Garnier, Czysta Skóra Pure Active [Kontra Trądzik], Deep Pore Wash (Żel do twarzy odblokowujący pory)

Intensywnie odświeżająca formuła żelu działa podwójnie - przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po niedoskonałościach
1. wzbogacona w aktywny składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych dogłębnie oczyszcza pory
2. wzbogacona w składnik aktywny o naturalnych właściwościach regenerujących zapobiega powstawaniu śladów po niedoskonałościach.
Zawiera 2% kwas salicylowy oraz HerbaRepair.
Po pierwszym użyciu żelu 88% z 52 testujących stwierdziło, że ich skóra jest głęboko odświeżona.

oczyszczające, odświeżające, antybakteryjne
z pompką, w butelce
żel
oczyszczanie twarzy

świetny żel

Niewiele go narazie zużyłam, ale uważam że jest równie dobry lub lepszy od starej wersji Garnier Czysta Skóra.
Ma trochę rzadszą konsystencję, ale nie ma problemu z aplikacją, lubię tę pompkę bo łatwo się go dozuje. Dobrze się pieni, a po spłukaniu czuć jak skóra jest świeża i oczyszczona :)
Trochę nie podoba mi się zapach, ale nie jest drażniący więc ogólnie żel mi bardzo pasuje. No i cena też nie wygórowana.

Używam tego produktu od: tygodnia

plus za pompkę

z całej serii tylko ten kosmetyk dostaje ode mnie gwiazdkę mniej - (tonik za brak pompki, więc sam kosmetyk jest kwc). a to dlatego ze jest dość rzadkiej konsystencji, co przy uzywaniu prysznica i kombinowaniu jak tu głowy nie zmoczyć kończy się często przelewaniem żelu przez palce.

ale jak już uda się dotransportować żel na twarz jest dobrze. chłodzi, nie ściąga, co mnie zdziwiło mocno, bo przy wersji bez"active" było standardem. dobrze się pieni, jeszcze lepiej spłukuje

ale nie radzi sobie w kwestii usuwania nieczystości bez pomocy scruba. także jak ktoś ma poprzednią wersję i nie przeszkadza mu siąganie skóry to może przy niej pozostać

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca