Oriflame, Eclat Style Parfum EDT

Oriflame, Eclat Style Parfum EDT

Wyrażający paryski szyk i elegancję, wyrafinowany zapach dla mężczyzny, który jest naturalnie perfekcyjny. Klasyczna i nowoczesna zarazem kompozycja, wykreowana przez dwie mistrzynie perfumiarstwa, które zbudowały ją wokół ekskluzywnego i prestiżowego akordu De Laire Sellier. Zapach Eclat Style został zbudoway wokół jednego z najbardziej ekskluzywnych i kultowych składników perfumerii - akordu De Larie. Mistrzynie perfumiarstwa Emilie Coppermann i Alienor Massenet starannie skomponowały mocny, szlachetny zapach skóry z cennymi nutami kwiatu irysa, tworząc wyjątkowy akord De Laire Sellier.

wody perfumowane

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: U konsultantki

• Flakon: 5

Niebanalny, intrygujący zapach

Oriflame ma kilka zapachów męskich, które są wyjątkowe, trwałe i przyciągają uwagę innych.
Do tej grupy niewątpliwie należą perfumy Eclat Style.
Zachęcona stroną zapachową w katalogu oraz opisem zapachu (to była premiera) postanowiłam sprezentować je mojemu mężczyźnie.
Używa z przyjemnością do dziś.
Według mnie zapach idealnie pasuje do młodego odważnego mężczyzny z klasą.
Nie jest tandetny jakiś świeżo-słodki , a właśnie lekko ostry , taki skórzany, z pazurem, ale zarazem elegancki.
Ani trochę duszący.
Intrygujący.
Nieco łagodności nadają mu nuty kwiatu irysa.
Wyczuwam gdzieś tam pomiędzy delikatne nuty cytrusowe.
Dla mnie to na prawdę udana kompozycja.
Zapach długo się utrzymuje na skórze, na ubraniach. W końcu to są perfumy, a nie EDP czy EDT, więc nie mogło być inaczej.
Flakon bardzo ładny, woda wewnątrz ma przepiękny , chłodny, niebieski odcień.