Bielenda, Make-up Academie, Magic Water Pink Baby Doll Skin (Mgiełka 3 w 1)

Bielenda, Make-up Academie, Magic Water Pink Baby Doll Skin (Mgiełka 3 w 1)

Multifunkcyjny produkt w formie opalizującej mgiełki o działaniu 3 w 1:
baza pod makijaż primer - aplikacja przed wykonaniem makijażu; efekt delikatnego, subtelnego blasku,
rozświetlacz highlighter - aplikacja na makijaż; daje wyraźny efekt rozświetlenia,
nawilżacz moisturizer - zawiera trehalozę, kwas hialuronowy i d-panthenol; wspomaga nawilżenie i zatrzymanie migracji wody z naskórka, dbając o świeży i wypoczęty wygląd skóry. Technologia mikrodyfuzji pokrywa skórę niezwykle drobną perłową mgiełką, która wizualnie poprawia koloryt cery i uatrakcyjnia makijaż. Umożliwia subtelne modelowanie twarzy światłem, przez co wygląda witalnie i promiennie. Lekka formuła szybko wysycha. Dobrze zmywa się klasycznymi środkami do mycia i demakijażu.

fiksery, bazy pod makijaż twarzy
rozświetlające, przedłużające trwałość makijażu
w sprayu

Pięknie pachnie, delikatnie rozświetla i nawilża

Bardzo przyjemny produkt, ja używałam go na makijaż, lub w dni bez makijażu do nawilżenia skóry. Po pierwsze pięknie pachnie, niczym perfumy. Po drugie delikatnie rozświetla, nie jest to jakiś intensywny efekt, bardziej subtelne rozwidlenie twarzy. Bardzo fajnie nawilża i jest idealne by wciągu dnia gdy jest gorąco właśnie sobie skórę odświeżyć.

Naturalny efekt glow

Mgiełki do utrwalania makijażu to jeden z produktów, które muszę mieć zawsze w kosmetyczce, ponieważ wtedy mam pewność, że wszystko wygląda dobrze.

Mgielka od Bielendy jest bardzo ale to bardzo dobra i baaaardzo wydajna. Używałam jej codziennie przez kilka miesięcy i nadal mam pół butelki gdzie nie oszczędzałam jej podczas używania.
Utrwala makijaż, scala go i co najważniejsze zdjemuje pudrowosc z twarzy oraz przedłuża trwałość makijażu. Drobinki dodatkowo rozświetlają skórę ale nie robia efektu dyskoteki, a dzienny elegancki glow.
Stosowałam ją tylko do utrwalenia makijazu bo pod makijaż mam inne bazy, które muszę wykorzystać.

Atomizer jest bardzo dobry, nie zacina się i daje przepiękna delikatna mgielke, która nie zepsuje nam makijażu i nie da kropel na twarzy, sama mgielka szybko się wchłania.
Swietnie nadaje się do spryskania gąbeczki i dodatkowego punktowego utrwalenia makijażu.

Zapach ma całkiem przyjemny, który szybko znika więc nie meczy. Ten produkt to hit, którego chociaż raz trzeba spróbować, gwarantuje nie zawiedziecie się.
Zagości u mnie na dłużej.

Świetna

Jestem zadowolona z tej mgiełki, pierwsze opakowanie dostałam na prezent i zdecydowanie trafiony prezent! Od tamtej pory używam jej bardzo często. Dobrze nawilża, poprawia koloryt cery, dość szybko się wchłania.

Ciekawy produkt

Mgiełkę otrzymałam w ramach boxa kosmetycznego od Pure Beauty.
Opakowanie produktu jest bardzo ładne, a atomizer spełnia swoją rolę - tworzy idealną mgiełkę.
Sam produkt jest bardzo ciekawą propozycją, którą można stosować na wiele sposobów. Sama używam mgiełki jako bazę pod makijaż, utrwalenia makijażu, a także jako rozświetlacz do ciała i twarzy.
Daje bardzo przyjemny efekt odświeżenia i pozostawia niesamowite glow.
Jednak w moim odczuciu jest to produkt "nieobowiązkowy", gdyby nie jego obecność w boxie, pewnie bym go nie kupiła.

Fajna na lato

To jeden z kosmetyków które można mieć ale zupełnie nie jest potrzebne na co dzień. Dostałam ją jako dodatek do gazety i fajnie wygląda na opalonej skórze ciała i twarzy. W ogóle nie nadaje się do włosów. Natomiast bardzo ładnie wygląda jako utrwalacz do makijażu w lecie. Opakowanie jest ogromne i według mnie trudno ją zużyć

Rewelacyjna na codzień a w szczególności na większe wyjścia.

Miliony jak nie miliardy maleńkich drobinek brokatu, cudownie rozświetlają skórę, nadając efekt pięknego wykończenia makijażu.

Tosz to prawdziwe cudo od bielenda

Mgiełka 3w1 Magic Water "Make-up Academie" jej lekka szybko wchłaniająca formuła pokrywa skórę drobną perłową mgiełką i ma właściwości nawilżające oraz pięknie rozświetlające skórę.

