Joanna, Ultra Color System, Odżywka koloryzująca (różne rodzaje)

Joanna, Ultra Color System, Odżywka koloryzująca (różne rodzaje)

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 3.53/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odżywki koloryzujące 2 w 1 Joanna Ultra Color System łączą dwa trendy: sprawiają, że włosy są zdrowe i błyszczące oraz pielęgnują je podczas koloryzacji.
Nowe odżywki Ultra Color System Joanna nie tylko skutecznie dbają o kondycję włosów, ale także ekspresowo przywracają świeżość koloru. Kwaśne ph powoduje zamkniecie łusek i nadaje włosom blask oraz sprężystość. Jeśli szukasz szybkiej regeneracji włosów farbowanych oraz wzmocnienia i poprawy ich odcienia, sięgnij po odżywki koloryzujące Joanna Ultra Color System. Odświeżają i podkreślają kolor włosów już w 3 minuty, nabłyszczając i wygładzając przy tym włosy. Wszystkie te cechy znajdziesz w jednym produkcie!

Joanna Ultra Color System to 5 odżywek koloryzujących polecanych do odświeżenia koloru lub zmiany tonacji refleksów czy pasemek. To bezpieczna formuła bez amoniaku i wody utlenionej. Odżywki Joanna, zawierają pigmenty, które nadają włosom odcień przy jednoczesnej pielęgnacji ich struktury. Warto je stosować do wzmocnienia koloru włosów naturalnych, jak i farbowanych czy z balejażem. Po 3 minutach pozwalają uzyskać intensywny i świetlisty odcień na włosach. Efekt jest tymczasowy, ale wyrazisty.

Chłodny blond nadaje zimny odcień blondom
Ciepły blond nadaje złocisty odcień włosom rozjaśnionym
Brąz odświeża włosy brązowe
Miedziany odświeża odcienie rudości i miedzi
Wiśniowy polecany jest do wzmocnienia czerwieni, wiśni i burgundów.

Produkt zmywa się równomiernie i stopniowo z włosów, a efekt utrzymuje do 3-4 myć.

odświeżenie koloru
Trwałość
do kilku myć

Całkiem przyzwoita odżywka dla odświeżenia koloru

Niedawno rozjaśniłam włosy i szukałam czegoś do podtrzymania chłodnego efektu na moich włosach. Koleżanka poleciła mi odżywkę dokładnie Silver, a nie szampon ( mam ombre więc potrzebuje tylko na końcówki ).
Pierwszy raz trochę się bałam, bo producent informuje że trzeba rozprowadzać odżywkę w rękawiczkach. Na szczecie sprawnie i szybko nałożyłam odżywkę bez nich na koniec całej pielęgnacji ( po OMO) delikatnie spienilam całość i odczekałam kilka minut i zmyłam. Włosy były gładkie nie czułam efektu wysuszenia czy splątania. Pierwszy raz używałam czegoś takiego i efekt był zadawalajacy włosy miały chłodniejszy ton bez żółtego odcienia bardzo fajna opcja na odnowę i przywrócenie chłodnego tonu.

Średnia

Niestety nie widzę jakiś spektakularnych efektów. Mam wrażenie, że włosy się po prostu trochę bardziej błyszczą, ale jej użycie nie wydłuża czasu między kolejnymi farbowaniami włosów. Zapach odżywki jest średni.

delikatnie podbija kolor

Delikatnie podbija kolor, jednak nie pielęgnuje wystarczająco włosów. W pierwszej chwili, można się zastanawiać czy podbicie koloru to efekt tylko złudzenia przez nabłyszczenie. Wydajna. Dobrze się spłukuje

ładnie nabłyszcza

Odżywka ma miłą konsystencje, zapach nie jest w moim typie. Nabłyszcza włosy, ale odświeżenie koloru nie jest tak wyraziste jak bym tego oczekiwała. Efekt jest dobry po prostu.

działa od razu

Przez jakiś czas byłam blondynką ale, że moje naturalne włosy są ciemne, to bardzo szybko po farbowaniu przybierały one rudawo-pomarańczowy odcień. Żeby ochłodzić kolor stosowałam tę odżywkę Joanny. Szczerze polecam, jedna z lepszych niebieskich maseczek, działa tak silnie, że trzeba ją nakładać w rękawiczkach. Już po pierwszym użyciu niweluje żółte pasemka nadając im chłodny odcień.

