L'Oreal Paris, Ekspert Wieku 50+, Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc

L'Oreal Paris, Ekspert Wieku 50+, Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc

Średnia ocena: 4.64/5

Z upływem czasu zmieniają się potrzeby skóry w zakresie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.L’Oreal Paris stworzyło linię kosmetyków Ekspert Wieku,ukierunkowaną na szczególne potrzeby skóry w każdym wieku.
Po 50 roku życia procesy regeneracji komórkowej ulegają spowolnieniu.Pojawia się coraz więcej zmarszczek,skóra traci jędrność i zaciera się kontur twarzy.Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający 50+ ukierunkowany jest na szczególne potrzeby skóry po 50 roku życia.
Potrójna moc:
1.Redukuje zmarszczki-zmarszczki są zredukowane,a skóra wygląda na gładszą,Jest bardziej świeża i sprężysta
2.Efekt liftingu-skóra jest bardziej sprężysta,a kontur twarzy wygląda na wyraźniej zarysowany.Skóra wygląda znacznie młodziej.
3.Odżywia-skóra jest odżywiona,odzyskuje komfort.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące
w słoiczku
bogate
na noc
normalna, dojrzała
Wiek
50+

Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na noc Ekspert Wieku 50+,Loreal Paris

Krem na noc także spełnił moje wszelkie oczekiwania.dobrze nawilża skóre,ujędrnia,jest aksamitna w dotyku po użyciu.Bardzo wydajny,pachnie ładnie.Szybko skóra była odżywiona,delikatna,pojedrniona.Polecam zdecydowanie dla cer dojrzałych kobiet.Warty zakupu.Opakowanie jak reszta z serii estetyczne,dobry opis produktu na kartoniku.

Dobry niedrogi krem

Otrzymałam ten krem do testowania i przez 2 tygodnie używałam go niemal każdego wieczoru. Już nazajutrz po pierwszym użyciu widok w lustrze był zadowalający. Krem działa dobrze, zgodnie z obietnicami producenta, nie uczula, szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Do kupienia zachęca też dobra cena.

Krem mojej mamy

Muszę przyznać że jest to krem z tańszej pułki i podchodziłem do niego sceptycznie szczególnie że moja mama na bardzo wrażliwa i naczyniowa skórę. Okazało się jednak że naprawdę się sprawdza. Może z zapobieganiem i eliminowaniem drobnych zmarszczek nie ma nic wspólnego, Ale ładnie nawilża i odżywia skórę. Skóra jest naprawdę delikatna po jego zastosowaniu. Choć ku mojemu zaskoczeniu produkty sprowadzone z Francjii są o wiele lepszej jakości niż te które możemy dostać w naszych drogeriach.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krem na noc który działa

Zdarzało mi się nie stosować kremu na dzień, ale kremów na noc używam chyba od zawsze. To moja ulubiona forma pielęgnacji, bo wieczorem mam znacznie więcej czasu dla siebie niż o poranku. Tym razem pod lupę wzięłam krem na noc Ekspert Wieku, który został umieszczony w ładnym, szklanym słoiczku. Warto dodać, że jednocześnie stosowałam całą serię (również krem na dzień, maskę i krem modelujący). Krem na noc ma subtelny zapach oraz znacznie bardziej bogatą konsystencję od kremu na dzień. Troszkę dłużej się przez to wchłania. Stosowany regularnie widocznie upiększa i odżywia skórę, sprawiając, że prezentuje się ona młodziej, promienniej i piękniej. Trudno jest mi oceniać jego właściwości przeciwzmarszczkowe jako pojedynczego produktu, bo w tym samym czasie stosowałam inne kosmetyki z tej serii. Mogę jednak zapewnić, że wszystkie świetnie ze sobą współpracują, a po kilku tygodniach regularnego, uważnego i sumiennego stosowania skóra jest znacznie bardziej ujędrniona a drobne zmarszczki są nieco bardziej spłycone i wygładzone. Razem z kremem na dzień stanowi super duet, do którego chętnie będę wracać. Polecam jako kobieta po 50-tce.