Jest idealna jako baza pod makijaż, choć szczerze bardziej ją wolę jako wykończenie makijażu.
Możemy ją użyć także do rozświetlenia całego ciała co finalnie przynosi efekt WOW i tak właśnie ją stosuje najczęściej.
Twarz, dekolt, ręce i nogi, niech wszystko błyszczy a co w końcu każda z nas jest jak gwiazda

Mgiełka modeluje twarz światłem sprawiając że koloryt jest wyrównany, cera promienna a drobne niedoskonałości, które mamy wcale nie są widoczne, gdyż ten blask zakrywa wszystko.

Jak ja Kocham takie świecidełka jak prawdziwa sroka
Mgiełka sprawia że ta moja szara skóra mieni się milionem gwiazd, pięknie podkreśla opaleniznę, cudnie wydobywa blask, no mogła bym ją tak zachwalać w kółko bo tak bardzo mi się spodobała.

A wiecie już do sylwestra bliżej niż dalej i napewno wypsikam się nią cała ale wcześniej zakupie kolejne opakowanie bo to raczej mi nie wystarczy.

Produkt znalazłam w jednym z borów kosmetycznych z czego się cieszę bo tak zawsze jakieś świetne perełki są

Idealna drogeryjna mgiełka

Mgiełkę kupiłam kiedyś na promocji -55% w rossmannie. Słyszałam o niej dobre opinie a i cena zachęcała, więc się skusiłam.

Ogółem nie ma co do niej żadnych zastrzeżeń. Idealnie sprawdziła się jako baza czy spray utrwalający makijaż. Najlepiej sprawdziła mi się latem, oczywiście z uwagi na jej rozświetlające drobinki, które dają przepiękny glow. Mgiełka mimo, że jest różowa nie zostawia koloru na twarzy. Przepięknie scala produkty, zdejmuje efekt pudrowości i utrwala makijaż na długie godziny. Tak naprawdę wykonując makijaż wcześnie rano wytrzymuje on aż do późnych godzin wieczornych w stanie NIETKNIĘTYM. Zapach ma przyjemny i słodki. Jeśli chodzi o wydajność - CUDO, używam jej codziennie (w okresie letnim), mam ją już 2 albo 3 rok i dalej się nie skończyła! Dodatkowy plus za datę ważności na opakowaniu zamiast znaczka z liczbą miesięcy. Jedynym jej minusem jest dostępność. Nie widziałam jej już w żadnej drogerii, nie wiem czy została wycofana... Jeśli tak to wielka szkoda, bo była to najlepsza drogeryjna mgiełka jaką kiedykolwiek miałam.

Mgiełka ku mojemu zaskoczeniu daje delikatny efekt, bardzo ładnie się rozpyla, ma ładny zapach i szybko schnie. Często używam jej jako fixer.
Myślałam, że ten różowy kolor drobinki będzie bardziej widoczny i mnie ochłodzi... a mam ciepłą karnację. Ale nic takiego się nie dzieje. Daje bardzo delikatny efekt rozświetlenia a drobinki jakoś nie rzucają się w oczy jako różowe.

super mgiełka

to była moja druga mgiełka tego typu z firmy Bielenda. Nie pamiętam, czy pierwszą kupiłam czy dostałam, chyba była dodatkiem do gazety. Mimo wszystko podbiła moje serduszko wykończeniem na twarzy,
Dla mnie ta mgiełka najlepiej sprawdza się i pod makijaż i na wykonany. Daje naprawdę uroczy efekt (wykończenie perłowym blaskiem) ale przynajmniej u mnie nie skraca trwałości podkładu.
Bardzo wydajna

Do wszystkiego

Mgiełka Magic water od Bielendy to uniwersalny kosmetyk, który sprawdzi się do wszystkiego. Zawiera on w sobie drobinki, które są na prawdę delikatne, ale wybijają się w świetle. Toteż idealnie sprawdzi się do wykończenia makijażu, by zdjąć efekt matu, świetnie rozświetli nasz dekolt i nogi latem, a nawet nada blask naszym włosom na piątkowej imprezie :) Do tego wszystkiego jest bardzo trwały. Super, super i jeszcze raz super. Polecam bardzo.

Ostatni etap każdego makijażu

Kupiłam ten produkt z myślą o jego wielozadaniowości i choć uważam, że nie do końca pasuje do niego ten opis to z mgiełki jestem naprawdę zadowolona. Używam jej przede wszystkim jako utrwalacz każdego mojego makijażu. Nadaje mu piękny glow (należy uważać by nie przesadzić z ilością, ponieważ wtedy pojawiają się widoczne drobinki brokatu na twarzy) i ściąga znienawidzone przez mnie uczucie pudrowości czy suchości na twarzy. W okresie letnim zdarza się, że wcieram go w dekolt i ramiona, które pięknie mienią się za jego sprawą.

Jedna z lepszych

Przede wszystkim na uwagę zasługuje atomizer, który rozpyla idealną mgiełkę (jak wiadomo niektóre psikają za dużo produktu przez co twarz wygląda na mokrą). Przyjemnie pachnie i ma wodnistą konsystencję z malutkimi drobinkami. Cudownie zdejmuje pudrowość z twarzy, powodując, że twarz wygląda na promienną i delikatnie rozświetloną, co wygląda bardzo naturalnie Przed makijażem jej nie używałam, ale sprawdza się również jako nawilżacz twarzy, gdy czujemy, że nasza skóra jest sucha wystarczy spryskać mgiełką i cera jest nawilżona oraz promienna. Do tego produkt jest tani i wydajny oraz dobrze współpracuje z różnymi kosmetykami.