Pozytywne zaskoczenie

Ponieważ jakis czas temu zafarbował ponownie włosy na rudo zaopatrzyłam się w ta odżywkę w odcieniu cooper . I naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - fajnie odżywia kolor , działa szybciej niż innego tego typu produkty ( na ogół trzeba je trzymać na włosach od 5 do 10 minut a ta tylko 3 ) włosy po niej są gładkie , mile w dotyku fajnie się rozczesuje . Aha jej dodatkowym plusem jest konsystencja dość gęsta nie spływa z włosów . Jestem naprawdę miło zaskoczona bo za niewielkie pieniądze można błyskawicznie odświeżyć rudy kolor .

Słabe efekty

Niedawno rozjaśniałam włosy z bardzo ciemnego brązu i jak można się było spodziewać przeszły w bardzo złoto pomarańczowy ton.
Zrobiłam research i zrozumiałam, że to co może mi najbardziej pomóc pozbyć się niechcianych odcieni to niebieski toner (niebieski neutralizuje pomarańczowy). Poszłam do rossmanna i szukałam właśnie tego rodzaju produktu, niestety najbardziej zbliżona była do tego właśnie ta odżywka.
Wiedziałam odrazu, że będzie dużo mniej efektywna niż prawdziwy toner, no ale nie miałam nic przeciwko spróbowaniu. Wczoraj po umyciu włosów nałożyłam na nie sporą ilość produktu i trzymałam ok. 20 min zamiast 3 (co jakiś czas spłukiwałam fragment tak dla kontroli, żeby nie skończyć z niebieskimi włosami).
Myślałam, że to da cokolwiek, ale zupełnie nic się nie zmieniło!
Nie wiem ile musiałabym to trzymać, żeby w ogóle chociaż odrobinę zadziałało.
Bardzo nie polecam osobom z podobnym problemem.

Średniak

Używałam odżywki do włosów brązowych.
Na pewno spodobało mi się to, że ta odżywka koloryzująca nie niszczyła włosów, no ale też nie sprawiała, że były w lepszej kondycji.

Efekt jaki dawała na włosach był ledwie widoczny, ale plusem jest to, że kolor był chociaż wyrównany, a potrzebowałam wyrównania, ponieważ po eksperymentowaniu z włosami miałam kilka różnych odcieni na czuprynie, a ta odżywka pomogła mi fajnie ujednolicić kolor, nie niszcząc przy tym kosmyków.

Zależy która

Odżywkę Joanny postanowiłam kupić, gdy moje włosy nabrały nielubianego przeze mnie złotego połysku. Włosy mam w kolorze średniego blondu, więc nie mogę się odnieść do tego, jak ten produkt działa na bardzo jasnych włosach. Na moich jednak nie działa wcale. Nic, zero, null. W dodatku wysusza włosy i starcza może na 3 użycia. Ode mnie leci jedynka.

Edit: odżywka do rudych włosów naprawdę ładnie barwi na ognisty kolor. Wypłukuje się po około 2 tygodniach.
Edit 2: wersja do włosów brązowych nieco barwi na fioletowo i krócej utrzymuje się niż wersja do włosów rudych,

Wersja do włosów blond: 1/5
Wersja do włosów rudych: 4/5
Wersja do włosów brązowych: 3/5

Super!

Miałam okazję używać produktu do odcieni czerwieni i byłam bardzo zadowolona. Uzyskałam ładne, czerwono-rude tony, które utrzymywały się do dwoch-trzech myć. Dla mnie to super rozwiązanie gdy nie chcemy farbować włosów na stałe, a tylko poeksperymentować. Oczywiście z czarnych nie zrobimy sobie blondu, ale można super odświeżyć kolor.

Dobra, ale nie powala

Odżywka sprawdza się jako maska, bo daje efekt sypkości i dobrze nawilża włosy. Jeśli chodzi o kolor to daje ładny miedziany ton włosom (testowałam wersje miedzianą) nawet tym naturalnym. Podczas aplikacji należy uważać na skórę, ponieważ może zostać zafarbowana.

Jest super

Odżywka została kupiona z polecenia.
Odżywka jest bardzo fajna już po pierwszym użyciu widać bardzo piękny efekt. Tylko szkoda że za każdym razem mi wysusza włosy, ale i tak z mojej strony godna polecenia i napewno jeszcze nie raz kupie.
I do tego w bardzo fajnej cenie i niskiej można kupić.

Zalety:
-dostępność
-cena
-po pierwszym użyciu widać efekty

Wady:
- wysusza włosy