Australian Gold, Hemp Nation, Moisturizing Tan Extender with Hemp Seed Oil (Balsam do ciała utrwalający opaleniznę)

Wszystkie produkty Hemp Nation z serii balsamów do ciała / balsamów po opalaniu maksymalnie pielęgnują skórę, pomagają w walce z oznakami starzenia i dbają o to, aby atrakcyjna opalenizna dłużej się utrzymywała. Zrównoważona mieszanka naturalnych ekstraktów roślinnych odżywia, pielęgnuje i chroni skórę do perfekcji. Formuła „HydraRich” zmiękcza i rewitalizuje skórę, a czysty olej z nasion konopi, Omega 3 i 6 zapewniają oraz utrzymują skórę w rewelacyjnej kondycji. Mieszanka „Age Defying” odnawia uszkodzone komórki skóry, pobudza produkcję nowych komórek oraz zapobiega powstawaniu linii i zmarszczek. Cudowna pielęgnacja najwyższej jakości z przedłużeniem brązowej opalenizny. Bez parabenów!

kosmetyki po opalaniu
łagodzące, nawilżające, regenerujące
z pompką
balsam
sucha, normalna, wrażliwa

Na nie

Zakupiłam skuszona opiniami,znam tez markę ale z kosmetyków przeciwsłonecznych:balsam dobrze się wchłania,co do nawilżania bez rewelacji,a zapach straszny:po chwili czuć samoopalacz czy coś takiego!zapach podobny do skory po wyjściu z solarium.fujjj

Wycisza i odżywia skórę

Balsam ten kiedyś poleciła mi koleżanka, która go używała zawsze w okresie letnim więc skusiłam się i w Douglasie go kupiłam choć nie ukrywam, że ja go używam cały rok ze względu na jego działanie i skład.
Zacznę od tego, że balsam jest bardzo gęsty, mocno kremowy i ciężko się go wydobywa za pomocą pompki ale pompka daje radę.
Nie jest wydajny ale to jak on działa na skórę to rewelacja.
Mocno ją nawilża, odżywia, pięknie wycisza podrażnienia. Skóra długo jest nawilżona i gładka.
W lecie po opalaniu efekty były jeszcze cudowniejsze ale to może kwestia używania go znacznie częściej.
Skóra poza gładkością, miękkością i nawilżeniem wygląda na taką uspokojoną co dla mnie jest warte każdej ceny.
Produkt nie podrażnia dzięki składowi naturalnemu.