L´Oreal Professionnel, Tecni.Art, Liss Control Gel-Creme (Żel-krem kontrolujący gładkość włosów)

Żel-krem kontrolujący gładkość włosów. Świetnie modeluje włosy podczas suszenia. Chroni je przed wilgocią. Stworzysz z nim silnie wygładzone fryzury
oraz bardziej elastyczne, miękkie i pełne blasku.

wygładzające
w tubie
żel
kremy do włosów, żele i fluidy

Żel jest wydajny, wystarczy użyć trochę.

Żel jest wydajny, wystarczy użyć trochę i fryzura utrzymuje się cały dzień, jest drogi. Żel nakładam na wilgotne włosy. Moje włosy są gładkie, nie puszą się i nie są sklejone. Zapach ma przyjemny, konsystencję kremową.

Bardzo dobrze się sprawdza

Kusił mnie do kupienia ten kosmetyk od jakiegoś czasu, ale ze względu na swoją dość wysoką cenę (ok. 50zł) wstrzymywałam się.
Ogólnie z produktu jestem bardzo zadowolona, mam włosy puszące się, staram się odstawić całkowicie prostownicę, więc tego typu kremy są dla mnie zbawienne - używam go często z lotionem termoochronnym z tej samej firmy i efekt jest super. Oczywiście nakładam na wilgotne włosy.
Włosy po nim są wygładzone, duużo mniej się puszą, nawet jak jest wilgoć w powietrzu to mimo że włosy się lekko falują to nadal nie ma tego okropnego efektu spuszenia. Dodatkowo są po nim mięciutkie włosy.
Zapach ma przyjemny, konsystencja bardziej kremowa niż żelowa, opakowanie też jest w porządku - nie ma problemu z wydostaniem kosmetyku z tubki. Szata graficzna minimalistyczna jak z całej serii tecni art.

Będę testować inne produkty tego typu, najchętniej jakieś tańsze - ale jeśli nic się nie sprawdzi tak dobrze jak ten krem to na pewno do niego wrócę.