krem ujędrniający

Krem ma lekką,fajną konsystencję,dobrze się wchłania,szybko nawilża skórę i pięknie pachnie.Stosuję go codziennie od ok.miesiąca i zauwazyłam wyraznie gładszą i napiętą skórę na mojej twarzy,na pewno jeszcze go kupię

Ty śpisz, a on działa

Nazwa kremu mówi wszystko. Produkt spłycił zmarszczki, nawilżył skórę (bez pozostawiania tłustego filmu). Pięknie, delikatnie pachnie. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam zdecydowaną poprawę mojej 50-letniej skóry ;) .

L'Oreal Paris Ekspert wieku 50+ krem na noc

Krem na noc, w przeciwieństwie do kremu na dzień nie roluje się. Doskonale nawilża skórę, dzięki czemu po nocy nie czuję wysuszenia skóry. Ma cięższą konsystencję od kremy na dzień, ale bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Ujędrnia i napina skórę. Spłyca drobne zmarszczki. Zamknięty jest w szklanym, efektownym słoiczku. Jego cena również zachwyca, ponieważ można go już kupić za niecałe 20 zł, warto więc zainwestować niewielkie pieniądze w odżywienie i doskonałe nawilżenie naszej skóry. Polecam!

Nie dostrzegam wad

Krem jest naprawdę zadowalający. Za tę cenę myślę, że nie sposób zdobyć takich rezultatów na starzejącej się cerze. Odpowiednio dba o nawilżenie. WIdzę napinanie skóry po jego systematycznym stosowaniu. Koi skórę po całym wymagającym dniu. Polecam spróbować. Opakowanie ciut mało efektowne ;)

Zdecydowanie tak

Krem na noc to zdecydowany faworyt wśród tej linii kosmetyków. Nałożony grubszą warstwą bardzo dobrze nawilża skórę, regeneruje ją, sprawia, że po całej nocy twarz jest wypoczęta i gładka. Przeciwzmarszczkowych efektów jako-takich nie ma ale sama konsystencja i formuła produktu jak najbardziej tak!
PS. kremu na noc używam nawet u siebie (28l)!

Dobry krem

Kremu używam równolegle z kremem na dzień z tej samej linii i jestem bardzo zadowolona z ich wspólnego działania. Moja opinia jest podobna do tej, którą wystawiłam "dziennemu" odpowiednikowi. Stosuję kosmetyk od 7 dni i z każdym dniem efekty są coraz lepsze. Płytkie zmarszczki mimiczne są wygładzone, skóra jest wyraźnie gładsza, napięta i bardzo dobrze nawilżona. Krem ma miły zapach i szybko się wchłania. Chętnie sięgnę po niego w przyszłości.

Ujędrnia i nawilża

Bardzo dobra konsystencja świetnie się rozprowadza i szybko wchłania nie zostawia tłustej powłoki. Skóra ujędrniona i wyraźnie odżywiona. Piękny delikatny zapach. Dla mnie super krem za dobrą cenę.

Nocne odżywienie dojrzałej skóry

Tym razem pod lupkę wziełam krem przeciwzmarszkowy, ujędrniający na NOC. Jest to zestaw Ekspert Wieku który otrzymałam od Wizaż. Pod wieczór kiedy moja cera jest oczyszczona, biorę się za jej nawilżenie. Sięgam po nowość którą otrzymałam do testu. Krem ma przyjemną konsystencje, jest zamknięty w takim samym słoiczku szklanym jak krem na dzień. Używam go codziennie wieczorem. Ma działanie ujędrniające i liftingujące. Minimalnie redukuje zmarszczki mimiczne, wygładza cerę oraz sprawia że jest jest świeża i sprężysta. Rano budzę się pełna komfortu z nawilżoną i wypoczętą skórą.