Kryolan, Vitacolor Cream Foundation With High Covering Powder (Mocno kryjący podkład)

Kategoria
Marka

Vitacolor to bardzo mocno kryjący podkład i jest przeznaczony do wykonywania makijażu na specjalne okazje. Vitacolor ma kremową konsystencję i jest niezwykle wydajny. Podkład został przetestowany pod kątem najnowszej wiedzy dermatologicznej i zawiera dobroczynne dla skóry witaminy. Kosmetyk występuje w szerokiej gamie kolorów, odcienie można bez problemu ze sobą łączyć. Bardzo dobre krycie produktu gwarantuje nieskazitelny wygląd skóry. Formuła podkładu sprawdza się nawet przy zakrywaniu tatuaży. Vitacolor dobrze rozprowadza się przy użyciu gąbeczki do makijażu. Podkład należy utrwalić pudrem - zalecamy zastosowanie Translucent Powder.

fluidy
sucha, mieszana, trądzikowa
kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Zaskoczenie

Oceniam odcień Ivory
Mam skórę jasną, trądzikową, z przebarwieniami
Chyba jedno z moich największych zaskoczeń kosmetycznych
Krycie 100% (chyba większe nawet od dermacolu), skóra jak po photoshopie
Moje cudo, testowałam mnóstwo podkładów ale takiego efektu jeszcze nie miałam
Podkład nie zciemniał, odcień jak zdjęty z mojej skóry, co było ogromnym szokiem
Cena super (można go znaleźć za 63 zł)

Podkład trzeba przypudrować, inaczej po dotknięciu skóry będzie zostawał na palcach (ja używam pudru bambusowego paese)

Gęsty

Jednak przy odległości 10 cm widać, że jest na twarzy ale przy takim kryciu wybaczam :)

Podkład dla osób z niedoskonałościami skóry, nie jest lekki

Polecam wypróbować, chociażby ze względu na cenę i większą pojemność niż standardowe 30 ml

Drugie zdjęcie w świetle sztucznym, trzecie na zewnątrz