Oriflame, Giordani Gold, MasterCreation Lipstick (Pomadka do ust)

Oriflame, Giordani Gold, MasterCreation Lipstick (Pomadka do ust)

Bogata, luksusowa szminka o podwójnym działaniu: zwiększa witalność skóry, dzięki czemu usta mają pełniejszy, młodzieńczy wygląd - natychmiast i z czasem. Zawiera nawilżający, wzmacniający witalność peptyd biomimetyczny oraz sfery hydratacyjne. Formuła szminki jest przyjemnie kremowa i wspaniale upiększa usta.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
perłowe

Kupiony w: U konsultantki

polecam

Piękna opakowanie, doskonała czerwień i dobra trwałość. Pomadka dość kremowa, dobrze się rozprowadza, nie mam w zasadzie żadnych zastrzeżeń, udany kosmetyk.

Boska

Dzięki uprzejmości portalu wizaż.pl mam możliwość testować kosmetyki do makijażu od Oriflame.
W przesyłce z nowościami Giordani Gold znalazłam min pomadki Master Creation o bogatej kremowej formule. Pierwsze co "rzuca się w oczy" to opakowanie. Aż takiego luksusu się nie spodziewałam. Jest obłędne, ekskluzywne i przepiękne. Szminka nawet jakby nie działała, to jest cudownym, przepięknym gadżetem idealnym dla każdej kobiety. Opakowanie jest klasyczne, wykręcane, ale wykonane że dlatego metalu, który ma geawery w kształcie literek G. Żadne moje słowa nie są w stanie opisać tego jak bardzo mi się to opakowanie podoba. Ale czy działa, bo tego jesteście pewnie ciekawi? Ona nie tylko precyzyjnie pokrywa usta stonowanym, ale kuszącym kolorem, ale także zwiększa witalność skóry i zapewnia uczucie intensywnie nawilżonych ust. Szminkę bardzo łatwo się nakłada i jest dość trwała. Podczas noszenia nie roluje się i brzydko nie wyciera. Zjada się równomiernie, najbardziej podczas posiłku. Ale gdy nie zamierzasz w niej jeść, to długo będzie Ci służyć. Dla mnie ważne jest to, że moje usta, gdy są pomalowane, to nie wysychają i mają bardzo ładny kolor. Szminka ma również bardzo przyjemny zapach. Jestem z niej bardzo zadowolona. Kolorki choć intensywne to bardzo stonowane i nie krzykliwe. Jeśli lubicie takie kolorki, to wcale nie musicie używać jej tylko na wielkie wyjścia. U mnie świetnie sprawdza się również na codzień.

Świetna

Pomadka umieszczona jest w złotym, eleganckim opakowaniu, które tylko dodaje uroku i bogactwa. Sama w sobie jest miękka i delikatna oraz posiada składniki takie jak witamina E, które odżywiają i nawilżają usta. Kolor jest bardzo intensywny, a co najważniejsze długotrwałe. Nie zmazuje się szybko z ust, za co daje jej wielki plus.

Luksus w zasięgu ręki

Opakowanie pomadki jest boskie, mega solidne, złote, luksusowe, kobiece Pomadka idealna na prezent czy do torebki. Pierwsze wrażenie robi WOW!

Formuła jest kremowa, gładko sunie po ustach. Kolory są intensywne a wykończenie jest z połyskiem. Pomadka jest dość trwała do czasu posiłku nie mam jej nic do zarzucenia. Zjada się ale bez problemu można dokładać. Pachnie bardzo delikatnie słodziutko. Pomadka nie wysusza ust w wręcz przeciwnie nawilża. Dla mnie największą zaletą tych pomadek jest opakowanie. Do wyboru mamy aż 10 pięknych kolorów.

Szczerze polecam ja uwielbiam te pomadki i na pewno skuszę się na inne kolory.

Idealne

Pomadki Giordani Gold Master Creation zamknięte są w pięknych, eleganckich złotych opakowaniach, które stanowią ozdobę i ładny gadżet w torebce.
Kolory które otrzymałam to Delicate Pink - róż z brzoskwiniowymi tonami - zdecydowanie mój ulubiony kolor na co dzień, Petal Pink - delikatny róż, Red Romance - bardzo żywy odcień czerwieni oraz bordowy Rich Burgundy.
Pomadki mają bardzo kremową konsystencję i mocną pigmentację, która pozwala na łatwą i precyzyjną aplikację. Ich formuła jest mocno nawilżająca, masełkowa dzięki czemu bardzo przyjemnie się je nosi przez cały dzień. Nie rozmazują się, nie wychodzą poza kontur, nie wysuszają ust. Znikają bardzo stopniowo i naturalnie. Ich kremowe i błyszczące wykończenie to zdecydowanie mój ulubiony wybór na co dzień - ponieważ daje lekkie, bardziej naturalne i „zdrowe” wykończenie niż ciężkie matowe pomadki. Kolorki idealne na co dzień, a czerwień i burgund to odcienie świetne na jesień i zimę.
Bardzo polubiłam te pomadki i chętnie po nie sięgam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dawno nie miałam tak dobrej pomadki!

