Bios Line, Biokap Anticaduta, Fiale Rinforzanti (Ampułki przeciw wypadaniu włosów)

Ampułki przeciw wypadaniu włosów. Wysoko skoncentrowane składniki dla wzmocnienia włosów i ochrony przed wypadaniem. Palma Sabałowa, Olax Dissiflora, Chinowiec, Pestki z dyni, Witamina PP. Formuła oparta na ekstrakcie z rośliny Olax Dissitiflora, która wraz z winoroślą poprawia mikrokrążenie w cebulkach, dzięki czemu dociera do nich więcej tlenu i substancji odżywczych. Bardzo istotną rolę w produkcie pełnią Palma Sabałowa i Pestki z Dyni, które hamują działanie enzymu 5-alfa-reduktazy, odpowiedzialnego za łysienie androgenowe. Chinowiec stymuluje mikrokrążenie, reguluje wydzielanie sebum i wraz z Krwawnikiem i olejkami eterycznymi z Rozmarynu*i Eukaliptusa* odżywia cebulkę. Nadmiarowi sebum przeciwdziała Pokrzywa a Papryka Roczna stymuluje wzrost włosa. Wszystkie składniki uzupełniają się wzajemnie w walce z różnymi przyczynami utraty i osłabienia włosów tj.: Stres, nieprawidłowa dieta, zmiana pór roku, przebyta ciąża, wahania hormonalne, zabiegi fryzjerskie, łysienie androgenowe. Zawarta w preparacie Witamina PP ułatwia absorpcję składników aktywnych do cebulki włosa, dzięki czemu działanie jest efektywne i szybko widoczne.
Gwarancje BioKap: bez emulgatorów PEG, silikonu, parabenów, SLS. Testowane pod względem niklu. Testowane dermatologicznie.
12x7 ml.

do włosów wypadających
zapobiegające wypadaniu włosów
bez SLS i SLES, bez silikonów, bez parabenów
w ampułkach

Są świetne!

Jestem zadowolona z produktu, tak jak z innych rzeczy tej firmy. Ampułki są łatwe w użyciu, z łatwością można je otworzyć - co jest dużą zaletą. W większości przypadków szklane opakowania ampułek budziły mój niepokój właśnie przy otwieraniu. Produkując dobrze dobrano pojemność - wystarcza na całą głowę. Zapach jest neutralny. Dobrze się rozprowadza. Stosuję 2 miesiące i mam dużo baby hair, a włosy mniej wypadają.

Nieoceniona pomoc

Te ampułki uratowały mnie przed łysieniem po covidzie. Włosy leciały mi garściami i już nie wiedziałam co robić. W desperacji kupowałam różne produkty z różnym efektem. Farmaceutka poleciła mi w końcu te ampułki. W połączeniu z tabletkami z tej samej serii dały mi naprawdę świetny efekt w postani nowych baby hairów. Na pewno będę do nich wracać.

Najlepsze!

Po covidzie włosy wypadały mi garściami. Poważnie bałam się, że zostanę łysa. Na szczęście pani w aptece poleciła mi to cudo. Używam regularnie, zgodnie z instrukcją na opakowaniu i widzę znaczną poprawę stanu moich włosów. Wypada ich duuużo mniej i zaczęły rosnąć nowe :) Wreszcie znów się uśmiecham, bo widzę swiatełko w tunelu :)

Cudo!

Ampułki stosowałam w połączeniu z szamponem z tej samej linii. Efekty przerosły moje oczekiwania. Włosy są mocniejsze, mniej wypadają i mam na głowie mnóstwo baby hair. Najlepsze ampułki jakie stosowałam do tej pory.

Polecam!

Bardzo dobry produkt, dobrze się rozprowadza i po pierwszym opakowaniu, mam wrażenie że rosną mi Babyhairy :) Jestem bardzo zadowolona kupiłam kolejne opakowanie.