego dużym plusem. Po użyciu twarz jest wygładzona, wykończenie jest satynowe, trochę zbyt szybko wyświeca się twarz, ale w ciągu dnia bezpiecznie można go dokładać. Odcień dobrze dostosowuje się do odcienia skóry, nie przyciemnia.

Ładne satynowe wykonczenie

Na początku byłam bardzo zła na siebie, że zakupiłam ten puder, poniewaz strasznie się wysypywał. Otwieranie i zamykanie zawsze było zakończone rozsypana mgła pudru. Przenoszenie go w kosmetyczce nie jest więc dobrym pomysłem. Przez ten defekt puder jest mało wydajny, gdyż polowa się wysypała i przy okazji zabrudzila inne rzeczy.

Wraz z upływem czasu i pracy z tym pudrem zaczęłam zauważać jego zalety. W miarę gdy pudru ubyło przestał się rozsypywać gdzie popadnie. Poza tym ma ladny delikatny brązowy odcień. Ładnie dostosowuje się do twarzy. Nie tworzy efektu maski. No chyba, że ktoś nie ma umiaru to może sobie krzywde zrobić nawet tak fajnym kosmetykiem. Kolejny plus, że nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek.
Prawda jest również, że puder ten daje nam zakończenie satynowym efektem. Buzia wygląda ślicznie i jest gladziutka. Prawda też jest, że matuje i to całkiem na długo. Mam cerę mieszana takze mat jest dla mnie bardzo ważny.

Cena również nie jest najgorsza więc na pewno do niego nie jeden raz wrócę :)

Mój ulubiony puder sypki!

Bardzo długo szukałam sypkiego pudru, który nie tylko utrwalił by mi makijaż ale również zmatowił moją cerę przynajmniej na parę godzin. Puder z Pierre Rene odkryłam przypadkowo. Na jakiejś promocji w drogerii. Byłam lekko sceptycznie nastawiona do tego produktu jednak bardzo miło mnie zaskoczył. Okazało się, że to mój strzał w 10! Puder ładnie utrwala makijaż oraz matowi skórę. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Jest dobrze zmielony i bardzo wydajny. Opakowanie jest również bardzo wygodne.

Ulubieniec <3

Kolor - 03 Transparent
Jeśli chodzi o pudry sypkie to jest mój HIT. <3 Kupuje go regularnie już od kilku lat. Lekki, jedwabisty, dobrze zmielony, pięknie pachnie. Świetnie utrwala podkład i korektor, nie tworzy na skórze suchej, nieestetycznej skorupy. Daje bardzo ładne, naturalne (lekko satynowe) wykończenie. Świetnie nadaje się do bakingu, nie obciążając przy tym skóry. Kolor 03 - transparent zupełnie nie wpływa na odcień podkładu czy korektora. Poprzednie opakowanie nie należało do udanych, ale teraz gdy sitko ma możliwość zakrycia jest po prostu idealny pod każdym względem. Śmiało możemy go nosić w torebce bez obawy, że się wysypie. Jego regularna cena w Drogeriach Natura to 24,99zł, ale bardzo często jest w promocji i można go kupić już za 13-14zł (wtedy zawsze robię sobie zapas). POLECAM! :) Naprawdę warto. :)

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Mój ulubieniec

Nie znalazłam na temat tego pudru wystarczającej opinii po której przeczytaniu bez wahania kupiłabym ten puder, więc sama chciałam się przekonać co warta. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych pudrów dostępnych stacjonarnie w drogerii (np. jaśmin) za niewygórowaną cenę.

Dobry, tani, łatwo dostępny

Bardzo fajny, drobno zmielony puder o ładnym jasnym, lekko żółtym kolorze (03 translucent) Nie wysusza, nie wybiela podkładu. Zużyłam już pewnie z 5 opakowań i zawsze robię zapas. Polecam :)
PS Nie polecam koloru 01- kiedyś wzięłam przez przypadek- tragedia, pomarańcza na twarzy, może latem będzie lepiej.

Fajny ale mało wydajny

Całkiem dobry puder, delikatnie rozświetla cerę nadając jej satynowy blask. Nie posiada błyszczących drobinek. Niestety jest bardzo mało wydajny, jedno opakowanie przy codziennym stosowaniu wystarczyło mi na jakieś 2 miesiące. Opakowanie dosyć niepraktyczne, łatwo może się otworzyć np. w podróży oraz ciężko z niego wydobyć odpowiednią ilość produktu. Kolor 03 transparent ma wbrew nazwie delikatnie beżowy odcień dzięki czemu nie bieli skóry. U mnie średnio się się sprawdził, po około 4 godzinach już trochę się świeciłam, dodam że mam cerę tłustą w strefie T i normalną na policzkach.