Pomadki Z serii Giordani Gold otrzymałam do testów.
4 kolory, w tym dwa mocne i intensyne a dwa kolejne dzienne , delikatne róże na każdą okazję. Największą zaletą ich jest kremowa konsystencja, rozprowadzająca się jak masło. Nawilżają oraz pachną jak szminki mojej mamy jakie pamiętam z dzieciństwa. Pomadki nie są błyszczące , tzn. nie zawierają drobinek brokatu itp. dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie.
Opakowanie tych pomadek do instna petarda! Złote, masywne, luksusowe i ponad przeciętnie eleganckie. Można postawić je na toaletce czy w łazience bez żadnego wstydu. Używam tych pomadek od 2 tygodni i jak na razie nie zamieniam ich na żadne inne!!!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

super

Kolorów jest sporo, więc każdy powinien znaleźć idealny dla siebie. Opakowanie jest bardzo ładne i eleganckie, więc każdemu powinno się spodobać. Pomadka ma ładny zapach, a także jest fajnie ścięta przez co raczej nikt nie będzie miał problemu przy malowaniu. Jest ona można powiedzieć w połowie matowa, ale nawilża usta. Mi się bardzo podoba.

Trwałe, nasycone piękne kolory w ekskluzywnej formie - mój HIT

Kocham szminki, mogę mieć ich wiele. Lubię wybierać w kolorach, formułach i bawić się ich efektem. Od kremowego po mocny piaskowy mat.

Pomadki z linii Giordani Gold od Oriflame wywarły na mnie ogromne wrażenie.

Na wstępie należy wspomnieć o ich designie, bo wyglądają obłędnie. Są w całości złote z logowaniem na dole. Muszę przyznać, że wygląd tej szminki przywodzi mi na myśl najbardziej ekskluzywne marki jak Givenchy, Dior czy Gucci. Sam wygląd szminki sprawia, że chce się ją mieć, bo to po prostu cacko.

Jeśli chodzi o samą pomadkę. Ma miękką kremową formułę, która w jednej warstwie nadaje ustom piękny odcień, kryjąc je w zupełności. Pigmentacja szminki to bez wątpienia jej główna zaleta. Co ważne pomadka odczuwalnie nawilża usta, przez co noszenie jej to komfort bez wysuszania delikatnej skóry warg. Na uwagę zasługuję również trwałość jest niezła do 3 godzin w nienaruszonym stanie i z tą samą pigmentacją.

Ciężko nie zakochać się w tych pomadkach bo dla mnie to klasa sama w sobie, od opakowania i wyglądu począwszy po ich działanie i efekt makijażu. Są to pomadki dla wymagających kobiet, które cenią sobie perfekcyjny makijaż bez kompromisów. Jestem mile zaskoczona, że cena tych pomadek jest bardzo przystępna, obecnie są w korzystnej promocji więc warto zaopatrzeć się bo makijaż bez nich to nie to samo.

Kocham, kocham, kocham

Powiem Wam szczerze jestem zachwycona tymi pomadkami. Jak zobaczyłam te cudowne złote opakowania aż dech mi zaparło, są prześliczne . Dodatkowo pomadki mają delikatny zapach. .
Bardzo mi się podoba pigmentacja, kolory są przepiękne i łatwo można je nałożyć na usta . Idealne kolory na jesień i nie tylko .
Pomadka ma lekką kremową formułę, którą bardzo przyjemnie nosi się na ustach. Dodatkowo dobrze nawilża usta, zwiększa witalność skory, a usta uzyskują nawilżający uwodzicielski efekt .
U mnie na ustach utrzymują się ok 4-5 godz. Ale ponowna aplikacja jest bardzo łatwa.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Oriflame, Giordani Gold, Master Creation Lipstick (Pomadka do ust)

Przyjemne delikatne,kremowe i subtelne pomadki Giordani Gold MasterCreation od @oriflamepoland dają efekt pełniejszych i nieskazitelnie pięknych ust. Moim ulubieńcem jest 33395 Rich Burgundy , idealnie wpasowuje się w jesienny klimat.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

niewyczuwalna na ustach, doskonała trwałość

Pomadka jest idealnie skonstruowana. Ma bardzo lekką, wręcz piórkową formułę, dzięki czemu praktycznie nie odczuwamy jej noszenia, a przy tym ma zaskakującą, kilkugodzinną trwałość. Niestraszne jej posiłki czy napoje, gdyż idealnie wtapia się w usta i nie wymaga poprawiania, również nie wysusza ust.

Przede wszystkim na pochwałę zasługuje piękne, złote opakowanie z tłoczonymi literami, również na samej pomadce naniesiono logo Giorgani Gold. Przez takie elementy, produkt wydaje się być bardziej luksusowy, a sam kolor opakowania bardzo kojarzy mi się ze świętami. Sama chciałabym znaleźć taki prezent pod choinką.

Jej aksamitne wykończenie zadowoli nawet najbardziej wymagające użytkowniczki, głębia koloru pozwala na cieszenie się jej stosowaniem nawet podczas spożywania posiłków.

Cena jest bardzo atrakcyjna, adekwatna do jakości.