L'Oreal Paris, No Inhibition Styling, Fluid Gloss (Fluid do nabłyszczania i zmiękczania włosów)

Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania No Inhibition Styling dostarczy Twoim włosom po umyciu wszystko, czego właśnie potrzebują.

Właściwości:

pozostawia włosy miękkie i delikatne w dotyku
zapewnia zdrowy połysk
ułatwia rozczesywanie
przeciwdziała puszeniu się włosów

termoochronne, wygładzające, nabłyszczające
z aplikatorem
lekkie
fluid
Utrwalenie
średnie
nabłyszczacze, ochrona końcówek, żele i fluidy, termoochrona

Mój wybawca!

Od zawsze mam bardzo duży problem z płączącymi się włosami, nie jestem w stanie ich okiełznać... Czy były krótsze czy tak jak teraz długie ,czesane dwa razy dziennie i przy użyciu miliona odżywek niestety zawsze po chwili od czesania zaczynały się plątać...
Mój fryzjer rok temu użył tego fluidu na moich włosach i WOW! Tak jak po umyciu włosów rozczesanie ich zajmowało mi jakieś 15min tak teraz zajmuje mi jakieś 2min.... Włosy się nie puszą na końcach i się błyszczą.
Produkt pokochałam od pierwszego użycia i zagości u mnie do końca życia! Nie wyobrażam sobie bez niego funkcjonowania ;)
Wystarczy jedna pompka do dwóch na moje długie włosy aby dało się je rozczesać i aby się nie puszyły.
Można go kupić w internecie (ja swój kupiłam na notino)